Here I Stand - Praha

Našlo by se tu 5 dalších lidí, kteří by byli ochotni se třeba jednou za měsíc až dva sejít a tuhle hru zahrát? Nevím, jestli nás v nějaké z pražských heren nechají tak dlouho, ale přinejhorším znám pár "gamer friendly" hospod, kde mají dlouho otevřeno :) Váhám s rozbalením, jelikož sehnat na tohle hráče nebude jen tak.
28.11.2010 11:40:52

21/5
super, tak to jsme 4, ještě dva, Kungpao, Polda, Vinas, prví dva co se přihlásí, jsou výherci místa u stolu :-)
Jinak teda bude tatarák a zkusím to sushi :-)
jo a louskám pravidla k Path to Glory, vypadá to naprosto exkluzivně, tak doufám, že brzo bude nějaký spoluhráč, klidně naučim!

6.5.2011 07:24:40

Já já já
slečna bude v práci.. O to míň mě bude tížit svědomí.. Tož jdu do toho, chalani! Jen budu asi trosku obezretnejsi s jídlem a pravděpodobně zůstanu u obligátní mražené pizzy :)

Ozzy: mám Pursuit of Glory, to je trochu pokračování PoG.. A musím říct ze to vypada opravdu ultimatne. V recenzích psali ze Pursuit jde vice do hloubky.. Každopádně pravidla jsou dost podobná :)

6.5.2011 10:14:54 | Upraveno autorem (porovnej)

já bohužel ne :(
mám ten víkend tuším nějakou zkoušku, sakra... budu vám tiše závidět..

a sushi bych si zrovna dal :))

6.5.2011 10:23:59 | Upraveno autorem (porovnej)

Tož ještě
Vinas a bude to - halóóó, Vinas, kde jsi?!

6.5.2011 10:31:07

Polda
Pursuit už jsem si i Toma taky obědnal, ten Path jsem louskal skoro do dvou do rána a to je teda megakombo, jsem na to natěšenej jak jeptiška na ježíška

6.5.2011 10:32:53

Jsem zde!
Jestli máte ještě místo, počítejte se mnou!

Ozzy: Paths of Glory je super. Předminulý týden jsme s bratrem o víkendu hráli jenom tohle.

6.5.2011 10:36:46

HIS
Ja uz se tesim, nasbiram doma veci na diplomatickou fazi :) Kdyby nemohl Vinas, mame v zaloze jeste Elenistara ci Sjoneho ne? HIS bude! Rozlosujeme tentokrat role nahodne?

P.S. Je to sice novodoba klasika, ale PoG me nikdy nelakaly, kombinace WWI, CDG a pro me nepritazlive mapy rozhodla.

6.5.2011 10:37:48

státy
Určitě bych měnil "strany", ale upřímně řečeno bych to náhodně nelosoval, přece jen si nemyslím, že bych bez přípravy dal např. Anglii. Takže bych se dohodl tady na fóru.

A co se mě týče, nechci náboženské státy, jinak je mi to jedno.

6.5.2011 10:42:32

HIS
Vinas muze, parada!

Ja bych rad zkusil druhou stranu mapy, tedy Kozo...y. Anglii uz jsem mel dvakrat a jsem znechucen z toho, ze moji prapravnuci nosi na vecirky nacisticke uniformy a berou si zeny z lidu :)

6.5.2011 10:44:46

Neděle
mimochodem nemáte někdo v neděli dopoledne čas na nějakou partičku? Manželka jde běhat maraton a bude jí to tak 4 hodinky trvat, takže budu asi bezprizorní :-)

6.5.2011 12:21:07

Ozzy
A kterou neděli myslíš? Tuhle? Nebo příští?

6.5.2011 12:24:21

tuhle
...

6.5.2011 12:25:42

21/5
je téměř za týden - můžu vědět, v kolik hodin začneme?

12.5.2011 07:26:24

Skoda
ze ten den neni nafukovaci, mohli bychom vuzkouset Burning Blue :(

12.5.2011 10:49:34

21/5
spim tak do devíti, pak mi dejte hodinku na úklid a pak klidně můžete dorazit.... jinak opouštím myšlenku sushi, nějak na to nemám kapacity, takže bude jen tatarák a grilovačka.

12.5.2011 12:37:35

21/5
jen mě tak napadlo, tu sobotu, pokud se vyvrbí počasí, nechce se vyvrbit ještě nějaká skupinka mimo ten náš HIS? Místa je tu dost, druhej stůl se taky nějak udělá, bude grill, mohl by se u toho urvat soudek něčeho lahodného... udělat si takovou menší hnojgarden party, takže nechce se někdo další přidat, ať tu ten Elenistar nebloumá v prostoru a čase osamocen? Jen podotýkám, že prioritou je s naší skupinkou zahrát si HIS, nicméně co se bude dít vedle toho, je už v celku jedno, pokud to nebude zahronovat místní veřejnou bezpečnost.... přespat se dá ve spacáku, nevhodné pro alergiky na psí chlupy. Takže kladeňácí a další.... :-) Přemejšlim od štěňátku borůvkový černý hory :-)

15.5.2011 19:34:12

ozzy
Hnojgarden? Paráda! A jak to vypadá s tou Burning Blue, troufneme si na ní? Já teď nějak nevím, jak jsme se dohodli, když je to takto roztahané přes víc vláken.

15.5.2011 21:46:49

sydo
jasně že jo, zrovna startuju motory :-) Mimochodem je to masakr, ta hra počítá fakt se vším, identifikace vlastní formace jako nepřátelské mě fakt dostala.

15.5.2011 21:50:27

ozzy
No tak to uz se tesim jeste vic! A kdy ji zahrajeme? Predpokladam, ze ji vozit nemusim, kdyz uz ji mas tez.

16.5.2011 09:06:45

sydo
optimálně v tu sobotu po tom HISku. Vozit nemusíš, akorát nemám ještě zastřihaný žetonky, potřebuju si upravit krabičku od cd, štípátko už mám :-)

16.5.2011 09:30:39

role
Jak to nakonec dopadlo s rozdelenim tech roli? Ja si nakonec klidne znovu zkusim anglii nebo co na me zbude, je mi to burt, jen by to chtelo domluvit vcas, at vim na co kouknout.

17.5.2011 08:43:17

role
no klidně bych to losnul u nás, nebo jestli si můžu vybrat, tak já bych chtěl zkusit protestanta :-) btw sydo, jak mám uklohnit tu grabičku na cd, abych mohl zastřihávat? Čím jsi to uštípnul? Mě to nejde uříznout a když to náhodou fiknu, tak se mi rozlomí celá krabička. Už jich na to padlo pět.

17.5.2011 09:14:53

ozzy
já to dělal pilníčkem, ale jeden cd obal mi pak prasknul při zastřihávání, tak to teď nemám na té průhledné části, ale na té černé, tak se mi tam vejdou i větší žetony:)

edit: a sry že jsem Vám sem tak vpadl do diskuze :D

17.5.2011 09:29:49 | Upraveno autorem (porovnej)

Seils
pilníčkem jsem to zkoušel a nějak to nepochopila manželka (bo to byl její pilníček na nehty). Ale každopádně dík za radu :-)

17.5.2011 09:45:01

ad odřezání rožku
Když něco nejde, vem si větší kladivo. Já na to půjdu rozbrušovačkou :).

Než to zdlouhavě pižlat pilníkem, tak rozbrušovačkou to bude za pár vteřin.

17.5.2011 09:48:17 | Upraveno autorem (porovnej)

Charitativní aukce

Velká kniha strašlivých čar - dobročinná aukce
Velká kniha strašlivých čar - dobročinná aukce
Akt. cena: 1350
Končí za: 1 den

Všechny tyto aukce >>

Vybíráme z Bazaru

Bylo nebylo - dobročinná aukce
Bylo nebylo - dobročinná aukce
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas