Cífer - Senec - Pezinok - Trnava

Nazdar, nazdar,
v lete sa sťahujeme z Prešova do Cífera a s ľútosťou budem musieť opustiť moju milú (hoc nie vždy stálu) hernú skupinu v Prešove. A tak sa chcem opýtať, že či niekto v okolí Cífera (teda asi hlavne vo vyššie uvedených mestách) pravidelnejšie nehráva.
V podstate viem, že tam niekde sa pohybuje icebear, ale pokiaľ viem ani on nemá stálu hernú skupinu, tak sa pýtam, že či tu sú nejakí iní ľudkovia, čo by uvítali nového člena.
1.6.2018 18:30:42

senec, cifer a okolie
ahoj kludne sa ozvi ked budes dostahovany ja som z cataja, sme tu tak dvaja az traja co sa stretavame celkom pravidelne.

1.6.2018 21:53:27

Trnava
Čau, párkrát som si bol zahrať v herni Fénix (kúsok od žel.stanice), v Trnave. Venujú sa najmä Magicu, ale nie je problém si tam zahrať aj iné hry. Len neviem či to ešte funguje. Dlho som tam nebol.
Hral som tam s chalanmi z Piešťan. Inak, rád sa pridám na nejaké hranie. Ja som z Trnavy.

https://www.facebook.com/FenixGames/

2.6.2018 09:15:34

Super
@maw2 - super, ozvem sa
@pbch - pozeral som, ale sa mi zdalo, že tam sa hrá hlavne magic

2.6.2018 09:33:52 | Upraveno autorem (porovnej)

Hlohovec

caute, ked to pre vas nie je daleko mozte prist aj do Hlohovca, hravame skoro kazdy vikend, (pia, sob, nedela) - cca od 19 do kedy sa nam chce

5.6.2018 13:00:18

Síce pre mňa už 40 minút autom
ale tak ak nebude nič iné bližšie, tak vždy lepšie ako nič :D
Keď tak sa ozvem :)
dík

5.6.2018 13:04:10

dochadzka

mame jedneho co dochadza skoro kazdu sobotu z Topolcian a mali sme aj takeho zo Sale, kym sa neodstahoval. By si nebol vynimka.

5.6.2018 13:24:28

Trnava
Ahojte. Hrávate niekde v Trnave, alebo okolí?

16.1.2019 09:46:04

Nazdar

Nj, bývam v Trnave a občas zahráme čosi u nás, ale viac sa hrá v gamingkeep klube, hlavne piatky a soboty večer-noc. Len zrovna teraz nemávam toľko priestoru na hranie, ale pokiaľ je možnosť vždy si rád čosi zahrám.

16.1.2019 11:13:15

Nitra
Ahoj Ludomyl,
ak by sa ti chcelo, kazdy druhy pondelok v Nitre mame klub, a mame vela noviniek, ktore este ani nie su v predaji v nasich luhoch a hajoch. :) Zrovna cakam Soleniu, Boldest a Wingspan. A samozrejme hravame aj mimo klub, min. 2 krat tyzdenne. :)

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

16.1.2019 14:54:40

PK
Ahoj,

v Pezinku sa hrava skoro kazdu nedelu popoludni, organizuje to viacmenej pecovarhy, kazdy je k nam vitany :)

18.1.2019 14:49:59

Vybíráme z Bazaru

SHIFTING REALMS - NOVÁ, NEROZBALENÁ! ENG
SHIFTING REALMS - NOVÁ, NEROZBALENÁ! ENG
Akt. cena: 449 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas