Lanškroun a okolí

Čau. Hledám pár lidí z okolí Lanškrouna na hraní deskovek a Magicu.
6.5.2012 10:31:30

rbx

...
tak to je slusny :-) Zrovna kdyz jsem u rodicu v LA, tak se tu nekdo ozve. Jsem rad, ze i tady se hraje. Jen ti asi s hranim nepomuzu, kdyz sem jednou za uherak prijedu, tak hraju neco s detmi, tento vikend jsme treba furt hrali Takenoko.

6.5.2012 11:41:57

...
No v LA to je hodně zabitý no. To když jsem byl třeba v Praze v Černým rytíři to jsem koukal jak buran ve velkoměstě.) Napsal jsem ti pm do pošty. Snad se tu ove pár lidí ještě.)

6.5.2012 13:50:39

Polička
Ahoj, u mě doma v Poličce hráváme takřka pravidelně ze soboty na neděli ... vím, že to není zrovna v místě, ale i tak, kdybys měl chuť ozvi se. Jinak v Ústí nad Orlicí, pokud vím, funguje docela slušný deskoherní klub, pro detaily zkus napsat uživateli "Laredo".

9.5.2012 09:12:05

Lanškroun
Ahoj, mohl bych ti být spolu/protiháčem, jestli je to pořád aktuální. Pravidelným hráčem jsem tak něco mále přes rok, ale sbírku mám již slušnou, nejčastěji s přítelkyní či s kamarády, ale další hráče a hry jsem jen pro vyzkoušet...Snad to vyjde, měj se a napiš. Lachvos

27.1.2013 20:53:00

Lanškroun
Dobrý večer, tak musím říct, že jsem také z Lanškrouna a spoluhráčů moc nemám, společenských her moc nevlastním nedávno jsem prodal Runebound. Budu ale kupovat descent. Zájem ale o hraní s někým mám, stačí jen napsat.

3.2.2013 18:11:17

Vybíráme z Bazaru

Insert FS Brass: Birmingham
Insert FS Brass: Birmingham
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas