Titan Praha

Zatím má zájem Elenistar a Kosibratr. Kdy se vám to hodí? Ve všední den bych mohl nějak k večeru, kolem páté, šesté, hrát můžeme třeba v Outpostu. Když budeme tři, tak bychom to mohli stihnout nějak rozumně. I když čím dřív začneme, tím lépe, naší první hru jsme ve třech hráli fest dlouho.
20.3.2009 09:49:21

tak ja si necham zajit chut
dneska jsem byl v praze hrat wotra, taky musim delat neco jineho :)

25.3.2009 20:57:36

sydo
takze to tedy neni? odpada to?

26.3.2009 00:03:32

Elenistar,sydo
Já zítra mužu od 8 00 u mě se nic nemění.Tak že budete mít zájem doražte,jen dejte vědět v kolik mám čekat na stanici.

26.3.2009 00:10:25

Omluva
Moc se omlouvám, ale teď jsem dorazil z nečekané partie Duny. Sešlo se nás 6 a až teď jsem dorazil domů, tudíž vstávání v 6 je pro mě celkem nereálné. Jak jste na tom ve zbytku týdne? Opravdu se omlouvám, ale Duna prostě nemá konkurenci a ani Titan neobstojí.

26.3.2009 02:53:37

kosibratr
no bez syda to asi nema cenu, zkusime to jindy.

26.3.2009 06:07:47

sydo
Tenhle týden už nemužu ,snad nám to někdy vyjde.

26.3.2009 07:17:16

Titan
Tak jsem před chvílí obdržel od školitele nový laboratorní rozvrh a mé naděje na dopolední hraní hasly :( Takže všední den od 4 jedině.

26.3.2009 10:45:41

report
Tak jsme se dnes ráno setkali u Kosibratra. Byli jsme pouze dva, tudíž jsem volili mezi hrami pro tento počet hráčů. Po krátkém rozhodování vyhrála "War of the Ring". Já ji hrál poprvé a Kosibratr tuším potřetí. Strany se zvolily dle přesvědčení. Já zvolil Saurona a jeho spojence. Jak tedy válka vypadala z pohledu Saurona?
Mocný vládce Mordoru nejprve rozkázal svému věrnému služebníkovi Sarumanovi obsadit Helmův žleb. Byla to bratru krutá řež, ale po zhruba třech kolech Theodén kapituloval. Armáda ze Železného pasu postupovala dále na východ a rozdrtila poslední zbytky rohanského odporu. Mezitím povstal Černokněžník a v Mordoru sbíral ohromné legie skřetů. Překročil hory a bleskově dobyl Osgiliath. Zaslepen snadným vítězstvím spěchal k největší lidské baště. Zahájil bezhlavý útok, ale hrdinní občané města Minas Tirith útok odrazili. Než aby ztratil polovinu východní armády zlý Černokněžník se obrátil na ústup. Protivník formoval obranu nejen v Minas Tirith, ale i v Amrothu. Z jihu se totiž hnala mračna haradských. Mordor vyslal druhou vlnu, která byla ještě mocnější než ta předešlá a skuruti opustili zdevastovaný Helmův žleb. První padl Amroth a zakončení krvavé genocidy lidského pokolení nastalo právě v druhé bitvě na polích Pellenoru. Gondor proti ohromné přesile neměl mnoho šancí. Po tomto slavném vítězství se protivník ukázal jako proradný soupeř. Kdy záhadným útokem obsadil zcela nechráněný Helmův žleb. Saruman tuto malou chybičku napravil během dvou kol. Když Aragorn dorazil do Gondoru zjistil, že jeho dědictví je v pdachu. To mu však příliš nevadilo, a přesto se záhadným způsobem korunoval na krále již neexistujícího království. K absolutnímu vítězství již stačilo dobýt jednu velkou pevnost. Sauron, který již povstal, si zvolil jako následující místo útoku Lothlorien. Povolal proto skřety z Morie a z druhé strany z Dol Guldoru. Z jihu přispěchaly na pomoc houfy skurutů. Ti si to zkrátili přes Fangorn, ale Stromovous se patrně někde schovával. K proniknutí do Lorienu bylo potřeba nejprve prolmit mocné obranné kouzlo. To se zdařilo a poté již nic nebránilo vpádu Sauronských vojsk. Právě na poslední bitvu si temný pán nechal největší triky. Nejprve si skřeti z Morie přivedli na pomoc mocného Balroga. Elfové, když to spatřili utekli se schovat do pevnosti. Takto se Galadriel ubránila další kolo. A když to přeci jenom vypadalo, že by snad Lorien mohl ještě chvíli odolávat skřetím útokům, přivezl si temný Černokněžník hrozivé beranidlo - Grond. Po tomto drtivém vítězství se musela spojenecká vojska vzdát. Na konec několik zajímavostí. Sauronovi se nepodařilo objevit prsten ani Froda. Během celé války nedošlo ke konfrontaci, kde by figurovali trpaslíci. Hra byla skvělá a plná dobré atmosféry. Těším se na odvetu, kde si to vyzkouším vhodit ten zrádný kovový kroužek do ohně Hory Osudu.

26.3.2009 13:28:43

rbx

Elenistar
Naproso uzasne a bravurni!! Dostal jsem, uz snad posté, chut, si tu hru okazmite zahrat :-)

26.3.2009 13:39:31

foto
Fotky k dnešní bitvě s Elenistarem jsou odeslány.Ted už jen záleží jestli je rbx schválí

26.3.2009 14:37:39

rbx

kosibratr
Kdyz budou ostre a hezke, tak proc ne... jdu se mrknout

26.3.2009 15:15:55

rbx

kosibracha
tak jsme neco malo schvalil. Musim se poradit s Diem, jak na tyto fotky, protoze obsahove jsou pro nezainteresovane uzivatele skoro totozne. Maji vypovidajici hodnotu pouze pro vas, co jste se ucastnili hry.

26.3.2009 15:22:10

elenistar
jak jste dokazali korunovat aragorna, pokud cely gondor byl v rukou cervenych ? :) Pokud vim, tak to nejde pokud lokace ve ktere se korunovace provadi (jedna z tech vyjmenovanych tri) neni v rukou gondoru .. ne ze by to teda na vysledku neco zmenilo jak koukam :)

26.3.2009 15:36:48

Siaron
Teprve sní začínáme, já sem jí hrál potřetí a Elenistar po prvé,tak že pravidla se teprve vychytávaj.

26.3.2009 16:57:16

rbx
Chtělo by to založit nové vlákno kam by se dávali raporty s bitev i s fotkama,pokud by to šlo.

26.3.2009 17:07:20

rbx

kosibratr
jenze fotky jdou momentalne davat pouze ke hram, takze ja jsem nucen z tech X fotek co jsi tam dal, vybrat ty nejlepsi a zbytek pro podobnost s jinymi zamitnout. Ono taky nafotit hru se da jen parkrat, pak uz se to nutne opakuje. Nic vic pro to bohuzel udelat nemuzu.

26.3.2009 17:13:06

"Reportáže" z hraní
Plánuju, že bych něco takového udělal včetně možnosti do tohoto typu článku vkládat obrázky. Zkusím se podívat po nějakém už hotovém řešení :-)

26.3.2009 17:21:04

sydo
Co takhle odveta ve středu 29.7 od 17 00 na stejném místě.

27.7.2009 22:05:36

Titan
Já myslim že Titan neni špatná hra je to trochu jak DRD(dračí doupě)v deskový hře.

31.7.2009 22:32:33

hra
v nedeli jedu ke kamosovi do prahy a titana beru sebou . nechodite nekdo do cernaku si zahrat?

31.7.2009 22:35:17

odpoveď arynovi
zatim to neumim Luky tak mě to nauč ale zajímá mě to,ten kámoš sem já XD

31.7.2009 22:37:50

Titan - zatím já & sydo & kosibratr
Abych nesvinil diskuzi zde (http://zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/titan-593/diskuse/titan-ve-2-hraci-doba-143/), tak pokračuju tady.

kosibratr: Rozumím, co takhle teda tento pátek někdy k večeru? Dopoledne bych jinak mohl ještě v pondělky nebo v úterky, ale to až v týdnu po následujícím víkendu, tento týden totiž budu ještě dopoledne v laboratoři. Jak by to viděl časově sydo?

5.12.2009 23:13:39

marte
Tento pátek máme adventní HellGame.

6.12.2009 15:37:04

sydo marte
V pátek už také něco mám.Mohl bych 15.12 večer.

6.12.2009 18:17:24

sydo,marte
Nechcete si 22., mohl bych už od 17 00 zahrát Titan.

16.12.2009 17:57:22

Vybíráme z Bazaru

Duna: Imperium - 5 promo karet (PL)
Duna: Imperium - 5 promo karet (PL)
Akt. cena: 150 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas