Bratislava - Advanced play

Mozno vyznie nazov prispevku trocha zvlastne, ale chcel by som sa spytat ci existuje v Bratislave alebo okoli nejaka komunita ludi, ktory hravaju z casu nacas viac komplexejsie hry. Ide mi napriklad o typy hier ako: Runewars, Descent 2, Eclipse, Arkham Horror, Civilization, Mage Knight, MEQ atd...Vsetky tieto vymenovane hry vlastnim ale mam ich v podstate odohrate iba s priatelkou vo dvojici a ostatni kamosi sa bohuzial na nic zlozitejsie ako Banq nepozru. Takze by bolo nacase tieto hry vyskusat aj vo vacsom pocte ludi, bohuzial vsak ziadnych nepozname a tvrde hracke jadro som zanechal mimo Bratislavy. Takze ak by o niecom, resp. niekom niekto vedel tak dajte vediet. Diki

Taktiez ak by mal niekto chut zahrat hry ako:
Dungeon Command, Castle Ravenloft, Summoner Wars, Lotr LCG, Warhammer Invasion LCG tak by som sa rad pridal (tieto bohuzial uz neuchvatili ani priatelku a je ich trocha skoda aby sa povalovali doma...)

Diki
4.1.2013 19:29:07

kovko
Ahoj.... byvam v Dubravke a hravame s partou bud tu, alebo u kamarata v Stupave. Mame zjavne trochu iny vkus ale napr Eclipse mame radi. A mozno by sme sa dali nahovorit aj na nieco ine.... ozvi sa pripadne do posty....

8.1.2013 13:33:19

Bratislava - Advanced play
Cau
My hravame v Ruzinove, presne tento styl hier (descent, runewars, TI3, starcraft atd). Novi spoluhraci su vzdy vitani

8.1.2013 15:03:17

..
toz (zatial mi to tak vyzera) by som sa 26.jan. prifaril v blave na nejaku tu epiku.. (som RW/SC/ER/TI pozitivny:)

8.1.2013 21:12:53

Adny
Tak to je super. A ako casto hravate? Lebo ak by ste najblizsie isli hrat a chybali by vam nejaky ludia, radi by sme s priatelkou pridali. TI3 a Starcraft sice nemam a nepozname pravidla ale urcite by som rad vyskusal.

9.1.2013 08:17:09

Kovko
chceme hrat najblizsie tento vikend, s trochou stastia piatok az nedela :). Zatial potvrdili ucast len dvaja ludia, cize urcite sa zmestite.
Inak hravame v poslednom case tak raz za mesiac az dva, cely vikend, a ak sa nas nazbiera viac ako 6, tak aj viac hier paralelne.

@ .opcik - 26-27 je Gategrash prereleasovy vikend a tam urcite nechcem chybat... ale ak mozes, tak tento vikend, alebo potom blizsie neurceny dalsi termin ;)

9.1.2013 13:25:52

Adny
Piatok az nedela? :) pekne. No ak so to bude konat tak to by sme sa urcite potom pridali. V piatok sice uz mame dohodnuty nejaky ten pivec s kamosmi ale v sobotu by sme urcite dosli vyskusat. Tak ak budes vediet na 100% ze ci budete hrat alebo nie tak sa ozvi a dohodneme sa. Mozem samozrejme aj nieco doniest, zbierku mam tu celkom aktualnu

Diki

9.1.2013 14:25:56

BA - advanced play
je to este aktualne? prave nieco na tento styl som hladal. Nemam odohrane vela pokrocilejsich hier, ale styl carcassone, pandemic je fajn tak s rodinou, uz by som vyskusal nieco zlozitejsie.

este dodatok, ak by mal niekto zaujem o DnD, resp. styl RPG storytelling-u, tak kludne napiste, niekto novy by sa zisiel :)

27.6.2013 00:25:35 | Upraveno autorem (porovnej)

Hranie v BA.
Ja by som sa tiež rád zahral z času na čas cez víkend.

31.8.2013 14:09:43

Dohodneme
OK, tak by sme mohli potom nieco dohodnut niekedy. Len problem je, ze nie kazdy vikend som tu (v Bratislave). Najblizsie by to asi bolo mozne 2. sept vikend 13-15. Btw, co take by si zahral?

1.9.2013 09:47:38

Dohodneme
Ja sa v podstate nebránim ničomu. Jediný problém je, že do 20:00 nebudem môcť. Neviem v aký čas zvyknete hrávať, ale je možné, že práve vy tak neskôr večer nebudete môcť. V spomenutý víkend nemôžem, som na Istrocone v BA. Ak si pozrieš aké hry mám, vieš si predstaviť aký skúsený/neskúsený hráč som a čo hrávam. MoM mám nové a ešte som nehral zatiaľ.

1.9.2013 12:29:57

Hranie v BA
Ak hľadáte spoluhráčov v Bratislave, skúste sa zastaviť v predajni iHRYsko. Hrá sa každý utorok.

Bližšie informácie: http://www.ihrysko.sk/buxus/generate_page.php?page_id=9067

2.9.2013 20:55:44

Hranie v BA
Ak by bola možnosť a nejaká skupina by hľadala hráča, rád by som sa tiež pridal. Síce toho nemám veľa nahraného, ale trúfam si povedať, že pravidlá pochopím celkom rýchlo.
Tak ak by niekto potreboval ešte jedného hráča, prosím ozvite sa .
Diky:-)

22.9.2013 10:27:30

PEZINOK AT WAR 2014
Ak mate radi epicke AT hry alebo WAR games, mate moznost.
13.02.2014 (štvrtok) - 16.02.2014 (nedeľa), sa zídu hráči AT a Wargames, zo Slovenska, Čiech (a teraz už aj z Grécka, možno), hry si donesú so sebou a 3 noci - 4 dni v slede budú mať perfektné priestory na boardgaming.

viac info: http://www.deskozrout.cz/forum/3620-pezinok-at-war-2014/

resp. Facebook
https://www.facebook.com/events/647328621985062/?ref_dashboard_filter=upcoming

9.12.2013 21:01:23 | Upraveno autorem (porovnej)

PEZINOK AT WAR 2014
Stale mate moznost prihlasit sa na prvy rocnik war gamingu. Termin sa blizi. For more info vid. prispevok nizsie

16.1.2014 00:37:50

Descent 2
Ahoj, o kolkej, kde? Byvam 70km od BA, ale dobehol by som na niektory vikend.

23.6.2014 21:08:22

arkham horror klidne i s dodatky
hraji arkham, sam mam jeste v praze cz verzi a dodatky jsou uz pomalu na ceste

4.1.2015 14:51:51

Vybíráme z Bazaru

Anno 1800
Anno 1800
Akt. cena: 750 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas