rbx
rbx - avatar

Praha - hrani v Tomovych hrach

radi bychom vam tu anoncovali predvadecky ruznych her atp., znate to :-) Adresa je Tomovy hry, Ladova 2043/5, Praha 2.

Zde je odkaz na kalendar akci:
https://www.google.com/calendar/embed?src=unlmtq4imlb8kff4bb3kgts5hg%40group.calendar.google.com&ctz=Europe/Prague

Klubovna "Tomovy hry" na www.spoluhraci.cz. Zde si muzete jeste lepe domlouvat ucast hlavne na nejakych rozsahlejsich akcich typu Here I Stand nadvakrat apod. Funguje tam rezervace stolu apod. Heslo je "dracekTom".
27.6.2011 11:19:22 | Upraveno autorem (porovnej)

to dan-sam
tak ja urcite neprijdu

15.9.2011 12:10:46

rbx

dan-sam
naopak, at prijdou :-) Ale Wings of War tu hrat nebudeme. Zato se tu bude v utery 20.9. hrat Gears of War a hned pote ve stredu Elder Sign.

15.9.2011 12:16:07

rbx
Huá, proč ve středu? To mám zrovna trénink. :-/ Ale nevadí, přijedu se na Elder Sign mrknout třeba ve čtvrtek. :-D

15.9.2011 12:42:02

rbx

Thales
ale ono to tu bylo avizovano, ze v utery je GoW a ve stredu je Elder Sign...
Pak nas cekaji dalsi hry, ted toho vychazi strasne moc.

15.9.2011 14:11:55

rbx
Avizace nic nezmění na tom, že mám trénink od šesti do osmi a z práce na otočku bych nestíhal. :-| Ale snad vám to nerozeberou všechno hned první den a zbude vám tam kopie na prohlédnutí (ačkoliv to asi stejně vezmu i tak :-).

15.9.2011 15:21:16

Thales
Tak přijd po cvičení.. :) My tu budeme a rovnou s námi zahraješ.. :)

15.9.2011 15:48:35 | Upraveno autorem (porovnej)

rbx

Thales
jenze my tu jsme vetsinou tak do pulnoci. Minule jsem odchazel v jednu rano.:-)

15.9.2011 15:49:09

rbx a SSZGSA
Tak v tom případě sice mezi osmou a devátou, ale dorazím. Jenom mi řekněte, řídíte, nebo půjdete pěšky? :-)

15.9.2011 16:16:58

rbx

Thales
ja ridim, jedu pak domu, na zapad od Prahy.

15.9.2011 17:13:56

Thales
Neřídím.. :)

15.9.2011 17:57:42

..
sakra chlapi, co mi to robite, obe ma lakaju.. ale na GoW sa urco popoludni nominujem, jak sa uz tesim - skusit to nazivo - vyzera to na najviac smakovu co-op ever, co vsade citam, vraj libovecka..hmm :))
..skoda tej stredy, po robote(musim) je vecer drsna kampan v ERku..

15.9.2011 18:33:43

GOW 20.9.
Projel jsem si pár příspěvků zpátky, ale uniklo mi od kolika předváděčka začíná? A ještě jedna organizační věc: musím se na předváděčku někde "objednat"? Nemám ambice na to, abych to hned hrál, stačí "na čumendu". Díky.

16.9.2011 10:15:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Deskovec
Je to od rána do večera.. a nikde se hlásit nemusíš.. :) Stačí když prostě přijdeš a pokud se ti to zalíbí natolik, že si to budeš chtít zahrát, tak si prostě sedneš a zahraješ. :D

16.9.2011 10:27:27

hrani
jaj, zas mne to mine - jsem cely tyden v Bruselu, tak se zastavim nekdy priste :-) treba s nejakou vetsi objednavkou, abych se zaradil do souteze :-)

17.9.2011 15:53:47

rbx

Eyciir
vzdyt přece víš, ze at prijdes kdykoliv, tak ti radi ukážeme jakoukoliv hru.:-) Jen na to hraní holt není čas.

17.9.2011 23:46:45

rbx

Gears of War
tak predvadecka zatim funguje, .opcik si pod sebe haze granat a zaroven se chce branit :-)

20.9.2011 16:25:07

rbx
Paráda kluci, díky za předváděčku, takových akcí jenom více! ;-)

P.S.: Na obranu .opcika - zdálo se to regulérní... Munch, munch... :-D

20.9.2011 22:35:45 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak vám tedy pěkně děkuji...
Šel jsem si s pro Adventure Pack k LotRovi s klidným srdcem, že předváděny dnes budou Gears of War čili mi nehrozí podlehnutí Elder Sign, které mě mají nalomeného již dlouho. Vejdu a co nevidím; GoW odloženo a testuje se Elder Sign... No, tak jsem si hned jedno balení odnesl, grrr! ,-)

20.9.2011 23:19:01 | Upraveno autorem (porovnej)

DaVID82
Mea Culpa, v tom mám asi taky dost namočené prsty! GoW jsme odzkoušeli a objevil se tam rozbalený Elder Sign... bylo třeba ho také vyzkoušet a co čert nechtěl, je to velmi povedené a nejsem schopen přesně vysvětlit proč. :-D Přeji hodně spokojených her. ;-)

20.9.2011 23:47:55

rbx

DaViD
no, musel jsem na hodku odbehnout, ale po navratu uz jsme zase dali GoW, tentokrat treti scenar a to bylo moc dobre. Vse vychazelo, navzajem jsme se kryli, ale pak jsme podlehli Falcovu vabeni rychleho presunu o 5 dopredu, kde jsme zustali bez kryti a bylo po srande. Nasledne se na nas sesypali hordy specialnich vybuchujicich Wretchu, kteri pri smrti bouchnou, takze se museli odstrelovat na dalku. To byl problem, protoze hodne karet bylo na utok na stejnem poli, takze jsme to zarizili. Ale doporucuji, hodne zajimavy scenar, kdy se musi do druheho levelu vzit kartu od dveri, vratit se uplne na zacatek, tam ji pouzit a dostat se na urcite pole. V pulce druheho levelu je automatic machine gun, ktery strili sesti kostkami. Fakt povedene.

20.9.2011 23:55:08

:D
Thales> co! tak 'na obranu'?! ved to bol Tvoj plan, zahrat tu kartu "na obranu", ja som bol len zabehnut sa Radka na to opytat!.. tak ja vas tam cely cas branim granatmi a plastovym telom toho afroamericana..nabuduce vykydlim aj vas a to hned na zaciatku
(apropo regulernost:takze Lotusy si cervenu ALE Ludia si ju ne? ..a to 'len' pre granaty?..)

Inak parada cele, (dakujeme) osobne must have, fakt timovka, co neodpusta..ak by to jeden expand skompletoval, este lepsie! taky SH:DAcg o dva rady vyssie, parada;)

jo& hlavne kydlit, kydlit, kydlit..co tam nake muzeum; ze stopy; he!
:P
:D

21.9.2011 01:01:52 | Upraveno autorem (porovnej)

rbx
Na svou obranu musim rict ze muj plan byl bezchybny, nemuzeme se tam crcat s kazdym floutkem co je za rohem. Akorat rbx se porad chtel obetovat az se mu to nakonec podarilo, mno v poslednim kole byl pak rad kdyz se mohl doplazit ke me a memu kulometu. To ze jsme vsichni svorne skonali vedle sebe je vec druha...
Mazec hra, poradny kropeni a rozdavani hlav.
Co me velice mile prekvapilo je tedy Elder sign, vyborna svizna hra (slozitejsi nez jsem cekal)

21.9.2011 02:46:25

Elder Sign
Rád bych připomenul, že dnes po celý den je u nás ve sluji možnost vyzkoušet a prohlídnout hru Elder Sign.. :) Pravidla hry už umíme! :D

21.9.2011 14:04:22

Jenda
Takže co se hraje dneska místo Elder Sign, když je ten Elder Sign den ? :)

21.9.2011 14:31:19

elder
Jj, už tam můžete. Už jsem odešel.

21.9.2011 15:30:41

Charitativní aukce

Malý princ - Udělej mi planetu - dobročinná aukce
Malý princ - Udělej mi planetu - dobročinná aukce
Akt. cena: 5555
Končí za: 1 den

Všechny tyto aukce >>

Vybíráme z Bazaru

Spící Bohové
Spící Bohové
Akt. cena: 1300 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas