Praha - NETRUNNER

Ahoj, nenašel by se někdo na NETRUNNERA v Praze? Mám základní set a chtěl bych ho atestovat. Pravidla mám nastudované.
8.6.2013 12:25:52 | Upraveno autorem (porovnej)

zahral by som si
dnes mi to asi nevyjde ale inokedy (zajtra?) by som si zahral, pretoze mi zatial ta hra doma len tak lezi a este som ju nevyskusal... mam zaklad aj asi 2 datapacky

8.6.2013 14:50:47

Tak teda zitra
Zítra mám čas celý den tak se můžeme nějak domluvit. Kde a v kolik by ti to tak vyhovovalo? Mě je to vcelku jedno. Kdyby bylo dobré počásko tak bych sedl klidně i někde na zahrádku (pokud by teda vítr neodfoukával karty). Tak když tak písni jak by ti to vyhovovalo.

8.6.2013 15:43:47

zahrál bych si
Stačí základní set pro dva hráče? Karty nemám, ale pravidla si můžu přečíst v předstihu. Čas bych měl až koncem června, tj. 26. a později (státnice nepočkají).

9.6.2013 21:31:42

to yenn
Do startu, dle mého, stačí základní set kdy jsou tam 4 typy karet korporací + neutrální korporační karty a 3 typy karet runnerů + neutrální karty runnerů. Dále je tam možnost přibírat určité množství karet z jiných frakcí ať už korporací. nebo runnerů dle vlivu na kartách jednotlivých frakcí, což dělá hru variabilní(člověk nemusí zůstavat u jedné frakce, ale může kombit). Jak budeš mít čas a náladu, třeba i na konci června, tak dej vědět a můžeme zahrát.

10.6.2013 20:58:50

kdy?
Ok, tak konečně budu mít čas. Tenhle týden bych měl čas ve čtvrtek, pátek večer, další týdny teoreticky každý den (též navečer).

PS: Je to Netrunner nebo Android: Netrunner? (zahrál bych si oboje, ale jde mi o to, abych si nenačetl špatný pravidla)

25.6.2013 02:01:11

to yenn
Nějak během víkendu dám vědět, kdy bychom se mohli tak dohodnout. Předběžně bych to viděl na nějaký den v příštím týdnu.

28.6.2013 21:50:32

to yenn
Ahoj,

tak pristi tyden muzu od pondeli do stredy kdykoliv, anebo kdykoliv o vikendu. Tak pokud by ti to nejaky den vyhovovalo tak pisni a domluvime se na miste a case.

30.6.2013 09:30:45

Vybíráme z Bazaru

Raising Robots - Kickstarter Deluxe edition
Raising Robots - Kickstarter Deluxe edition
Akt. cena: 2200 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas