Kopřivnická DESKA

Volné hraní v DDM Kopřivnice od 3. do 5.2.2011. V sobotu v dopoledních hodinách proběhne turnaj v dominionu. Již třetí ročník.

Prostor na hraní je spousta, místo na přespání na vlastních karimatkách a ve vlastním spacáku se taky najde. Případně v blízkých ubytovacích zařízeních hotelového typu. K dispozici vybavená kuchyňka, či blízké restaurace, pizzerie a čínské bistra, či supermarkety.
5.1.2012 20:16:11

Přátelé, kamarádi
vidím, že se to tady moc nechytá, ale snad se to změní.

Nechystá se nikdo ani na dominiontour?

11.1.2012 11:48:52

DDM
Jestli to jen trochu půjde tak se určitě zastavím.

Ostatní podle mě nenapsali, protože berou svou účast jako samozřejmost.

Ještě podotázka - v kolik se v pátek začíná a v kolik se v neděli končí?

11.1.2012 13:05:55

Chilly
No v podstatě to je v pátek od rána, ale to bude otevřena herna pro děti, jelikož je příměstský tábor, no a pro nás ostatní to začne v 17:00 a pokračovat můžeme s přestávkou na dominion do neděle do cca 14:00.

11.1.2012 13:22:53

Safra, já bych hrál až bych brečel. Ale obávám se, že mi to za současného stavu nevyjde a budu jen brečet. Tož si to užijte i za mě. Nejpozději na dalším Kletném se ukáže, jestli ještě žiju. :)

12.1.2012 23:34:57

Husak
co se s tebou děje? Takový kousek do Kopru, a ani jeden ze tří dnů netrefíš?

13.1.2012 11:09:01

Chystá se
ještě někdo dorazit?

29.1.2012 19:23:06

Cartman
některým jsem přeposílal pozvánku co mi přišla na mail a měli ti odpovědět mailem. Myslím, že účast bude hojná.

30.1.2012 06:20:24 | Upraveno autorem (porovnej)

Cartmanovi
Já s přítelkou se určitě chystáme dorazit, ale pouze v sobotu od rána do cca čtyř, pěti (večer máme akci) a jen si něco zahrát (Dominion Tour tedy přenecháme jiným). Z ostravského ZáTaHu nejspíše přijedou i další 2 až 3 účastnici (byli i na Kletné), ale přesněji ti to povím až ve středu, zítra máme herní den, na něm se definitivně domluvíme.

Momentálně kutím dopravu, protože ti tedy povím, že dostat se z Frýdku přes pár kopců do Kopru prostředky veřejné dopravy v rozumném čase a bez miliónu přestupů není zrovna snadný úkol.

30.1.2012 10:52:28

holy
doprava je v poho ne? Autobusem frýdek - Příbor, pak Příbor Kopr (vlak nebo bus). Nebo vlak frýdek - veřovice, veřovice - Kopr.

Bojíte se porážky v dominionu?

30.1.2012 16:18:03

Lumirius
Super díky moc, asi budu muset aktualizovat mailovou databázi, protožře se mi některé maily tak trochu ztratily.

Jsem zvědav jaká bude účast na dominionu, aby náhodou lidi nepřijeli si zahrát a na turnaj nikdo.

30.1.2012 16:20:48

ad doprava
Dík za info, škoda že to nikdo neřekl těm dopravcům, protože to evidentně plánovali tak, aby bus z Přibora odjel vždy pět minut před tím, než tam přijede bus z FM. Naštěstí tu je jedna možnost, jak se tam dostat se dvěma přestupy vlakem, takže krátce po deváté tam budem jako na koni.;-) No a zpátky to není o nic větší sláva, ale taky se dá něco najít.

Dominionu a porážek obecně se nebojím, to bych vůbec nehrál. Ale ačkoliv mám Dominion vcelku rád, tak by mi bylo líto strávit téměř celou tu žalostně malou dobu, co tam budu (tj. cca od 9 do 16 hod), jednou hrou. Chtěl bych zase vyzkoušet nějaké pro mne neznámé kousky, či si zahrát něco, co jsem už dlouho nehrál, nebo neměl možnost hrát. Nepůjde-li to však jinak, tak ani tím Dominionem nepohrdnu.;-)

31.1.2012 13:46:25

holy
No dominion si myslím že by mohl být ve dvanáct hotový. A pak je čas na hraní. No a proč nedorazíte už v pátek? Na hraní do sobotního rána času dost.

31.1.2012 15:48:04

ad příjezd
Cartmane, díky za nakopnutí. Přiznám se, že původně jsem ten pátek neplánoval, protože mívám tréninky, ale teď jsou zrovna pololetní prázdniny (což jsem zjistil teprve včera večer), což by znamenalo, že by trénink nebyl (neměli bychom přístup do tělocvičny), a tedy v pátek bych byl volný.
Zjistím tedy co a jak a když přítelku překecám (jakože snad jo), tak bychom dorazili už v ten pátek. Buď nějak veřejnou dopravou, nebo s Lumiriusem, který mi už nabízel svoz. Jak to tam je s tím přespáním? Co je třeba vzít s sebou a co nikoliv?

1.2.2012 13:20:57

přespání
K nocování je vhodné si s sebou vzít vlastní spacák a karimatku. Mame tam i nejake deky na půjčení, ale vlastní určitě budou komfortnější. Většinou spíme v takových minidivadelních sálech na karimatkách a v tom vlastním spacáku. Jinak k dispozici je vybavená kuchyňka (ne jídlem). V provozu budou i bojlery, tak bude možnost se i osprchovat před spánkem, či po ránu.

Jestli máte ještě někdo nějaké dotazy tak sem s nimi.

1.2.2012 16:25:38

Díky
Díky za info.
I když ten svoz s Lumírem nevyšel, přesto přijedem v pátek. Nejpozději v sedm tam snad budem. V sobotu dorazí ještě další pár z Ostravy.

2.2.2012 13:49:40

Super
vypadá to na slibnou akci.

2.2.2012 15:51:38

Díky
všem, kteří se akce zúčastnili. I těm kterým se podařilo úspět na turnaji a získat tak účast ve finále, či postupové body.

Těším se na další akci.

5.2.2012 16:11:09

Eklpovy fotky z akce
http://eklp.rajce.idnes.cz/2012_02_03_hrani_dominion_tour/

7.2.2012 07:40:49

Vybíráme z Bazaru

Sleeping Gods: Distant Skies (Collector's Edition)
Sleeping Gods: Distant Skies (Collector's Edition)
Akt. cena: 3000 Kč
Končí za: 1 hodina

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas