Co s barvami, které nebudou potřeba

Ahoj, plánuju zakoupit cca 12 barev, které použiju na nabarvení jedné hry, cca 150 malých figurek. Po nabarvení mi barvy budou k ničemu, tak mě napadlo, jestli existuje v rámci komunity možnost se barev “zbavit”, ať se mi neválí doma. 
Máte s tím někdo zkušenost?

Díky!

21.11.2022 21:19:22

Pridaj to sem na bazár s popisom, koľko tam je farby a s rozumnou cenou sa toho niekto ujme. Ale možno budeš dostávať ponuky na par kusov z celého setu…

21.11.2022 23:26:19

Záleží co za barvy, jestli to jsou modelářské, hoď to pak na FB do skupiny Wargaming burza CZ/SK, tam to stopro prodáš velmi rychle, ale jinak tomu moc nerozumím, netvrď mi, že ses rozhodl barvit jednu hru a už nikdy žádnou figurkovou nepořídíš a nebudeš ji chtít nabarvit.. jakože buď je ti to fuk a nebarvíš nic nebo chceš barvu a pak logicky budeš chtít i v budoucnu u dalších her a z toho pohledu mi přijde škoda to prodávat, ale samo tvoje věc :)

22.11.2022 08:51:35

Ty barvy ti můžou doma vydržet i roky. Prodávat je asi nemá moc smysl. 

____________________________________________________
Natáčím deskoherní videa na Youtube na kanále Bartyx Gaming!

22.11.2022 09:04:14

@Bartyx @Serenitka 

Tak nějak automaticky jsem myslel, že barvy vydrží pár měsíců a hotovo. Pokud vydrží roky, tak to docela mění situaci, protože člověk nikdy neví, jakou hru si jednou koupí, že :)

Díky

28.11.2022 09:01:13

@Drussbarb 

Barvy, když jsou dobrý, vydrží strašně dlouho. Moje nejstarší barvy, co mám teď, jsem koupil před čtyřmi lety. Před tím jsem měl některý i deset a víc let starý. A pořád fungovaly, jen se musely opravdu dobře (a dlouho) protřepat. Což byl ve finále už vopruz, tak jsem je vyhodil, ale furt se s nima dalo normálně barvit.

28.11.2022 09:55:41

Vybíráme z Bazaru

Prodám Etherfields + Harpy and She-Wolf Campaigns
Prodám Etherfields + Harpy and She-Wolf Campaigns
Akt. cena: 2400 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas