České Budějovice

Zdravím,

hledám (spolu)hráče na občasné zahrání v Českých Budějovicích. Já vlastním zatím jen Arkham Horror (originál s českým překladem od Mortha), ale pokud máte nějakou jinou, tak bych si zkusil, jestli je možnost. Arkham mám v plánu dále rozšiřovat, do konce roku bych chtěl alespoň polovinu expanzí stihnout.

Mám čas hlavně o víkendech přes den, přes týden jsem v práci. No a malý problém je i to, že nemám místo pro hraní Arkhamu ve více lidech u mě doma, tak musíme buď někam do hospůdky (nějaký dobrý nápad kde by na nás nekoukali jak na mimozemšťany a kde by nás nevyhodili?) nebo přinejhorším do stromovky :D .

Napište, jestli je tu vůbec někdo z ČB, jaké hry máte a jestli byste zahráli Arkham někdy :-)

Wries
18.3.2012 11:11:34

Hraní v ČB
V Budějovicích se hraje každý pátek od 17.00 v klubovně oddílu Toulavý vítr ve Stromovce.

18.3.2012 19:26:03

re
I teď se bude hrát? Koukal jsem na netu a není to moc živé, alespoň na webovkách :( Přinejhorším bych si udělal příjemnou procházku po stromovce.

20.3.2012 20:52:52

Pátek
Hraje se pravidelně s výjimkou prázdnin. Já už tam sice kvůli práci chodím spíše výjimečně, ale na 99 % tam určitě ke hraní někoho najdeš.

21.3.2012 09:09:22

re
Díky moc, zajdu tam :-)

21.3.2012 22:36:05

Vybíráme z Bazaru

The treason of Saruman Eng
The treason of Saruman Eng
Akt. cena: 750 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas