Herní víkend s dětmi

Ahoj,
rádi bychom v květnu s dětmi vyrazily na nějaký prodlouženy víkend z Prahy někam do přírody. Máme dva kluky 2a1/4 a 4a1/5 roku. Hledáme nějaké kamarády s podobně starými dětmi. Představa je taková, že si děti hrají a dospělí mají čas na deskovky :). Reálně - nějaké výlety po okolí a program pro děti přes den a večer hrání.
Nám by se líbil víkend okolo 21.-24.5., ale nejsme termínem příliš limitování.

Na bydlení by se dal najít nějaký penzionek nebo loni jsme si zkusili pronajat chalupu přes web www.chatyachalupy.cz . byli jsem spokojení, výhoda je, že člověk má celý barák pro sebe, nevýhoda, že zde v podstatě neexistuje storno a je to o "džentlmenské" dohodě, že zaplatím svůj díl, i když nepojedu. Lokalita je k diskuzi, ale nějaký rozumný časový dojezd z Prahy (tak do 2h).

Kapacitně bychom to viděli tak 3, max. 4 rodiny. ..... už jsem lákal RBXe :)
15.2.2011 14:29:42

kdo teda
přátelé, jak to s Vámi vypadá? potřeboval bych, aby se nám nějak ustáli počet, ať můžu začít hledat nějakou chalupu.
Zatím:
tomasV+1+2 děti
RBX+1 + 2 děti
kosí bratr + elenistar +2 děti
jewane ????
panzer???



21.2.2011 09:55:42

psice
no mně to celkem vrtá hlavou, ta vaše akce... děti sice zatím nemám, ale mám manželku a dvě psice, to jsou skoro taky děti (i když ta větší váží víc než manželka). Problém je, že manželka hry moc nehraje, ale s dětma by se třeba mohla chytnout (je kompaktibilní s Carcassone a Osadníky). Takže pokud berete i takovouhle sestavu, tak bych to mohl doma předestřít a manželce oznámit, že mám pro ní skvělou prokoncepční (nebo antikoncepční) akci :-)

21.2.2011 10:06:54

tomasV
Se mnou bohužel nepočítej

21.2.2011 10:11:31

rbx

ozzy
tady jde podle mne spis o to, aby nekdo nekazil moralku a nehral podobne jak na Zatroconu, protoze pak automaticky tak nejak prechazi starost o deti na manzelky a tim padem jsou nastvane a pohoda mizi a z vikendu se stava peklo. To je cele :-) Protoze presne tohoto se treba boji moje zena a ja ji ujistoval, ze to tak nebude, ze se pres den pujde na vylet s detmi a hrat se bude az vecer. A v tomto duchu to mysli i Tomas.

21.2.2011 10:13:21

ozzy
Jo, je to přesně jak píše RBX.

21.2.2011 10:20:43

rbx
tak to je mi jasný, proto bych bral i ty psy, přes den nějaký ten výlet, pár sežranejch dětí a tak a večer nějaká ta hra. Na akci, kde se od rána do rána bude jen hrát bych nedostal ani manželku, ani ty psy :-) Jinak co se dětí týče, tak kdybych se poptal po okolí, tak určitě bych nějakou tu menší třídu sehnat dokázal, ale do toho se mi nechce, radši bych využil vaše vlastní zásoby :-) Jinak mám kvalifikaci dětského a rodinného psychologa se zaměřením na krizovou intervenci a zneužívání návykových látek, takže o dětech taky něco málo vím :-))))

21.2.2011 10:20:48

tomasV
No já předběžně možná jo. já +2 děti (5,10), manželka nejistá. Do kdy bys potřeboval závazně ?

To all: Je třeba si uvědomit, že tato akce se jeví diskriminační především pro účastníky :)

21.2.2011 16:30:29

panzer
Pocitam ze do konce brezna, abychom si tak do pulky dubna zarezervoali nejakou chalupu.

27.2.2011 11:59:42

herní víkend 23.9.-25.9.2011
Ahoj, rád bych oslovil zájemce o účast na již druhém herním víkendu s dětmi. První se myslím velmi vydařil, přes den se hrály hry převážně s dětmi (nikoliv vždy dětské), večer dospělácké + jsme si užili i testování nové hry od Jirky Mikoláše, který se také s rodinou účastnil, skutečný rybolov (cca 5 úlovků), výlet atd.
Na plánovanou podzimní akci bohužel RBX opět nemůže a Jiraman bude patrně finišovat s novou hrou před Essenem. Takže kdyby se našli nějací další zájemci (rodinky, či dospělí s dětmi) bylo by to super. Cena vychází na cca 5500,- za chalupu na víkend a rozpočítává se dle počtu účastníků, lokalita někde v dosahu max. 1,5 hod od Prahy.

Akce je specifická od jiných tím, že se účastí děti (libovolného věku) a program se tomu i podřizuje. Kdyby se účastnili i hráči bez dětí, ostatní by jim mohli závidět a to by nebylo žádoucí :)
Zájemci prosím sem, nebo SZ.

24.8.2011 11:41:17

rbx

tip na misto
http://www.farmaztracenka.cz/

Tam by se deti vyblbli i se zviratkama.

11.4.2012 14:24:26

Vybíráme z Bazaru

Steampunk Rally Fusion
Steampunk Rally Fusion
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas