Jičín

Ahoj,

Není tu někdo z okolí Jičína kdo by občas něco zahrál? :-)

Edit: Odkaz na Jičínský Discord :) https://discord.gg/7fWjajMvw7
 

18.12.2020 07:43:57 | Upraveno autorem (porovnej)

Jičín
No jasně :-)

27.12.2020 04:57:19

Hraní

Jasně, že tady někdo je. Jde o to, zda žijeme ve stejně "bublině" "-).

30.12.2020 08:40:16

@Thecko : Tady taky jeden!

Tak jednou do měsíce by mi půldenní či celodenní hraní mohlo vyjít. 

Uvidím, jak teď v novém školním roce. 

4.9.2021 21:34:51 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj,

no už jsme se o tom před časem bavili. Mně by se líbilo jednou za 14 dni sednout a zahrát hru, na které se předem dohodneme a nastudujeme si trochu pravidla - ušetři to dost času.

Pracuju doma, takže mám každý den “neděli”, když si to naplánuji. Děti jsou ve školce a škole a tak se tomu vůbec nebráním dát takový den kdykoliv v týdnu, pokud to máte taky tak.

Na večerní hraní mohu taky ale v tomto případě bych vzal děti a obytné auto a rovnou přespal s nima na místě podle toho, kde bychom hráli. To zase nahrává víkendu.

Takže to shrnu - v týdnu přes den kdykoliv po domluvě a nejlépe u nás - musím vyzvednout děti ze školky

O víkendu spíš pozdní odpoledne nebo večer a budu s dětma, takže musí mít taky nějakou zábavu nebo spát.

 

10.9.2021 10:19:14

No, v podstatě zbývá vyřešit to nejdůležitější. Prostor na hraní - s dostatečně velkým stolem. Nějaké více méně veřejně dostupné místo, jako třeba možnost si dojít zahrát do knihovny, nebo do Káčka, nebo tak něco. Chodit do hospody by se mi asi moc nechtělo, to se to hraní potom prodraží. A “popíjet” kohoutkovou vodu, to nás obsluha neuvidí moc ráda :)

Něco diskutuji i s dalším zdejším Jičíňákem - @Krasnejpenis .

Jít k někomu domu, to je asi takové podle mě moc osobní, že než se víc poznáme, tak to chce spíše nějaké neutrální území, myslím si.

10.9.2021 13:16:15 | Upraveno autorem (porovnej)

10.9.2021 15:08:57 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj, taky jsem pro nějakou neutrální půdu někde v Jičíně.

11.9.2021 08:40:30

Jinak, pro akční domluvu, jako nějakou rychlou s notifikacema a pod., bych navrhoval discord. Nejjednodušší asi na discordu Deskofobie - https://discord.gg/zuuMq7n7 - poprosit o kanál pro Jičín.

11.9.2021 19:55:32 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj jičíňaci :)

ani jsem nevěděl, že tu podobné vlákno existuje! 
 

Jste všichni z Jičína, nebo z okolí? Ke mě by jsme asi mohli, nebo @peca007ova pracovna? 
 

Jake hry vás baví? Co vlastně chcete hrát? 

 

Jsem taky pro komunikaci přes discord Deskofobie! Pokud to neznáte, je to skvělá appka na skupinový chat.

12.9.2021 02:25:20 | Upraveno autorem (porovnej)

No, ta pracovna je jednací místnost v zaměstnání. Mohu to zkusit domluvit na nějaká pravidelná hraní, to by (myslím si) šlo. Jenom to visí na mé maličkosti = jak mi zrovna vyjde čas s ohledem na rodinu. Spíše nějaká sobota 1 (možná 2 ×) do měsíce.

Jinak jakmile bude horší počasí a kolega přestane lézt (po skalách), tak si občas taky rád zahraje. K němu běžně chodíváme hrát v neděli večer.

Co se týče discordu -  - je to podle mě fajn komunikační prostředek. Pokud někdo nemá, je to spíše kecálek orientovaný na komunitní komunikaci, ale v pohodě tam fungují i přímé zprávy. Na rozdíl od messengera, whatsupu a podobných to není provázané skrze telefonní čísla, facebook apod. Je pouze potřeba registrace přes email. V případě vlastního serveru si pak můžeme udělat i svoje vlastní kategorie, kanály a konferenční místnosti, což je fajn pro případné rozdělení diskusí podle her, nebo jednotlivých herních sezení apod.

Aktuálně se můžeme nakontaktovat přes server Deskofóbie v kanálu Hradec Králové. Já jsem na Discordu jako peca#7300.

12.9.2021 17:06:06

Jo, komunikace přes Discord je paráda. Tu appku jsem objevil dva měsíce zpět, a nechápu jak jsem bez ní mohl žít.

 

Uvidime jak se k tomu postaví zbytek lidi ze zdejší diskuze… Co vy na to? @Thecko @Rpecko @pescado 

12.9.2021 19:39:53

Ahooj dlouho jsem na ZH nebyl přihlášený tak jsem si nevšiml že se tu rozjela taková diskuze :-)

Rozhodně jsem taky pro nějakou neutrální půdu. Klidně jednou do měsíce asi ideál :) 

Discord mám ale nenašel jsem tam kanál pro Jičín. 

Jinak jaký typ her kdo hrajete?

12.9.2021 21:37:04

Tak jsem založil server “Deskovky Jičín”: https://discord.gg/7fWjajMvw7

Jdu zrovna na kutě, takže kategorie, kanály, role a další správu nechávám na zítra a dále podle domluvy přímo na serveru. Minimálně bych na jednu stranu nechal volný přístup, ale to znamená nějaké schvalování nově přišedších, aby nemohli dělat bordel kde je napadne.

@Thecko, prosím tě, uprav svůj zakládací příspěvek tohoto téma a zkopíruj do něj odkaz na server. Děkuji.

12.9.2021 22:34:22

Aktualizace pozvánky: https://discord.gg/KzXvT2dncQ

@Thecko - až na to narazíš aktualizuj prosím první příspěvek. Děkuji.

22.9.2021 09:47:36

Vybíráme z Bazaru

Akropolis
Akropolis
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas