Hrabosh

Praha: Relative Range 6.-8. 11. Setkání hráčů válečných her

tak opět po roce se sejdeme...

Další sraz se bude konat 6.-8. listopadu 2009

v Praze v klubu deskových her Paluba

Co kdo na sraz přinese

Tannhäuser: Paluba
Twilight Imperium 3rd: Paluba
Space Hulk 3rd: Paluba (budeme kupovat)
Diplomacie: Paluba
Všelijaké Axis&Allies: Paluba
Memoir 44: Paluba
Britannia: Paluba
Imperial: Paluba
Civilization Avalon Hill: Tacud
Kremlin: Kolouch
UpFront: Kolouch
Red November: Wolfhound
Co kdo na srazu bude hrát (a kdy)

Civilization pátek večer(max 7 lidí)
Zájemci: Tacud, Kolouch, Blackdog, Jrd, Jarhud, Mortalhead, Trohat
Twillight Imperium pátek večer
Zájemci: Osvold, Schmudla, Vlaada

Kdy a kdo

Hrabosh od začátku do konce, před začátkem a po skončení a bude rád když si alespoň něco zahraje.
Tacud od začátku do neděle oběda .
Blackdog patek 17.00 do cca sobota 17.00
Schmudla dorazim od 17-18 v patek do cca 15-18 sobota
Matto sobota odpoledne a večer
Jarhud od pátku 19:00 do neděle do konce
Wolfhound od pátku cca 17.00 asi do neděle - podle situace
JRD od pátku cca 17.00 do soboty odpoledne
osvold od pátku cca 17:00, sobota ne, neděle podle situace
...
Další informace

za kolik

Za jeden den:
50 Kč dospělí
40 Kč studenti, důchodci, těhotné, nezaměstnaní...
20 Kč děti do 15 let
tj.: např. 150kč pro dospělého za celý víkend. Jsme neziskovka a peněz nemáme mnoho, obsluha pracuje zadarmo, takže můžete dát i více ať to příště vypadá lépe. Vstupné prosím plaťte při příchodu.
Kde

Klub se nachází v Praze 5 na Smíchově, Lidická 40 v dosahu metra B (stanice Anděl), tramvají (4, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 20) i autobusů (např. 167, 217, 123, 191, 130 ...). V domě projděte do dvora, dejte se doleva a na konci dvora vejděte (můžete i zazvonit) dveřmi do suterénu domu č. 40B.

více zde: http://www.hofyland.cz/?club&klub=32895
2.11.2009 14:19:02

Pax Romana
Beru ho na pátek, tak od 18:00, jsme domluveni s anekenem a dalšími na čtyřhru, těším se jak mrně :)

2.11.2009 14:30:43

Okko+ AT43
Pokud budu v Praze, tak se zastavim v sobotu vezmu AT-43 a Okko.

2.11.2009 19:25:09

RR sraz
Je to vyborna akce, vsem doporucuju. Najdete tam spriznene duse prakticky na jakoukoliv hru;) Ja beru Chaos in the Old World a Imperial 2030, tesim se na Pax Romana a hlavne taky na Kremlin:D

3.11.2009 12:04:48

RR
Doufám, že na akci budou aspoň trochu zpropagovány Zatrolené hry, když už jí děláte reklamu na ZH... ;-)

BTW proč to je v diskusi a ne v Kalendáři akcí? Tak by to bylo na všech stránkách...

3.11.2009 14:18:22

Zeus
Bo to asi nikdy nebylo brano jako nejaka megaotevrena a propagovana akce, schazi se tam nekolik let ti sami lide plus navic nekdo zvany - treba Sydo mnou:) Ale samozrejme se nikomu novemu nebranime:)

3.11.2009 14:33:18

hrabosh

Zeus
za prvé nejsem pravidelným návštěvníkem a tak nevím jaké jsou tu možnosti.
Za druhé jsem si vzpoměl dost pozdě a než by to proteklo přes adminy, mohlo by to informace zbytečně pozdržet.
Za třetí se mi líbí když můžou lidi pod pozvánkou na akci diskutovat.

Akce nebyla nikdy propagovaná, protože se k tomu nikdy nikdo neměl. Za "soukromou" bych ji rozhodně neoznačil. Samozřejmě může přijít kdokoliv. Nicméně předpokládá se, že pokud bude chtít něco hrát, bude mít nastudovaná pravidla. A je fakt, že tvrdé jádro je po mnoho let neměnné.

3.11.2009 20:21:17

Ad pravidla
Tak, jak to formuluješ, jsem v podstatě automaticky vyloučený.
Z těch 12 avizovaných her jsem hrál 3-4 a když už se mám v listopadových plískanicích trmácet do Prahy, chtěl jsem vyzkoušet taky něco jiného.
I když se soustředím na jednu, dvě hry, tak můžu zběžně proletět jejich pravidla (jen těžko je "nastuduju", protože před prvním zahráním mi polovinu důležitých věcí unikne) - a pak přijedu a zjistím, že dané hry jsou už/ještě rozehrané a budu jen smutně koukat.
Nebo si můžu zkusit pročíst pravidla víc her, abych zvýšil svoje šance, a pak budu mít v těch pravidlech teprve pořádný zmatek :)

4.11.2009 09:49:45

Vlad
Ja bych se toho tolik nebal, ja treba mam nastudovana pravidla k tomu, na co jsem domluven (vetsinou slozita pravidla wargamek;)) a zbytek dycky nekdo vvysvetli namiste;)

4.11.2009 10:21:04

Potvrzeni
Potvrzuji sebe a Kouska, v patek od 17:00 a v sobotu od 14:00.

4.11.2009 10:35:21

Hrabosh

Jedi, Vlad
Vlad: nemusíš ty pravidla umět do detailu. Předpokládá se, že pokud jsi hru nehrál, budeš se ptát a furt listovat v pravidlech. Ale jde o to, abys měl představu o herních mechanismech, komponentech atp. Jde o to, aby hru nemuselo předcházet hodinové školení o tom jak vypadá plán co se dělá s těma kartama atp. Právě kvůli tomu abys nepřijel a nečučel tak se předem domlouváme kdo bude s kým hrát (hra trvající 6 hodin je svojí délkou průměrná; čekáme pár dvanáctihodinovek). Zrovna teď se na HL diskutuje o tom kdo bude hrát v pátek Twilight.

Jedi: pokud můžeš, tak to napiš na Hofyland.

4.11.2009 10:52:46

To Hrabosh
Škoda, že to tu nevyselo dřív a hlavně v kalendáři akcí... vědět to dřív tak na 100% jedu! Škoda....

8.11.2009 12:53:47

Vybíráme z Bazaru

Star wars: unlimited jedi set
Star wars: unlimited jedi set
Akt. cena: 90 Kč
Končí za: 9 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas