PRAHA - hraní INFINITY SKIRMISH GAME

Tady se bude domlouvat hry a prezentace Infinity Skirmish Game v Praze.

Vítejte v Maye - virtuální kybernetické síti třiadvacátého století - Vítejte ve hře Infinity

Infinity je taktická skirmish hra s 28 mm kovovými miniaturami, která simuluje boje a speciální operace v kyberpunkovém vesmíru. Miniatury hry se vyznačují vysokou kvalitou, detaily, dynamikou pozic a futuristickou estetikou.
Autorem této hry je španělská společnost Corvus Belli a začala ji vydávat v roce 2005.

Během několika let své existence se dostala mezi nejprodávanější herní systémy válečných her na světě a nadšením se začala rozvíjet i u nás.

Výhody Infinity skirmish game:
pravidla a doplňky v češtině
nádherné realistické modely s moderní, futuristickou tématikou
unikátní systém hry dvou hráčů současně
realistická a rychlá hra tzv. Counter Strike na stole, mise a kampaňové systémy
hra je o taktice nikoliv o kombech
výborná cena
výrazná podpora hry
délka trvání hry 20 min - 2 hodiny.
5.11.2012 12:12:56

středa 7.11.2012 - černý rytíř - 17:30
Hraní, bude nás tam víc.

Modely nikdo mít nemusí, máme jich spoustu, jen dejte vědět, že příjdete.
ukázka hry je na 15 min.
Plnohodnotná hra 1-2 hodiny.

5.11.2012 12:14:23

středa 14.11.2012 - černý rytíř - 17:30
budou se zkoušet mise z nové kampaň, skvělý

14.11.2012 10:39:00

kampan
Do kampane je prihlaseno zatim 4-5 lidi. Je to 6-12 her na hrace.

14.11.2012 11:07:36

hrani 21.11. od 17:30 Cerny rytir
Prijde hraje se

20.11.2012 23:28:15

takhle vypadala hra
V pořádne krčmě vyletěla flaška od vodky z okna a ozval se krknutí..."Říkám ti, ty Nomádi jsou otrávný jak kapitalismus...Tahle sedíme, klasickej piknik, jo? Čokly čmuchaj vlastní zadky, frantíci žerou bagety, průzkumníci střílej do šišek...Pat a Mat si dáváj páku o panáky whisky a já s Yegorem a Olgou si tak chlastáme..Hej, ještě vodku..
Škrtne zapalovač s vyrytým srpem a kladivem a chlápek s jizvou přes obličej povídá dál.."A najednou, strašně bordel..Nějaký parta feťáků, dvě Mobilní brigády a fakt hodně algucilů..To museli mít asi nějaký pořadový svíčo, nebo tak. Nebo hledali lysohlávky, co já vím...No, a pak jsme nějak nestíhali čumět. Nejdřív vystříleli nějaký frantíky a jednoho průzkumníka do hlavy, prostě klika, chápeš? Já moc dobře ne...Feťáci potkali Skoty a vzduch houstl žhavým kovem..Dost chápu, proč ty chainrifle máme a O12 je zakázala..." uchechte se veterán "Prostě všechno na sračky. Ale když trefili Vasila do hlavy raketou a z psů udělali hafburgery, tak jsem si řek, že jdu na to. Otevřel jsem si na to flašku vodky a mávnul na Yegora, ať vytáhne Auroru a dá tam pár výstřelů, ať Nomádi ví, zač je toho u Ariadny tesseum. Hele, Mobilní brigáda se stale velmi mobilní, asi na 6 metrů rozprsku...No, pak chcíplou pár dalších francouzů a hele, prdel. Ty mrdky nás přečíslili. Chápeš to? Asi dva ku jedný. Masakr.Jako Yvan se s odstřelovačkou docela snažil, ale ty barely, za kterejma se kryl, pak byly dost nahadry. Navíc ještě od hafburgerů...Takže prostě quasi nahovno. Ale co. Mávnul jsem na Olgu,že je všechno v cajku..zrovna hrála na kontroleru Tetris, bez čoklů je tak trošku nahovno. Jsem si říkal,že dopiju vodku a dám se do toho, když tu najednou vhůůůůš, kurva hellcat, a já v ruce flašu. Jean zavřal Bacha! a pak zařval..No co, Francouz.
Sem se lekl, až mi padla flaška..A tak jsem se nasral, dal si cigáro, natáhl závěr na Gulometu Iosef Vysersivoko Stalinovi a začal trošku střílet..Z hellcata a ještě z něčeho jsem udělal cedník, ratata, kurva ratata..." rusák do sebe kopne ještě dva panáky vodky a pokračuje..
" Yegor přeoral malej lesík a z toho co jsem viděl, tak byl asi ve vesmíru výprodej kulometů, tak jsem schoval čumák..Průser byl, zase v Francouzech, gurva už..." odplivne si Kozák a udělá vulgární gesto.
"Dobře, tak sme na toho Čosýra zapomněli, no. A mobilní brigáda mobilizovala jeho směrem, a že je kurva rychlá...No, viděla to Olga...ale dej ženský do ruky kouřovej granátomet..Šousír měl chvilku kliku, ale pak se naklonil blbě pro bagetu, co si tam nechal v rohu a zdechnul..V ten okamžik jsem myslel,že se na to vyseru,no...Tak jsem si dal loka z rezervní placatky a zamyslel jsem se,jestli se neztáhnem. Yvan zahlásil zpoza značně okouřeného barelu,že u něj dobrý,že jak tu leží, tak že na něj nemůžou, Olga začala zase hrát Tetris..Yegor spočítál náboje do Aurory a zahlásil,že tuhle hru může hrát klidně tejden a pak je začne mlátit pažbou. Mě začla docházet vodky..." zaculí se rus ..a věděl jsem,že tam někde Skoťáci měli tu whisky. Tak jsem zase zmáčknul spoušť a udělal z mobilní brigády mobilní kusy...Teda, bylo to kurva vo chlup, mrchy vydržej..No, a pak jsem se chtěl na ně vrhnout a všechny je vystřílet..." dodá smutně veterán a pak se zaculí "Ale prej někde asi byla sleva na fet nebo sme jim zabili vedoucího vesmírnejch svištíků nebo nevím a prostě to zabalili...Ale řeknu ti, kdyby to schytal ještě jeden z nás, tak to balím..protože tolik munice jsem sebou neměl..

20.11.2012 23:28:27

Vybíráme z Bazaru

Robinson Crusoe + Záhada ztraceného města
Robinson Crusoe + Záhada ztraceného města
Akt. cena: 2999 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas