Summoner Wars - Praha

Ahoj,
měl by někdo z Prahy - ať už veterán nebo třeba i nováček bez karet - chuť zahrát si Summoner Wars? Rád i zaučím. Víte někdo o nějaké skupině nebo místě, kde se hrají?
Díky, těším se.

Pilgrimage

11. 4.

Základna majitelů SW v Praze se prý utěšeně rozrůstá, tak se neváhejte ozvat, ať můžeme společně zahrát.
8.3.2012 12:25:57 | Upraveno autorem (porovnej)

Summoner Wars
Já bych určitě Summoner Wars dal moc rád, bohužel nejsem z Prahy, ale z Kolína. Nicméně pokud by se vytvořila nějaká hráčská skupina, tak bych neměl problém dojet a zahrát.

9.3.2012 13:57:22

...
když to bude ve všední dny, tak se určitě zúčastním...

9.3.2012 19:53:30

re
Pjenkava: O Tobě už vím.

Zluda: Díky za reakci, na turnaj by to chtělo sehnat víc lidí.
Doufám, že se tady ještě pár lidí ozve, popřípadě můžu zkusit
přesvědčit "svou" herní skupinku. Dam určitě vědět, až něco
bude. Summoner Wars jsou doopravdy skvělá hra, včera jsem
to učil nějaké nováčky a byli velmi spokojení. Jo, nemáš náhodou
starter trpaslíků a goblinů. Já mám nyní 11 frakcí, ale např. tyhle
ještě ne.

10.3.2012 08:39:18

Pilgrimage
jojo, Summoner Wars jsou naprosto skvělá hra. Mám všech 8 základních ras, takže i Trpaslíky a Gobliny. A už mám objednán i Master Set a všechny Reinfocment packy, takže budu mít SW zkompletovaný(aspoň na chvíli:))

10.3.2012 08:48:59

re: zluda
No to je fajn, tolik já toho ani nemám (ale master set jsme už začali hrát).
Na trpaslíky a gobliny se těším.

11.3.2012 09:53:03

nikdo další?
A nikdo jiný, kdo hraje nebo je zvědavý na Summoner Wars se tady v Praze nenajde?

11.3.2012 10:05:51

To Zluda
V Tomovkách jsem se dozvěděl, že si snad několik nových lidí koupilo startery, tak snad nějaký ten mini-turnaj v Praze brzy uspořádáme.

11.4.2012 14:25:41

Pilgrimage
Tak to by bylo super. Já už jsem pořídil Master Set a frakce Filth a Mercaneries, takže by bylo z čeho vybírat.

11.4.2012 17:53:57

Zluda
To je fajn, já mám zatím jenom Mercenaries. Filth by byli pro většinu lidé s kterými hraji moc nechutní, tak zatím silně váhám, jestli si je vůbec mám kupovat. Ale rád proti těm démonickým pacholkům zahraju!

15.4.2012 12:46:15

Vybíráme z Bazaru

Sladká tečka
Sladká tečka
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas