Praha - Petřiny

Má někdo zájem o (víceméně) pravidelné hraní v Praze na Petřinách? Já bydlím (od října) na kolejích Větrník, kde prostor na hraní je. Případně můžu dorážet do rozumné vzdálenosti i jinam.
Zatím jsme 2 s výběrem deskovek většinou typu American trash.
12.9.2011 13:02:37

beorn
Na větráku už jedna skupina hráčů deskovek funguje, pokud chceš, můžu ti na ně dát kontakt. Hrával jsem s nimi občas, ale teď mi nějak nezbývá čas...

12.10.2011 08:54:32

Hledáme spoluhráče
My s přítelem hrajeme (Dobyvatele vesmiru, Arkham horror, Osadníci, Bang, a další a ty co neznáme rádi poznáme) a nemáme moc s kým. Kdyby tu byl někdo kdo by chtěl jednou, dvakrát do týdne zajít něco "zapařit", tak bychom byli rádi. Jsme z Prahy 6, klidně někam dojedeme, ideální by mohla být nějaká čajovna.

12.3.2012 13:04:34

Hrajete?
Pokud je toto vlákno stále aktivní a hrajete, docela bych se přidal, pokud by to bylo možné. Bydlím na Kajetánce, takže Větrák pro mě ideální. Nějaký hry vlastním (Agricola, LeHavre, Steam, Tikal 1,2, Discworld, Chicago Express, Eufrat a Tigris, Carson City, Ticket to ride (Marklin), Dobyvatelé vesmíru,...), takže můžu donést.

17.3.2012 15:23:37

Hrajeme!
Vlákno moc aktivní není, ale my jo :) Scházíme se stále tak, jak to bylo před půlrokem domluveno každé pondělí od 20h ve studovně K20 (2. blok) na kolejích Větrník.
Jelikož se hraje pravidelně, tak už se tu ani nemusíme domlouvat, tak proto ta neaktivita. Každopádně, pokud se chcete přidat, jste vítáni! A pokud by vám to pondělí nevyhovovalo můžem se klidně domluvit na jiném termínu. Herní místo můžu nabídnout tu studovnu na kolejích s čajem z vlastních zásob, ale pokud víte o vhodné čajce, jsem taky pro.
Her je dostatek a na konkrétním titulu se většinou domlouváme až na místě. Pokud nějakou přinesete, bude zapojena do hlasování. Třeba ten Diskworld bych si moc rád zahrál.

Pokud byste přišli, tak můj mobil je 737406456. Stačí napsat zprávu (až vás budu mít v seznamu, tak prozvonit) a přijdu otevřít k vrátnici.

23.3.2012 20:53:10 | Upraveno autorem (porovnej)

Bohužel pondělky nemůžu...
Dost mě to mrzí, ale pondělky nemůžu, mám florbal. Nevím kolik vás hraje, tak je hloupé chtít po vás abyste jen kvůli mě domlouvali jiný termín. Každopádně kdybyste se někdy domluvili na jiném termínu, rád bych si zahrál! Discworld bych přinesl, není problém, je to hezká příjemná vcelku nenáročná hra.

3.4.2012 22:15:10

neděle 15.4.
Nedávno se téma přesunutí hraní na jiný termín taky nadhodilo, protože nejsi sám, komu pondělky nevyhovují. Bohužel žádný všeobecně vhodnější jsme nenašli.
Nicméně by určitě bylo možné dělat herní večery ve dva různé dny, třebas ne každý týden s jinou herní sestavou. Hráčů na to máme už celkem dost.

Pokud byste měli zájem, tak tento týden svolávám výjimečně hraní i na neděli 15.4. předběžně od 19h. Takže můžete dorazit a případně se rovnou domluvíme na další organizaci.

10.4.2012 11:36:39

neděle 15.4.
Tak dnes bych přišel, ale dříve než v půl osmé se tam asi nedostanu. Pokud by to nevadilo, dorazil bych.

15.4.2012 13:17:07

Wojta
Dorazit jsi určitě mohl. Akorát sem nekoukám pořád, takže jsem nestihl odpovědět. Kdyžtak při rozhodnutí na poslední chvíli stačí dát vědět na mobil.

18.4.2012 11:30:04

beorn:
Já jsem to plánoval, jen jsem při cestě do Prahy zůstal přes hodinu v koloně před Prahou, takže pak už to nemělo cenu.

18.4.2012 20:48:35

Vybíráme z Bazaru

Oath: Kroniky Říše a vyhnanství - ve fólii
Oath: Kroniky Říše a vyhnanství - ve fólii
Akt. cena: 2200 Kč
Končí za: 18 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas