setkání - Pax Romana, Paths of Glory, Barbarossa, Titan

Ať neplevelíme forum o Paxu :)
7.6.2010 14:43:39

To Rbx
Doufám, že jsem tě pochopil.. :) Já bych přijel autem.. Takže nejsem limitován... Jediné co mě trochu limituje je cena za benzín.. Ale to asi všechny.. :)

7.6.2010 17:13:13

SSZGSA
no jo jenže klasická soukromá chata je na normální hrací akci malá, sydo spíš myslel nějakou rekreační chatu
já třeba chatu mám (resp. naše rodina má), u Sázavy a jen kousíček od sjezdu z dálnice Praha - Brno, ale prostě plán na nějakou velkou wargamesu se tam na stůl nevejde, nehledě na to že bys tam ty hry chtěl mít ty hry rozložené třeba dvě (jo vedle je ještě gauč s menším stolem, ale vydržíš celý den u hry sedět v křesílkách ??)

7.6.2010 17:49:12

rbx

...
sydo i ja jsme mysleli rekreacni objekt s nejakou spolecenskou mistnosti. Predpokladam, ze nakonec tam bude tak 10-12 lidi, to je na beznou ceskou chatu prece jen uz tucne sousto :-)

7.6.2010 17:52:53

rbx
My poradame akce s grupou cca 8-12 lidi, coz by mohla byt tak cilova skupina, takze nejake tipy bych mel ... jeden (nevyzkouseny) objekt, kam jsme se chystali v lete mam nekde ulozeny, tusim ze to bylo nejakych 300 za osobu se snidani, stoly dostacujici, venkovni kryty bazenek k tomu .. mam se po tom mrknout ? :)

7.6.2010 18:14:57

nasel sem to
Severni cechy (Jablonec), 10 luzek plus 2 pristylky (dvojluzkace, triluzkace s vlastnim soc. zarizenim), 250/os v letni sezone, 300 v zimni, v cene snidane, venkovni kryty bazen 8x3,5m, koupaliste 1 km od objektu, spolecenska mistnost se satelitem, wifi, dokonce moznost zapujceni stolnich her, sipky, petanque ... :-P

7.6.2010 18:19:24

Chata...
Tak já jsem neměl taky na mysli nějakou maličkou ale přítelkyně zná velkou chatu pro cca 15 lidí se saunou, kuchyní atd.. velké stoly a je to jejich známé, tak by moha být třeba i slušná cena.. :)
Jinak to, co navrhoval Siaron nezní taky špatně.. :D Resp. nezní to vůbec špatně! :D

7.6.2010 20:20:27

SSZGSA
jediny problem je, ze to neni zrovna 30 minut od prahy :)

7.6.2010 20:21:54

nicmene
tady je odkaz, nejake fotky atd...
http://ubytovanihut.wz.cz/fotogalerie.htm

7.6.2010 20:24:00

hmmmm
Pokud by to byla víkendová akce někde v Čechách, asi bych se taky zúčastnil. I nějaké zkušenosti z wargames by byly :-)

7.6.2010 20:41:59

Severní Čechy, Jablonec nedám, co tak Frýdlant nad Ostravicí ?
Tak za mne můžu říct, že to už bych nedal. Dám maximálně Prahu, protože tam jsem vlakem hned. Jinak mám takový typ na jeden objekt tady u Ostravy v Beskydech (dostupnost v pohodě vlakem) - Frýdlant nad Ostravicí. Pro takovou skupinu lidí je to akorát a je tam veliká společenská místnost s velikými stoly. Cena je lidová, nevím teď přesně kolik, ale je to objekt Centra pro rodinu a jezdí tam méně majetné rodiny, takže to nestojí na noc nijak moc. Jen nevím jak by to bylo s obsazeností, protože je to dost frekventovaný objekt. Zeptám se a dám vědět. Už jsem tam několikrát byl a trávil tam asi 3x Silvestra, takže vím jak to tam vypadá. Hned vedle té společenské místnosti je velká vybavená kuchyň, kde se dá v pohodě vařit.

7.6.2010 22:18:49

...
To taky nezní špatně.. a kdybych se pak mohl s někým svést z Prahy tak by to bylo ideální.. :)
Jo, klidně budu vařit! :D

7.6.2010 22:30:26

Frýdlant
Tak jsem zjišťoval ten Frýdlant. Dneska to ještě upřesním s tím termínem, ale vypadá to tak, že je to na celé prázdniny obsazené, právě asi kromě 1. týdne nebo víkendu v srpnu. Kapacita v hlavní budově je 15 lidí a ve vedlejší dalších 15. Je tam jedna větší společenská místnost s velkými stoly zhruba menší než ta snídaňová jídelna na Zatroconu, ale zase o hodně větší než ty herny na Zatroconu, ale rozhodně není pro 30 lidí, takže bych to viděl tak maximálně na 15 lidí. Cena za noc je lidová. Pokud si vezmete svoje povlečení, tak je to 120kč za noc, pokud budete chtít erární, tak 140kč za noc. Kuchyň je dobře vybavená, a celkem prostorná, takže se tam dá vyvářet kde co a do té společenské místnosti vedou dvoje troje dveře: dvoje z chodby a jedny právě z kuchyně. Jinak ten termín je volný jenom proto, že někdo vypadnul, takže je třeba se rozhodnout briskně. Jinak kdyby se to objednalo dostatečně dopředu, tak je možná třeba nějaká akce v zimě, nebo na jaře.

Tož se rozhodněte, ale prosím co nejdřív, nejlépe včera :D.

Křen

8.6.2010 08:09:46

rbx

kren
No, popravde bych to videl spis nekde v okoli Prahy, resp takto... udelal bych to tam, odkud bude vetsina lidi. Ja a Sydo jsme z Prahy a okoli, SSZGSA je z Liberce, Siaron z Kladna, kosibratr z Prahy. Ostatni nevim. Pro mne neni problem v Praze na metru nalozit do auta 6 lidi a nekam je odvezt.

8.6.2010 08:57:42

rbx

...
a druha vec je, jestli jen vikend, nebo prodlouzeny vikend. Tedy odjezd ctvrtek, prijezd nedele.

8.6.2010 08:58:48

kamkoliv a prodlouzeny vikend
ja jsem z brna a přijedu kamkoliv a hlasuju pro prodloužený víkend :) auto mám, kdyžtak můžu vypomoct s rozvozem. jenom doufám, že se shodnem na nějakém dobrém termínu.

8.6.2010 09:10:54

jenom takovy postreh
protoze akce pro tech 10-12 lidi obcas delame ... pocitejte s tim, ze na ty prodlouzene vikendy si lidi ty objekty bookuji vetsinou dost z predstihem, tak bude dost problem nejaky sehnat.

8.6.2010 09:27:53

zájemce
Minimálně jeden zájemce by tu taky byl. Pokud by bylo místo. A jestli by jel sszgsa tak bych eventuelně jel s ním. Do Liberce to mám relativní kousek. Ale to bychom se kdyžtak dohodli.

8.6.2010 09:31:06

Okolí Prahy
Tak do Prahy dojedu v pohodě, ale kvůli víkendu se někde kodrcat do Liberce, to se mi tedy rozhodně nechce. Jinak s tím Frýdlantem i do budoucna třeba v zimě to platí. Cena je bezkonkurenční a je to objekt k hraní her naprosto ideální.

Pokud neakceptujete tu Ostravu, jakože někdy byste mohli :), tak bych to viděl fakt na Prahu nebo okolí, kde když dojedu vlakem, tak mne tam někdo rozveze.

8.6.2010 09:42:55

prodloužený víkend ...
... jo a ten prodloužený víkend by byl ideální.

8.6.2010 09:43:54

rbx

kren
s tim pocitam. Ja proti Frydlantu nic nemam, ale pokud nas bude 10 z okoli Prahy a dva z okoli Ostravy, tak mi to prijde kapku nerentabilni, to delat ve Frydlantu. S tim odvozem z nadrazi pocitam.
Jak to vidite terminove? Co pulka prazdnin?

8.6.2010 09:45:18

ja
muzu zatim kdykoliv, krome nejakyho 10-18.7.

8.6.2010 09:46:57


Já bohužel nevím co budu mít večer k večeři, natožpak, abych věděl co budu dělat o prázdninách. Takže se domluvte na termínu a já hodim bud dvojtečku s levou závorkou nebo s pravou.

8.6.2010 09:49:29

to rbx
Termínově vyhovuje a samozřejmě s tím Frýdlantem ti rozumím. Je to taky do budoucna taková nabídka, třeba na zimu, protože autem to tam odsud není daleko na sjezdovky. Ale pro lidi z čech by to bylo asi výhodnější spíš jako týdenní akce a pak by se mohla naplnit, třeba i plná kapacita ubytování, že někteří by hráli a někteří třeba lyžovali. Ono za 120 korun za noc těžko něco takového seženeš.

8.6.2010 09:55:05

Akce
Jo, tak to bych se taky zucastnil;) Jinak ale do Ostravy jedu pristi vikend a jednou za rok mu tech 400 km (z toho 200 po nejmizernejsi dalnici Praha-Brno) asi staci;)

8.6.2010 10:02:29

termín
15. - 17.7. jedu na Obscene Extreme, takže to nemůžu, ale jinak klíďo.

8.6.2010 10:05:25

Vybíráme z Bazaru

Kaskádie CZ
Kaskádie CZ
Akt. cena: 520 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas