Kladno/Praha - War of the Ring, A Study in Emerald

Ahoj, hledám spoluhráče na hry War of the Ring (nevlastním) a A Study in Emerald (vlastním). Je mi 18 let, vyskytuji se v Kladně, mohu dojet do Prahy či jinam do blízkého
okolí.

ASiE je skvělá týmová-netýmová hra, se skrytými příslušnostmi k týmům a především s notkou dávkou škodění, bodání do zad a podobně - vyhrává vždy jen jeden hráč, všichni ostatní prohrávají stejnou měrou. Téma je crossover Šerlokovské
evropy po vynálezu dynamitu s Cthulhem. Pro hru je potřeba znalost angličtiny (nic strašného, až na nějakých 15-20 karet se jedná o pokyny složitosti "Discard as many cards as you wish and draw a replacement for each discarded"). Také je potřeba alespoň 3 hráčů (technicky lze hrát ve 2, hra ale pak za moc nestojí).
http://boardgamegeek.com/boardgame/141517/a-study-in-emerald

WotR bych si velmi rád zahrál, klidně i nepočeštěnou verzi.

Kontakt buďto zde, pm nebo mailem rediproxy na seznamu.
23.8.2014 18:53:08 | Upraveno autorem (porovnej)

ASiE
ahoj,

Study in Emerald bych si rád zahrál. Jsem z Prahy, ale můžu případně dojet do Kladna. Možná bych byl schopen i sehnat pár dalších lidí, kdyby bylo potřeba.

17.9.2014 09:41:23

WotR + ASiE
Ahoj,
ASiE bych si taky rád zkusil. WotR vlastním (eng) a chuť na něj mám vždycky.
Předpokládám, že v úvahu připadají pouze víkendy, když se bude dojíždět (taky Praha) a na WotR s vysvětlováním si to chce vyčlenit aspoň pět hodin. Následující dva mám bohužel plné a pak nevím.

28.9.2014 21:01:57

Vybíráme z Bazaru

Pandemic Legacy Season 1 Red (ENG)
Pandemic Legacy Season 1 Red (ENG)
Akt. cena: 1625 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas