Ztracený backer

Neznáte někdo uživatele s přezdívkou @Esorimmer ? Nechal si ode mě backnout Witchera a od té doby se neozval :-D. 

13.9.2021 13:12:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Jakože toho nového a už jsi mu to platil? No to je dost divné….každý se ozve, pokud by se dlouho neozval rovnou bych to asi řešil přes policajty, hlavně pokud je částka přes 5k, já ho ted nedávno sám objednával. 

13.9.2021 16:37:30

Jakože jsem to pro něj backoval. Takže škoda se žádná nestala. Teda kromě toho, že mi přijde hra, kterou nechci. 

14.9.2021 08:43:28

@Varouch - ak sa neozve, nevadí - tú hru predáš za viac ako si ju kúpil :)

----------
https://www.instagram.com/lacikmaj/

14.9.2021 09:22:09

@Seladean - já ti nevim - Varouch backoval pro víc lidí a kdyby se každej choval stejně, tak má investici za několik desítek tisíc bez jakýkoliv jistý návratnosti… třeba fyzicky bude hra totální propadák - bude nehratelná, cokoliv…. Nepřeju si to, ale nebylo by to poprvý…

Já bych radši žil ve vesmíru, kde když se na něčem lidi domluví, tak to platí - a pokud se cokoliv stane, budu aspoň vstřícnej a komunikovat….

14.9.2021 09:42:16

@G4nd4lf - máš pravdu, ale čo má robiť keď sa chalan už asi neozve? Hru nechcem, tak ju predám, nie? Take it easy :)

EDIT: aj tak si myslím že sa nakoniec ozve. Možno je len mimo ZH… ja som tu napr. nebol posledné 3 mesiace, lebo práca, rodina a pod. :)

----------
https://www.instagram.com/lacikmaj/

14.9.2021 09:50:50 | Upraveno autorem (porovnej)

Esorimmer má na ZH uvedené 3 přátele. Vím, že to nic nemusí znamenat, ale zkusil bych je přímo oslovit, zda o něm neví něco více.

Uživatel už není připojený cca 50 dnů, což samozřejmě může být známkou čehokoliv - snad ne ničeho špatného.

Ale jak píše Seladean, také bych se zcela neobával, že tu jednu hru neudá. Samozřejmě je problém co píše G4nd4lf, že pokud by se tak chovalo většina uživatelů, bylo by to špatné. ale předpokládám, že toto je jen ojedinělý případ.

14.9.2021 09:51:28

3 lidé co má v “přátelích” ho vůbec neznají. Já zatím neřeším, jestli to prodám nebo co s tím. Ale když mi někdo 20.7. napíše “zítra pošlu prachy” a pak se dva měsíce neozve, tak mě to minimálně trochu štve.

14.9.2021 10:26:05

Kazdy dobry skutek bud po zasluze potrestan. Napsal bych do vlakna hry a myslim ze na pledge nekoho sezenes. 

..DeskoHerky Teplice..

14.9.2021 10:45:06

Zdar všem,

 

opravdu nejsem podvodník, Varouchovi už jsem psal a pokud ještě bude chtít, peníze mu hned pošlu. Navíc, když jsme z jednoho města ….. 

17.12.2021 14:01:16 | Upraveno autorem (porovnej)

@Esorimmer : Vymysli si tresty - jeden za 5 měsíců ignorace, jeden za komolení přezdívky. Pokud tresty shledám dostatečnými, jsem ochoten ti hru prodat. 

Hint: Věty “opravdu nejsem podvodník” a “Jestli ten KS je pořád k dispozici a stáhneš aukci, pošlu ti obratem peníze a potvrzení o platbě.” nejsou nejlepší omluvy, které jsem v životě slyšel.

17.12.2021 14:15:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Jeden trest už mám za sebou (musel jsem to opravit) a druhej si řekni ty, mě nic nenapadá :-).

 

Postni to radši celý, líp to vypadá: 

"Ahoj,
asi cokoliv napíšu, tak si stejně budeš myslet, že se vymlouvám. Tak to přeskočím - viděl jsem na bazaru, že pravděpodobně tu KS Witchera prodáváš na aukci. Jestli ten KS je pořád k dispozici a stáhneš aukci, pošlu ti obratem peníze a potvrzení o platbě. Napiš. Dík.".

 

 

17.12.2021 14:28:51

Pokud ti jde o omluvu, tak ti rozumím, že jsi naštvaný a mrzí mě, že si se musel půl roku bát o svoje peníze, nebylo to úmyslně.

17.12.2021 14:35:30

Myslím, že by ti slušel odznak Bronzový mecenáš 2021.

17.12.2021 14:38:59

Vybíráme z Bazaru

Cesty osudu (Destinies) EN + rozš. Sea of Sands
Cesty osudu (Destinies) EN + rozš. Sea of Sands
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas