Here I Stand - Pardubice

Někdy v březnu, pravděpodobně 12.3.2011, ale to se ještě doladí bych si chtěl zahrát HiS a to v plném počtu (6) hráčů. Představa je taková, že bych odeslal manželku s dětmi k mamince a dali bychom u mě doma HIS a to nonstop od soboty od rána do neděle do rána (podle potřeby). Jsme zatím 3, takže hledám ještě další 3 dobrovolníky.
Abychom začali hrát co nejdříve, rozdělíme si dopředu role a každý by si měl nastudovat, alespoň základní pravidla viz.:
http://boardgamegeek.com/filepage/60889/here-i-stand-in-20-minutes
a k tomu speciality pro svůj národ.
Pevně věřím, že se nám podaří do té doby přeložit karty, takže by alespoň některé (možná všechny) komponenty mohly být v CZ, pro jistotu to ale neslibuji...
2.2.2011 17:58:39

sasa
ten +1 znamená že máte sehnáno?

5.9.2011 12:04:49

to panchy
ano. +1 je sehnán. Nemá registraci na trolovi tak je za trest +1. :=)

5.9.2011 16:32:32

sasa
nám je to jedno, ani jeden hru neznáme, takže nevíme, co je pro nás nejlepší

7.9.2011 18:29:17

to Ella
Určitě nebrat Habsburky. Jinak to je asi jedno. Protestant se zaměřuje na rozšiřování refromace ( jeho hra tak trochu připomíná Twillight struggle), Anličan a Francouzi mají zase navíc zámořské objevy. Takže na obtížnost je to asi jedno. Možná Angličan je trochu komplikovanější, díky své sňatkové politice a čekání na dědice.

8.9.2011 21:56:50

sasa
tak to vypada ze jsem si vybral dobre turky :)

9.9.2011 06:56:44

SASA
tak nám děj angličany a frantíky a my si to doma nějak rozeberem )ještě přepošlu mé drahé polovičce, co on na to

9.9.2011 08:37:57

Angličan, Francouz.
Ani jedno, já bych si vzal protestanty, Ti jsou mi sympatičtí.

9.9.2011 09:07:38

sasa
tak mě třeba anglány

9.9.2011 09:08:30

role jsou jasné
Pro jistotu shrnutí rolí:
Ella - Jindřich VIII
Pitrs82 - Luther
+1 - František I.
andik007 - Sulejman
kren - Lev X.
Sasa - Karel V.
Doporučuji prostudovat nejdříve toto:

https://www.gmtgames.com/t-HereIStandTips.aspx
a
http://www.boardgamegeek.com/filepage/60889/here-i-stand-in-20-minutes

Pokud se vám to nechce luštit v AJ, jsem schopen Vám to poslat v ČJ, ale předesílám je to pracovní verze před jazykovou a stylistickou úpravou, na které bude mít křen před oficiálním vydáním ještě hodně práce :=).

9.9.2011 12:54:29

ad doporučované texty
Sasou zmiňované texty se pokusím do konce víkendu hodit alespoň na Trolí prozatimní temp ke stažení. Odkazy pak uvedu tady v diskuzi

9.9.2011 13:39:56

Je mi líto
Ale pravděpodobně se nakonec bohužel nezúčastním, dostali jsme od univerzity příkaz utratit peníze za cesťáky, takže jedu do Londýna a jediný termín, kdy můžu a nemám v tom nic extrémně důležitého je právě tento týden. Sice se vracím v sobotu po odpoledne do Ruzyně, ale nejsem si jist, jestli to stihnu. Pokud to stihnu, tak s Ellou dorazíme, pokud ne, tak nedorazíme. Spíš s náma nepočítejte, klidně najděte náhradu, nebudu se zlobit i kdybych to pak nakonec stihl.

15.9.2011 12:05:14

náhrada
Ella už mě varovala včera SZ. Zatím mám s největší pravděpodobostí za Pitrs82 1 náhradu. S Ellou ještě dořeším další alternativy její účasti a zároveň pro každý rozhazuji sítě na další náhradníky. takže pokud máte někdo další zájem se přidat tak dejte vědět a domluvíme se.
Každopádně platí, že hra bude v oznámeném termínu (sobota 1.10.) a na domluveném místě (u +1 :=)).

15.9.2011 14:02:01

už se to blíží
Datum 1.10. se blíží, takže další upřesnění:
Začátek bude v 9:00. Místo vám upřesním SZ nebo e-mailem. Konec dle potřeby, je možno i přespat. Aktuální složení hráčů:
panchy - Jindřich VIII
Dan - Luther
Milan = +1 - František I.
andik007 - Sulejman
kren - Lev X.
Sasa - Karel V.
Ella je v tuto chvíli v pozici náhradníka s Pitrs82 se nepočítá :=). (Prozatím)
Oběd vyřešíme pomocí menu U Kohoutků, nebo kdo chce může z vlastních zdrojů (mám rád řízky). Další jídla operativně.
Máte někdo problém se začátkem v 9:00?

20.9.2011 10:51:05

a je to..
Díky všem ,za včerejší hry. Ano hry, ač je to k neuvěření dali jsme dva HiS v jednom dni :=). Jedno vítězství si připsal papež a jedno protestant. Tradiční velmoci přišli zkrátka i když Francouz v první a Turek ve druhé hře byli od vítězství jen kousek.
Ještě stále mám před očima žetonky a přemýšlím, kde udělal Karel chybu, že se Turek prošel po Staromáku.
Musíme to někdy zopakovat. Teď jsou na řadě Successors a co k tomu dát i WK?

2.10.2011 08:53:51

super hry
magicky tac, pařízký syndrom, střízlivej turek ...

Paradní hra.

Jako druhou hru k Successors bych dal Strugle of Empires :)

2.10.2011 10:27:57

skvělá akce
poděkoval bych všem zůčastněnín a pořadatelům za supr zážitek, no v případě že budu mít volno se mnou můžete počítat

2.10.2011 17:25:14

podobné poděkování
... a nikdy bych nevěřil, že se dají v jednom dni dát dvě plnohodnotné partie HIS :).

2.10.2011 18:18:24

nechce se me zakladat nove tema
Co zase podniknout nejak hru. U Sasi jsem si prohlizel Space Empires 4x a vypada to hodne zajimave. A jako dalsi by se mohla zahrat struggle of empires. Najdou se lidi?

25.10.2011 10:12:44

Vybíráme z Bazaru

Zaklínač: Starý svět Deluxe CZ
Zaklínač: Starý svět Deluxe CZ
Akt. cena: 3500 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas