Airbrush - potřebuji poradit

Ahoj.

Potřeboval bych radu od někoho zběhlého v používání airbrushe. Vím, že se s tím dají dělat zázraky, ale já se nestačím spíš divit. Buď mám malý tlak a barva mi neustále zasychá, nebo je ho naopak moc a barva je rozprskaná všude okolo. Najít nějaký kompromis se mi moc nepodařilo. Hrozně moc bych potřeboval někoho ochotného (optimálně ze severní Moravy, ale kdekoliv mezi Prahou a slovenskými hranicemi to není v podstatě problém), kdo by mi ukázal, jak začít.
Zatím jsem barvil štětcem. Používám akrylovky.

Byl by někdo takový? Kompresor, airbrush a barvy samozřejmě mám.
5.7.2015 23:21:18

barvy
Ahoj,
jaký máš barvy? U citadelek mám ten samej problém. Teď mám v plánu zkusit tyhle http://airbrushcentrum.cz/kategorie-vallejo-model-air--&k=312&p=312?PHPSESSID=eg3t5dgp3tipru7ql4d12tfsa6 , jestli to nebude lepší. Musí to bejt typem barvy, když jsem dělal syntetikou, tak to bylo v pohodě :o/ Pokud budou vallejo dělat to samý, tak mám v záloze variantu, že použiju retardér, pak by to mělo schnout pomalejc. Nic z toho nemám odzkoušený, zatím to jsou jen teorie, který budu ověřovat tak za měsíc až dva.... ;o) Mužeš pokusovat místo mě, pokuď máš čas ;o)

15.7.2015 09:31:40 | Upraveno autorem (porovnej)

citadel
Zdravim
resim stejný problém jako vy,hlavni problem u citadelek je ze se musi redit ředidlem
Ja to redim na doporučení od skusenejsich barvicu redidlem airbrush cleaner od firmy vallejo.
Ale ještě se me nepodařilo najít spravny poměr,už se k tomu snad pomalu dostávám,musim to probrat z někým
skusenejsim,ale jak budu vědět dam vědět.

15.7.2015 14:59:10

Citadel
Ahoj,

co se týče barev od firmy citadel tak jelikož je to akrylová barva tak ta se nejlépe ředí pomocí destilované vody (stačí i obyč).

21.7.2015 11:07:43

Vybíráme z Bazaru

Zákon ulice (nová ve folii)
Zákon ulice (nová ve folii)
Akt. cena: 170 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas