Hledám parťáka/y na hraní v Praze

Ahoj, ráda si zahraju jakoukoli hru. Doma mám Osadníky, Carcassonne, Dominion, Království a teď nerozbalenou Hru o Trůny. Ještě radši se naučím nějaké nové :-) Možnost hrát u mě doma. Zuzana
20.4.2013 07:06:42

parťačky Praha
Ahoj, jsme tři holky (no.. holky je trochu zavádějící, věk. průměr máme 32 :-D) z Prahy. Hrajeme hodně her, koukni třeba na mojí sbírku. Momentálně nejvíc ujíždíme na Agricole a Arkham Horroru, v závěsu je Eclipse a Reef Encounter, včera jsme sehrály výukovou verzi Through the Ages. Jestli máš chuť si s bábama zahrát, rády Tě mezi námi uvítáme.
Linda
P.S.: všechny jsme tu registrované, kamarádky jsou Dagmarela a šklíba

20.4.2013 12:31:29

parťák Praha
Ahoj, jestli máš ještě místo, tak já bych se taky přidal. Ze zde vyjmenovaných her znám jenom Agricolu a Arkham Horror, ale rád si rozšírím obzory :)

21.4.2013 13:09:54

dalsi partak
Ahoj. Vypada to spis jen na grrl power, nebo hrajete i s kluky? :-)
Hra o truny me zajima, urcite bych si rad zahral. Jinak muzete mrknout do me sbirky, co by zase treba zajimalo vas (bohuzel ale nemam momentalne vsechno v Praze.. ask away!)

22.4.2013 12:38:47

agricola
ahoj tak agricolu bych si dal .... o)

26.4.2013 16:50:37

Berete ještě? :-)
Taky bych se zastavil a něco dal. Sbírku mám docela slušnou, můžu naučit kde co :-) Kde hrajete?

26.4.2013 19:02:12

Hraní... rádi:)
Ahoj hlavně Z.Z., ale i všem ostatním. Rádi tě i s přítelkyní poznáme a zahrajeme si s tebou(nebo s vámi) Mě je 28, přítelkyni 25let. Hrajeme skoro všechno. Carcassonne máme moc rádi a 11.5. v něm dkonce pořádáme turnaj, více viz: http://www.carcassonne-tour.cz/kalendar/slany/

Ale jinak si moc rádi zahrajeme i ostatní hry, Agricola je super a Arkham, Trough the ages, Příšerky z podzemí a vše ostatní také..:) Více viz můj profil.. Pokud tě nebo např.: "tři sestry:)"(linda.s, Dagmarela a šklíba)zaujmeme, budeme se těšit..:)

PS: Jinak jsme ze Slaného, ale to je do Prahy, co bys kamenem dohodil(a zbytek došel pěšky:)) a navíc oba v Praze pracujeme, takže jsme tam v podstatě každý den..:)
Zatím
Vašek

Zatím
Vašek

4.5.2013 11:25:21

GoT/AH
Na Game of Thrones a/nebo Arkham bych se taky moc rád přidal.

Lidí je, zdá se, dost, tak už jen určit termín. Co takhle sobota/neděle 18-19.5., aby se to naplánovalo dost dopředu?

7.5.2013 00:50:35

Rada se pridam:-)
Ahoj, velmi rada si zahraju Dominion, Agricolu, ale i jine hry. Neco znam, neco mam a dalsi se rada naucim:-) Ahoj Misa

12.5.2013 21:30:02

Stačí si vybrat, holky
... on vám to každý rád vysvětlí a zahraje si s vámi, i kdyby mělo jít o CashFlow :-)

13.5.2013 10:56:28

Vybíráme z Bazaru

Minutová říše, poštovné v ceně
Minutová říše, poštovné v ceně
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 18 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas