Figurky miniatury - kde sehnat

Zdravím po zakoupení hry Drako mě velice chytlo barvení figurek a tak hledám nějáké podobné (http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/drako-2408/obrazky/) Nejlépe dostupně v ČR, Velikosti klasických miniatur a cenově dostupné. 120 kč z fantasy obchodu za jednu malou figurku mi přijde moc. Nejlepší jsou třeba boostry s více figurkami (třeba 10 figur za 200 kč) důležité je však aby byli nebarvené ... nemusí to být nutně ani hra stačí prostě pajduláci s fantasy tématem ;-)

Nevíte o něčem takovém prosím ? Předem děkuji za pomoc
26.1.2013 10:32:37

miniatury
No,hm, ono 120 za kvalitní figurku není zase tolik, to jsou i podstatně dražší. Na fantasyobchodu ale najdeš i levnější - viz. za složku plastové figurky. Jestli chceš kvalitnější tak se podívej třeba na Warhammer na řadu snap-fit. Ty obsahují 3-5 figurek cca za 165kc. Ale levné a kvalitní figurky zároveň /okolo te dvacky za kus jak by sis přál / najdeš jen těžko. Když nepočítáme ten kickstarter od Reapera, tam při větší investici vycházejí figurky za hubičku, ale ten už je myslím uzavřený.

26.1.2013 11:14:11

:re
JAsně děkuji za odpověď měl jsem na mysli něco jako toto ...

http://www.fantasyobchod.cz/warhammer-fantasy-battle-dwarf-thunderers-quarrellers-p-7979.html

http://www.fantasyobchod.cz/lotr-strategy-battle-game-warriors-of-rohan-p-7624.html

Takhle to vychází třeba na 40kč - 60kč za figurku a to je přesně to co chci akorát zrovna warhammer a LOTR mi nesedí tolik designem neexistují nějáké podobné fantasy hry a k nim takovéhle boostery ?

26.1.2013 11:35:32

figurky
na samotnem fantasyobchodu maji v sekci plastovych figurek i trpasliky a skrety po cca 20/kus - s drevcem, strelnou zbrani a nablizko. Jejich fotky muzes najiit na bgg u hry goblin slayer.

26.1.2013 12:05:01

PeteSch
No tak jestli to myslíš takhle, tak nebylo by lepší než shánět přímo jenom figurky na barvení porozhlédnout se po nějaké buď figurkové nebo deskové hře s figurkami, kterou by si chtěl i hrát? Ono barvit 10-20 goblinů a nemít pak pro ně jiné využití než jako lapače prachu také není úplně ono. A když mrkněš třeba na Descent, nebo na Gears of War, nebo na nějakou hru Dungeon a Dragons - tak tam je figurek také dost a hlavně je tam více druhů, než monotematické jednotky armád.

26.1.2013 13:01:19

re:
Mockrá děkuju Dungeon a Dragons je super akorát to nemůžu nikde najít v cz obchodech

Prodávají se i nenabarvené ? Našel jsem pár vyprodaných krabic ale všechny barvené to pak není ončo

ale i tak děkuji ty figurky DaD vypadají skvěle a i za přijatelnou cenu pokusím se hledat dál :-)

26.1.2013 13:42:28

Figurky
Já teď nedávno kupovala Dungeons and Dragons: Wrath of Ashardalon na Planetě her, sehnatelné to je a samozřejmě je to nenabarvené. Akorát cena je trošku někde jinde, je to kompletní hra. Sama začínám barvit a myslím, že je tam množství figurek od jednodušších po složitější na nabarvení. I dkyby se ti to pak třeba nepovedlo, tak se dají ty figurky odbarvit ;-).

26.1.2013 14:14:27

PeterSch
Taky se v česku dají sehnat figurky ke Kings of War, mně osobně nijak neuchvátily, ale ty budeš mít třeba jiný vkus. Mrkni na ně kdyžtak na http://www.manticgames.com/Shop-Home/Kings-of-War.html
Mají je ještě v Ogřím doupěti (www.fantasy.cz) a díky výprodejí místy za velice příjemné ceny.

Pak se zkus podívat na Arcane Legions (mívali je na Planetě her - www.planetaher.cz), taky nenabarvené figurky za celkem slušné ceny.

Jinak jako alternativu opravdu koupit nějakou deskovku s figurkama a barvit figurky. K DnD bych opravdu přihodil i Descent (ideálně první edici, tam bylo těch figurek požehnaně a momentálně jde sehnat ve zdejším bazaru). Ještě extrémnější varianta je Super Dungeon Explore - krásné figurky, nicméně krapet složitější na očištění a slepení a taky počáteční investice je trošku vyšší (i tak se po rozpočtení se dostaneš na cca 40 kč za figurku). K figurkám ale získáš super hru :-)

26.1.2013 14:35:35

vixton
Ano to vypadá opravdu pěkně :) a je pravda že je lepší koupit figurky tak aby se s nimi dalo i hrát a neležely jen na poličce ... Tak snad přemluvím někoho z rodiny moc hráčů deskových her v okolí nemám ...

Děkuji Vám za tipy pro začátečníka je to docela složité se v tom všem vyznat

26.1.2013 14:39:32

PeterSch
Jak to tu tak čtu tak bych ti asi jako ostatní doporučil Descenta první edici tam toho jsou mraky a levně by se taky dalo pořídit Word of Warcraft, i když nevím jak je to dobrá hra sama o sobě.

26.1.2013 14:41:34

PeterSch
A mimochodem, vítej do rodiny postižených. čeká tě fetování barviček, okusování štětců, švidrání na nějaký detail, prostě samé veselé věci.

26.1.2013 14:42:15

Vyřešeno
Tak nakonec jsem zvolil DaD Conquest of Nerath z planety her za lidovou tisícikorunu, stovkám figurek jsem za tu cenu neodolal všem děkuju za pomoc moc mi to při výběru pomohlo a další v pořadí je Descent :)

26.1.2013 19:41:12

Nerath
Nevím ale jestli zrovna figurky z Nerathu jsou ideální na malování...abys nebyl trochu zklamán

26.1.2013 20:56:36

Nerath
Tak do začátku stačí doufám je tam hodně pajduláků tak ani nevadí když se něco zkazí a hlavně ta samotná hra vypadá jako dobrá volba za solidní cenu a přítelkyni se líbila takže sem neměl ani moc na výběr :D

27.1.2013 00:48:08

PeterSch
Poslední argument mě dostal. Plně ho chápu :-D

Počítej s tím, že u těchto figurek budeš muset hodně pečlivě stříknout základ, aby se ti barvy neloupaly.

27.1.2013 00:58:35

Vybíráme z Bazaru

Mars: Teraformace Expedice Ares
Mars: Teraformace Expedice Ares
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas