Brno

Hledám pár fajn lidí - ideálně majitelů nějakých deskovek ;) kteří by se občas rádi sešli a něco zahráli (nečekané co v této diskuzi v sekci hledáme spoluhráče? :) ). Sama vlastním jenom Agrikolu, Svět a prastaré dostihy a sázky, hrála sem Carcassone, Osadníky, Timeline, A la carte, Dominion, ... moc toho není, ale ráda zkusím i jakoukoli jinou (snad jen Bang fakt nemám ráda)
9.10.2012 11:40:44

re
A co zkusit už existující vlákna Brno a Brno - Planeta Her? ;-)

9.10.2012 18:01:57

re
Jo tak to samozřejmě byl první cíl ;) ale nějak mi přišlo, že na obou je skupina lidí co o něčem diskutuje (a pravděpodobně se všichni znají) a přišlo mi to jako přijít ke stolu v hospodě a zařvat - tady jsem, chci se k vám přidat!! (i když vubec nevím kdo ste a co děláte a jestli byste o někoho stáli)... Tak mě napadlo, jestli by se nedala dohromady nová grupa ;)

11.10.2012 20:24:09

jafakt.....
Naprosto ti rozumím. Shodou okolností jsem se byl včera poprvé podívat na hraní na Planetě a taky nejsem typ co si přisedne mezi cizí lidi a začne s nimi hned komunikovat. Takže jsem tam spíš jen tak levitoval a z povzdáli sledoval ostatní.
Ale hned po příchodu mi bylo vysvětleno jak to tam chodí a po nějaké chvilce se mě jeden hráč ujal a zahráli jsme si krátkou hru. Celkově se mě tam líbilo a příště se zase zastavím :)

11.10.2012 21:21:01

re
No jasne, jsme hrozně fajn :-)

11.10.2012 21:53:55

re
Shodou okolnosti zacala tedka chodit hrat taky jedna holka a oproti nasim predpokladum jsme ji neodradili:) Takze nebudem asi takovi freaci, jak si sami myslime;) Zkus ve stredu prijit na Planetu, ze zkousku nic nedas;)

11.10.2012 22:38:59

re
Já jsem je všechny taky přežila a normálně jsem přišla, sedla s nima ke stolu a bylo :-)). Nemusíš mít strach.

11.10.2012 23:24:52

Brno
Nic proti borci, ale mit dve vlakna kdy obe se jmenuji Brno je fakt trochu moc. Prsim zkuste hohle nejak ignorovat a psat do toh druheho. Proti novackum fakt nic nemame, sic je fakt ye se treba resi dojmy z posledni hry ale nikoho se nesnazime diskriminovat a klidne kdo che at se zapoji. Napriklad zitra kdo chce at si s nami yahraje dunu viz druhe vlakno (Brno). Tohle prosim nevyuzivejte jen to mate dalsi lidi.

12.10.2012 00:13:32

re
Ok, proč ne... Tak - ať to nemusim hledat (vyznat se v tom vašem "vlákně" fakt neni jednoduchy pro nováčka) - kdy a kam mám přijít? A je ještě něco co bych měla vědět? ;)

18.10.2012 18:08:44

Civilization V
Ahojte jsem velký fanda počítačové verze Civilization V, po shlédnutí informací o deskové Civilization V bych chtěl hrát i deskovou verzi. Rád bych si ji s někým zahrál a pokud by hra byla skutečně dobrá, tak si ji i sám pořídím. Jinak hraji i další deskové hry např. Osadníky, jestli bude v Brně nějaký sraz dejte mi prosím vědět, díky LaFree

19.10.2012 11:29:17

Arkham Horror
Zdravím
Už delší dobu se scházíme s dvěma kamarády scházíme na deskovky, většinou na Arkham Horror. Já teď nově dokoupil i nějaká rozšíření (základ mám česky i anglicky, rozšíření malé české a velké anglické, viz můj profil tady). Občas se k nám najde do hry čtvrtý, ale nikdo pravidelně, tak jsem si říkal, jestli bych někoho nenašel tady. Scházíme se povětšinou o víkendech u jednoho z nás v Bystrci, nebo v Čajovně Probuzený Slon (kousek od Planety Her). Kdyby měl někdo zájem se občas připojit, napište prosím na DerekN23@seznam.cz . :)

8.12.2012 17:39:02

39. sraz Klubu Deskových Her Kafec v Brně
Ahoj, pokud máte rádi hry styl Agricola, Carcassonne, tak tu mám pro Vás nabídku na dnešní večer: Pokud potřebujete informace, tak neváhejte a ozvěte se buď do FB skupiny, nebo do vzkazů tady.

Pondělní sraz č. 39 v Kafecu na Veveří 10.
https://www.facebook.com/groups/DeskoveHry/
Pro jakékoliv dotazy se obraťte přímo na FB skupinu uvedenou výše, nebo na mě.
Začátek akce je 10.12.2012 v 18:00


Seznam klubových her:

Alhambra,
Carcassonne Big Box 2012,
Citadela,
Dědictví,
Kamionem po Evropě,
Le Havre,
Loděnice,
Mondo,
Osadníci z Katanu,
Puerto Rico,
Sankt Peterburg,
Trans America,
Údolí králů,
Vysoké Napětí

10.12.2012 11:31:49

Vybíráme z Bazaru

Draftosaurus (nová ve folii)
Draftosaurus (nová ve folii)
Akt. cena: 210 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas