Hodonín

Víceméně se mi rozpadla herní skupina. Pokud se také neodstěhuji z Hodonína, uvažuji o skupině nové, nebo o založení herního klubu. Seznam hraných her je v mém profilu.
(V roce draka, Dominant species, Cosmic Encounter, Dixit, Munchkin apod.)

Sonduji tedy případný zájem...
12.1.2013 13:27:06 | Upraveno autorem (porovnej)

for Janike
Myslel jsi tohle vlákno?
http://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/hledam-e-spoluhrace-4/hodonin-kyjov-a-neco-mezi-2621/

Už je dávno zapomenuté a abych pravdu řekl, pro mne už není moc aktuální. Ale napiš mi do SZ co si rád zahraješ a hlavně KDY a KDE? Třeba se někdy domluvíme.

Bohužel jsem s časem na štíru, takže nic neslibuji, ale občas by se dalo něco podniknout. Jednu hru jsem si chtěl ale fakt zahrát a tou byla Dominant species, kdysi jsem ji i měl, ale nakonec jsem ji vrátil a z koupě sešlo. Seznam našich her najdeš v mém profilu. Ale moc toho není, už to více méně rozprodávám.

18.1.2013 21:55:34

Kent
Tak jiné Hodonínské vlákno jsem nehledal, bo by mě ani nenapadlo, že tady bude.

Přestěhoval jsem se po deseti letech zpět z Brna a bohužel mi všichni spoluhráči zůstali tam. Těch pár hodoňáků, co jsem znal, se tam odstěhovalo během roku. Takže hráváme jen výjimečně, když se náhodou sjedou o víkendu - v noci u mě v cukrárně. (teoreticky můžeš znát moji cukrárnu ART-CAFÉ na náměstí v HO)

Takže KDE se hraje je jasné, CO se hraje, viz můj seznam her tady, ale je to dle času a lidí (V roce draka, Dominant species, Cosmic Encounter, Dixit, Munchkin apod.). KDY se hraje je bohužel čistě náhodné, většinou se to domlouvá přes skupinu na facebooku den dva dopředu :(

19.1.2013 16:43:38

ukázka
Tak dnes klasika: před chvilkou se mi nezávisle minutu od sebe náhodou ozvali dva kamarádi, že by si něco i zahráli. Zapl jsem "online konferenci" a přidal dalšího, co jsem věděl, že je na otočku v HO. No a za 20 minut máme sraz v cukrárně. (ještě se hádáme jestli Cosmic Encounter, Race for Galaxy nebo Space Empire 4X) ;-) ale šlo mi o to, že herní seance jsou bohužel dosti náhodné, což nemusí být vhodné pro člověka s rodinou apod...

19.1.2013 19:02:27

to Jankie
Facebook bohudík nemám, komunikuji většinou přes foun nebo mail. ATR café znám, respektive vím kde je i když jsem tam zatím nebyl. S tím hraním by až tak velký problém nebyl, jde jen o to to skloubit s časem. Teoreticky bych mohl vzít i kluka, abychom byli aspoň tři. Mail na mne je: kent2004@seznam.cz
Do předmětu stačí napsat stručně kdy a v kolik a přijde mi to na mobil.
Ale jak říkám, kdysi jsem v HO i pracoval ,tak to bylo pro mne lepší, teď už jsem mimo HO a bydlím také mimo HO. Ale myslím si, že 1x do měsíce by to snad mohlo vyjít. :-)

19.1.2013 22:13:01

Hodonín
Zdravím ! Pokud by byl nějaký pevný víkendový termín hodonínského deskohraní, přijel bych i kouknout popř zahrát. Jsem ale rodinný člověk, takže bych to potřeboval vědět předem. Do Hodoša to nemám až tak daleko a mohu na otočku vlakem navečer.

2.3.2013 21:21:08

HO
Čau hoši, taky rád něco zahraju, takže pokud budete pořádat nějaké deskohraní tak se mi ozvěte.

3.3.2013 08:29:26

deskohrani
Takl vzhledem k tomu, že se Jankie už neozval, nějak se do toho neangažuju. Naposled zde psal, že se schází v jeho kavárně, která je na nám. T.G.M. (u radnice - kostela), a tak sem čekal na nějakou odezvu.
Pokud se dohodne nějaký termín cca. 10 dnů předem, budu na to reflektovat. Ze dne na den bohužel nemůžu. A hlavně nevím, kde se tam hraje? Zda mezi hosty v kavárně (což asi nepředpokládám), nebo má Jankie na to nějaké zázemí či spešl prostor?

Já už sem moc nechodím, nic nehraji (ne moji vinou), takže pokud by někdo něco organizoval, napište mi na mail: kent2004@seznam.cz

Jinak nejsem proti, ale i já jsem hodně zaneprázdněn,takže to není tak jednoduché se sejít. Tento měsíc určitě nebudu moci, páč je toho hodně.

6.3.2013 07:26:45

Vybíráme z Bazaru

Velké vyšetřování začíná
Velké vyšetřování začíná
Akt. cena: 5 Kč
Končí za: 9 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas