Hledáme spoluhráče Praha 6, 1-2x týdně

Hry typu: Bang, Hobiti, Arkham horror, osadníci z katanu, smallworld, dobyvatele vesmiru, vedomostni hry, infarkt a další... Rádi poznáme nové!
12.3.2012 13:06:56

RE: Hledáme spoluhráče Praha 6, 1-2x týdně
Docela bych si zahrál, bydlím na Praze 6 (na koleji Kajetánka). Nějaké hry vlastním (především euro - Agricola, LeHavre, Steam, Tikal 1,2, Discworld, Chicago Express, Eufrat a Tigris, Carson City, Ticket to ride (Marklin), Dobyvatelé vesmíru), takže bych mohl donést.

19.3.2012 16:40:08

RE: Hledáme spoluhráče Praha 6, 1-2x týdně
Ahoj,

také bychom se rádi přidali:) Velice rádi si zahrajeme vše, co je na našem seznamu, včetně Arkham Horror, Agricoly, Le Havre, Vládců podzemí, Railroad Tycoon.. Lepší domluva bude asi přes zprávy..

20.3.2012 19:29:07

RE: Hledáme spoluhráče Praha 6, 1-2x týdně
Ahoj,

já bych taky někdy dorazil, pokud už vás není moc :-) Praha 6 je sice pro mě trochu z ruky, takže by to nebylo každý týden, ale třeba každý druhý. Můžu nabídnout asi 50 her, viz moje sbírka, většinou eurovky.

20.3.2012 20:31:37

Hledáme spoluhráče Praha 6, 1-2x týdně
Ahoj, no velice rabych se taky nejak domluvil. jsem z Prahy (i když ne ze 6-ky) a nemám se s kým na deskovky scházet.

maohu také nabídnout Osadníky (s nejakým rozšířením), Agricola se všemi rozšířeními, Dorn, Tikal1, Vyoské napětí (to jsem ještě ani nerozbalil myslim) a pár dalších titulů.

Důležitá je pro mne představa kdy by takovéhle schúzky mohly být, protže já si mohu dovolit asi jen podvečerní - noční akce. A vzhledem k tomu že netuší do jaké věkové a sociální kategorie patříš/patříte, mám malinko strach, abychom se dokázali rozumně domluvit.

BTW: hrozne rád bych si zahrál Arkham, uz dlouho se rozhoduju jestli koupit nebo ne protže mne ho moc láká. a to jsem ho hrál jen 1x a to jen do půlky...

určitě mi prosím písni PM...

22.3.2012 15:13:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Hledáme spoluhráče Praha 6, 1-2x týdně
Já patřím do sociální skupiny "pět let po VŠ, nyní těžce pracující" :-) Takže mně taky vyhovují podvečerní akce...

23.3.2012 00:54:23

Hledáme spoluhráče Praha 6, 1-2x týdně
Mé sociální zařazení je student VŠ. Vyhovovaly by mi večery - ÚT od 21.00, ST od 20.00, ČT od 18.00, popř. pondělí DO 18.30.

3.4.2012 22:18:04

Hraní na Větrníku
Pro informaci na Praze 6 už nějakou dobu pravidelně hráváme +- každé pondělí od 20h na kolejích Větrník (viz vlákno Praha - Petřiny). Pokud máte zájem, jste vítáni (Arkham je na seznamu vlastněných her též).

Případně pokud byste se domluvili a scházeli se jindy a jinde, tak bych se čas od času taky rád přidal. Pracující student, volno (občas) v Út a St večer, případně víkendy.

10.4.2012 11:42:38

Vybíráme z Bazaru

Nemesis + Untold stories 1
Nemesis + Untold stories 1
Akt. cena: 3500 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas