Kolín a okolí

Ahoj, nenajde se někdo z Kolína nebo nejbližšího okolí na zahrání v podstatě čehokoliv? Prostor kde hrát není problém(u mě doma), nebráním se ani zahrát někde u pivka apod. :) ozvěte se buď sem, nebo zprávou...
2.8.2010 11:14:13

hraní
Ahoj, všem se omlouvám, ale bohužel poté, co jsem se asi 3x zúčastnil, jsem přešel v práci na jinou pozici a v pátek přijíždím z Prahy do Kolína až mezi šestou a sedmou večer, na hraní bych tak pravidelně dorazil až někdy v osm. Jestli si časem dokážu práci nastavit jinak a dokážu jezdit dřív, tak zase začnu chodit hrát.

7.3.2014 14:14:04

dnešek + Greyhound + obecně
Dneska to tedy po dohodě s robkinem rušíme.

Jinak vzhledem k situaci to vypadá, že možná bude lepší se zkusit domlouvat na nějaký konkrétní termín a konkrétní hru třeba i mimo ty pravidelné pátky, protože to poslední dobou opravdu moc nevychází.

7.3.2014 15:22:34

Tygr
Ahoj, no za mě to mohu říct tak, že nemám problém zahrát někdy něco v týdnu, pokud to bude až od osmi nebo mívám čas o víkendech. Bohužel aktuálně jezdím z Prahy z práce tak, že od pondělí do pátku mám čas právě až kolem osmé.

7.3.2014 16:09:01

Tygr + obecně
S tím naprosto souhlasím. Už jsem to chtěl sám navrhnout, protože ty pravidelné pátky mi opravdu moc nevycházejí a je škoda pak čekat celý měsíc na další příležitost něco zahrát:)
Jinak já můžu často i v týdnu, tak se snad někdy dohodneme:)

8.3.2014 08:07:20

zítra
Jen se tak cvičně zeptám - někdo na zítřek? :o)

3.4.2014 08:33:35

zitra
Ja bych mohl

3.4.2014 10:04:39

4-4
na 95% nestiham.
Mozna bych to videl podobne jako Greyhound+Tygr
Akorat , ze bych nekdy v tydnu mohl uz od 18-19

3.4.2014 17:23:22

dnešek
Ok, tak to po dohodě s robkinem i pro tentokrát odpískáme :o) A zkusím se zamyslet nad nějakým tím "cíleným" hraním.

4.4.2014 14:59:53

motivace
Napadlo me, ze je dobre z neceho vychazet:
Co kdybychom tu kazdy napsal tituly, ktere by si rad zahral (a treba je ani nema) a potom k tomu muzeme vymyslet nejaky termin a kde hru pripadne vzit :-) (podle poctu hracu, doby ap.)

4.4.2014 16:34:51

hraní
No já asi nemám vyloženě zrovna na něco "pifku", zahraju si rád víceméně cokoliv.
Pokud bych měl něco jmenovat, tak jsem si říkal, že bych zkusil třeba Terra Mysticu, Yggdrasil, Mage Knight, rád bych zase někdy zahrál Zombicide, Mansions of Madness, ale i klidně nějakou tu "velkou" válečnou hru typu Successors nebo Britannie.
Ale jak jsem psal výše, nebráním se v podstatě ničemu (ok, Hra o trůny mě moc nebaví :o).

7.4.2014 15:55:51

dneska
Zdravim, dlouho jsem tu nebyl, a tak nevim, jak to u vas dlouhodobe chodi, nicmene cvicne se zeptam- mel hy dnes nekdo cas? At tady, nebo v podebradech? Co bych hrali je vicemene jedno, ale snad radsi nejakou vojenskou hru... Ps: sorry za hacky apod. jsem z mobilu...

12.4.2014 09:51:50

dneska
jsem bohužel nemocnej... takze se mnou zadna sranda nebude :-(

12.4.2014 12:08:47

květnové hraní
Pro jistotu dávám vědět předem, že ten pátek 2.5. určitě nemůžu.

Jinak zkuste kouknout na to, co jsem napsal 7.4. :o)

23.4.2014 08:33:29

patek i muj navrh
Ahojky,

zatim porad nestiham.
Proto se taky omlouvam - dal jsem sem navrh na uvedeni kdo by co chtel hrat a sam nic nenapsal.
Uz jsem si na to sedal a bylo to hrozne dlouhy, tak to osekavam a koukam co mate i Vy. Trva mi to protoze to prerusuju. Ale Tygre - urcite bychom mohli zas nekdy dat SV 1945... :-)
Ozvu se brzo, jsou volne dny :-)

2.5.2014 12:49:30 | Upraveno autorem (porovnej)

dotaz
chlapi, čtete to tu vůbec ještě někdo? :o)
U Blocka pořád čekám na ten návrh, jinak domluvit se na Studené válce určitě můžeme, to není problém.

Já jsem na tom s časem teď celkem dobře, můžu i ve všední dny :o)

23.5.2014 11:14:28

Tygr
Ahoj Ondro, já jsem tu psal, jak můžu, platí to pořád stejně. V pátek od šesti prostě nestíhám, jezdím z Prahy z práce mezi šestou a sedmou domů, není pro mě problém domluvit se na hraní cca od 8, nebo jednou za čas o víkendu, s Blockem jsme už takhle párkrát zahráli u mě. Hraní se rozhodně nebráním, jsem rád, že jsou v Kolíně i další hráči her, byť jsem mezi vás zavítal jen asi dvakrát nebo třikrát, tak bych určitě rád pokračoval. Mám rád různé typy her, pokud bude šance, rád si vyzkouším něco co jsem zatím nehrál :-)

23.5.2014 14:41:28

fo Tygr
Ahojky Tygre - to vis, ze to ctu celkem pravidelne. Jen jsem proste nemel co napsat :-) Synkovi ted bude 6 a dozaduje se (opravnene) spousty venovaneho casu - predevsim vikendy. A abych ho bral na hrani na to je porad jeste maly...
Pres tyden je to pak desna narazovka kdy se udela volno. Jestli je mozne to udelat tak, ze si rano reknem a vecer hrajem muzeme to zkusit, jen takhle dopredu nevim ...
Mate uz nekdo 1989? To bych urcite rad zkusil .... :-)

23.5.2014 18:26:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Tygr
Jasne ze to tady ctu. Však i ty navrhni co by jsi rad zahral a termin se uz najde :-)

24.5.2014 00:03:08

odpověď
robkin: No já to právě napsal 7.4. a reagoval na to jen Block a ještě tak napůl :o)

Greyhound: jasně, na pátku od 6 nikdo netrvá, pokud to většině zbylých lidí nevyhovuje. Já se tam v ten pátek obvykle taky dostával spíš tak na sedmou.

Block: No slíbil jsi ty svoje hry, které bys rád zahrál :o) 1989 prý vyjde někdy tenhle týden. Jinak ohledně syna jasný.

28.5.2014 10:13:40

Tygr
To se omlouvam, koukam, ze jsem skutecne nejak jasne nereagoval. Asi jsem myslel ze to je jasny, ale nenapsal jsem nic :-)

28.5.2014 10:28:13

patek nebo taknejak :-)
Ahojky,
tak nam skoncila skolka. A protoze jsem teda byl tyden rodic na plny uvazek, jsem uz trochu mimo a potreboval bych relax. Nechcete se zitra vecer nekdo sejit?

3.7.2014 11:45:47

patek
V patek bohužel nemuzu. Mozna bych mohl v sobotu odpoledne/vecer.

3.7.2014 22:58:07

pátek
Tenhle víkend bohužel taky nemůžu, čekám návštěvu, ale jinak bych přes léto měl mít většinu víkendů volných, pátky bych mohl cca od půl sedmé, max. od sedmi, taky bych zahrál, dlouho mi to nevycházelo..

4.7.2014 00:19:10

Robkin a sobota
sobotu uz bohuzel - to uz zas neco ...
Ale mozna bych neco dal v roznezi Pondeli - streda pristi tyden
Mate nekdo cas (mysleno spise vecer nejdr. od 19hod)

4.7.2014 12:45:21

příští týden
já bych snad mohl pondělí nebo úterý, středu ne.

4.7.2014 19:43:04

Vybíráme z Bazaru

Goblini s.r.o. - nesehnatelní, jako noví!
Goblini s.r.o. - nesehnatelní, jako noví!
Akt. cena: 399 Kč
Končí za: 11 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas