Kdo co na lednový zatrocon

Jistě všichni účastnící ocení, když se budou někdy shromažďovat informace o tom, jaké hry se na lednovém zatroconu objeví. Vedle toho by bylo dobré uvést i seznam her, které by si člověk rád zahrál, ale sám je nevlastní. Tím by tak dal tip ostatním, jaké hry vzít s sebou.
23.11.2010 12:48:17

čudlíci
já se osobně nebránim ničemu. Jen mám handicap s čtením pravidel v angličtině. To mě maličko vrcholně nebaví, což je dáno mou absolutní neochotou vzdělávat se v cizím jazyce a říkám si, že si vystačím se slovy crush, kill and destroy. Dyť někdy za nim do toho Liberce mužem zajet ať furt nefňuká, že se u něj nic neděje.

4.1.2011 17:25:29

co bych si zahrál
Já vám tady do toho trošku vpadnu. :o)

Přijedu ve čtvrtek a nejsem ani blázen do Tide of Iron a podobných WWII her a ani blázen do žetonkových her.

Z toho, co psal Elenistar, rozhodně bych si chtěl zahrát Warrior Knights, vyzkoušel bych si i Chaos in the Old World.

Chci si zahrát Cyclades, chci si zahrát Marii (nebo Friedricha), ale nehrál jsem z toho zatím nic, takže nevím, zda je reálně možné v první hře "něco" zahrát.

Z dále zde uvedených her bych se přimlouval za Battlestar Galacticu, kterou přestože hrajeme poměrně často bych chtěl.

Prostě je toho hodně a když bude místo, moc rád si zahraju i Roborally a zkusil bych se zúčastnit i té Game of Thrones (deskovky), na minulém ZatroConu jsem si nezahrál Shoguna (Wallensteina) a prostě mám pocit, že přestože jsem ze svého záběru vyřadil strašně moc her, které se tu plánují, přesto se to co bych chtěl nedá zvládnout nacpat do těch několika dnů, navíc s trapnými nutnými přestávkami na spaní.

Děkuji za pozornost, jdu se těšit. :o)

4.1.2011 18:09:57

Hike
do Fridricha s tebou počítám, sháněj další lidi, pokud vás bude dost, tak vám klidně jen vysvětlím pravidla a půjdu raději hrát něco jiného

4.1.2011 18:14:54

Hike
to samé s Marii :)

4.1.2011 19:12:57

to Elenistar
He.. to rozhodně budete muset.. :D Jinak vezmu i Men Of Iron.. Sakra, doufám, že jede Kungpao.. s tím děláme překlad a oba jsme se to učili spolu.. :)
Ale moje kapacita je omezená.. pokud pojedu se Sydem.. Nechci aby se mi něco v autobuse stalo s hrama..:( Ale to všichni znáte...

4.1.2011 19:23:40

dragon game
dnes jsem na šrot, ttuto hru doufám nebu brát více hráčů :-)

4.1.2011 19:32:23

Hike
Mám pocit, že jsi moje krevní skupina. Asi se tam budeme potkávat u hry častěji. Jenom řekněte, jestli mám ty warrior knighty brát, protože to bych musel příští týden dobarvit figurky. A na galacticu se taky těším. Jéé už aby to bylo.

4.1.2011 20:11:04

Hike a Elenistar
vidim ze jste moje herni krevni skupina... BSG cyclady a hlavne roborally v 8 do toho jdeme s vama!!

jinak pokud ma nekdo zajem vemu cokoliv z meho seznamu her... vim nejsou tam zadne rarity ale ti tak:)

4.1.2011 20:53:18 | Upraveno autorem (porovnej)

ehm..
..nedalo mi nelognut sa :P ..

Talisman, ak je slot za stolom, rad ho zaplnim! ..neverim,ze sa to da za 1noc stihnut:)))

Ele>> CHitOW je pecka, tuti musi byt, pridavam sa urcite, WK detto, musim si ale dupnut: len s celym exp. jo!:P
..RR by som tiez rad, posledne bola psina, snad ich tam bude niekto mat;)

Ak tam bude BSG (preco by nie), dal by som si jeden ZatroCylonsky plan (s kymkolvek a kdeykolvek, count me in!)

HIKE>> a mas/bude tam ten GoT? ..hmm

TI!? ak by bola banda zbehla TIcka, nech to ma spad, moc rad vas vsetkych obohram:P !! ..snad to niekto vezme.

5.1.2011 13:19:02 | Upraveno autorem (porovnej)

no
koukám, že už jsme se krásně rozškatulkovali :-)

5.1.2011 13:21:58

Klopčík
Co se mě týká, tak přijedu vlakem a tedy nemůžu brát žádné velké věci, nadto skoro nic z toho, co jsem psal nemám a právě bych si to rád vyzkoušel.

Ze svého repertoáru budu brát Im Jahr des Drachen a Louis XIV, které změstnám do batohu.

Edit:
Ella

ono to rozškatulkování nebude asi zase tak horké, a původně jsem nechtěl zasahovat a něco punktovat až na místě, ale z níže položené diskuze pánů nad hrami od GMT jsem dostal strach, že když si nic dopředu nedomluvím, tak si nakonec nic nezahraju. :o)

5.1.2011 13:51:25 | Upraveno autorem (porovnej)

doplnil
jsem do Falco tabulky svoji malou trosku do mlyna

5.1.2011 14:05:12

rbx

mno...
ja asi pockam a pak vezmu to, co nevezme nekdo jiny :-))

5.1.2011 14:12:56

Tabulka
parada uz se pekne zaplnila :), nazev Falco tabulka se mi libi :). Postuju znovu link aby nezapadl kdyztak.

https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Asv89te7OC7tdHRFSnh3NG1ockhiVHpjYXZaU21zYmc&hl=en&authkey=CMe73KcC#gid=0

5.1.2011 15:19:44

rbx

Falco
co je sloupec E a F? Hry co budou a Chce se hrat ?

EDIT> Uz vim :-)

5.1.2011 16:00:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Falco
Nemohly by se hry, co budou i co se chtějí hrát řadit podle abecedy? ;-) Takhle se v nich blbě hledá :)

5.1.2011 17:00:12

Deathmers
Asi by to slo ja nejsem moc excel master, takhle jsem tam akorat zavolal funkci ktera bere unikatni z predchozich. Zkusim na to mrknout

EDIT: tak jsem tam nakonec pridal dalsi dva sloupce kde je to podle abecedy :D

5.1.2011 17:04:12 | Upraveno autorem (porovnej)

rbx
koukam ze by sis zahral Tannhasera ! Toho bych mohl hrat porad :). Mam ho brat nebo ho muzes vzit ty ?

5.1.2011 17:08:40

rbx

Falco
jak chces... pokud tam jedes autem a mas misto, tak ho vezmi, aspon budu moci vzit neco jineho. Ale vezmi urcite i Novgorod, matriarchat me fakt zajima :-))

5.1.2011 17:14:21

rbx
Ja jedu s Paladinem ale musim to dotahnout na Floru :), zkusim to nahazet do jedne krabice :) a vzit si velkej batoh.

5.1.2011 17:15:46

sloupce E a F
no tak já se zeptám znovu, když už to rbx-ovi docvaklo, mě teda ne :) jaký je rozdíl mezi sloupcema E, F a B, C ?

EDIT: já už asi taky vim :))) tak ať se zeptá někdo třetí :)

5.1.2011 17:26:25 | Upraveno autorem (porovnej)

Sloupce
:D tak ja to tedy napisi. E, F jsou unikatni z tech predchozich, tzn ze je tam celkovy prehled her co lidi berou (kdyz dva ruzni lide vezmou Bang tak ve sloupci E bude jen jednou) to stejne plati pro sloupec F akorat to jsou hry ktere by si lide radi zahrali. Jako bonus mame dalsi dva sloupce :D aby toho nebylo malo, zde na zadost jsou jen setridene E, F podle abecedy (zavedeno na zadost, a neumim to dat do stejneho jako tu predchozi funkci). Kdo bude zapisovat neco noveho, tomu staci prvni tri sloupce :).

5.1.2011 17:35:06

co bych si rád zahrál
no když tady všichni tak hezky spamujete kdo , co a s kým tak já taky :)
Zahrát si chci úplně cokoliv co bude mít hrací dobu do 3 hodin a brát s sebou budu akorát kleopatru society of architect, protože jsem to jako většinu věcí ještě nehrál, ale mám ji už hooodně dlouho doma a tak se snad najde někdo kdo to testne se mnou.

to falco
ještě by byla možnost mě toho třeba část hodit den předem.

5.1.2011 17:59:19

paladin91
neznám, ale hlásím se úúplně klidně :-)

5.1.2011 18:07:35

paladin91
zatim toho nemam tolik, kdyztak bych ti to hodil predem ;). Tomu rikam podpora.

5.1.2011 18:17:04

Vybíráme z Bazaru

Prodám karty Waste Lands
Prodám karty Waste Lands
Akt. cena: 266 Kč
Končí za: 18 hodin

Offcanvas