Krnov - Opava a okolí

Ahoj.S hraním deskových her začínám a hledám lidi z Krnova nebo okolí Opavy.Občas se sejít a zahrát pár her.Chtěl bych se naučit i složitější hry, tak kdyby měl někdo trpělivost a naučit mě ty nejlepší z nich, tak budu rád :-)Manželku to moc nechytlo, ale třeba si dá říct :-)Těším se a budu rád za každou odpověď.
7.3.2012 09:17:34

klub v Opavě
Ahoj. Scházime se každou středu v Opavě na poštovní škole od 19:00hod a jinak hrajem vikendy všude možně. Stav se do klubu a mužeme se domluvit na různé hraní...

8.3.2012 20:43:28

Opava, Krnov
Přesně jak píše Zdeňa: http://www.zatrolene-hry.cz/klub/opavsky-klub-deskovych-her-50/
to jsou naše stránky tady, pokud bys chtěl přijít/přijet a nebyl sis jistý, jestli nás najdeš, tak se mi ozvi zprávou ;)

Jinak přímo z Krnova je uživatel Špatňák, tak se zkus ozvat i jemu ;)

8.3.2012 20:49:32

Facebook
Díky, přidal jsme si vaší skupinu, tak se mužem domlouvat i tam:-)Kdybych věděl že něco takového máte, ani bych tu nic nezakládal.Příští týden ve středu už budete na Olomoucké?Mám volno, tak bych uřčitě dojel, jestli děti a žena dovolí...:-)Těch 30 Kč vstupné pořád platí, nebo se zvýšilo?Rád přispěju i víc, na rozvoj skupiny a her :-)Jarek

10.3.2012 22:55:30

vstupné
Ahoj. Vstupné je zatím 20kč, ale po seznoně už nebudeme mit možnost hrát ve škole, tak se budem znovu domlouvat na místě konání a tím se může změnit i vstupné. Jinak určitě se ukaž a kdybys nevěděl přesně kde to je, tak se třeba ozvi na mobíl. Zatím

10.3.2012 23:08:32

jarek
Mám někde uvedené 30? Platí se 20, momentálně, ale když dáš víc, zlobit se nebudem :D
A jo, teď už budeme zase na Olomoucké ;)

11.3.2012 10:40:46

Wolfsen
No pořád jsem přemýšlel kde jsem to četl, hledal jsem a nakonec se zadařilo.Psal jsi to na facebooku.

Kuba Wolfsen Šotola
Minulý týden nastala změna!

Odteď hrajeme v poštovní škole na Otické ulici. Vybíráme vstupné 30,-Kč, vybrané peníze půjdou na nájem a nákup nových her.
Je to pořád levnější než hrát v hospodě ;)

To jste asi hráli jinde, ne?Opavu moc neznám, tak jsem to bral do spojitosti s klubem na Olomoucké. :-)

11.3.2012 12:16:46 | Upraveno autorem (porovnej)

jarek
no ona ta změna proběhla tak, že jsme si odhlasovali 30 a pak to nechali na 20 :D
takže chybička se vloudila

11.3.2012 21:59:47

Vybíráme z Bazaru

Heroes of Land, Air and Sea + Order and chaos
Heroes of Land, Air and Sea + Order and chaos
Akt. cena: 2700 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas