Arkham horror v praze

čau, sjem novým hrdým vlatníkem hry Arkham horror a sháním pár spoluhráčů (2-3) co by si čas od času chteli zajít někam zahrat. jsme z prahy 9 (ujezd nad lesy) a moje představa je sednout si někam do hospody na večer sednout a dat tomu potřebne 3-4 hoďky cca. Asi by to nebylo moc pro děti, protže bych to viděl tak v časech přeba od 18 do 22 hod - proste po práci jak bychom se dohodli. místo dle dohody.
2.4.2012 01:27:32

Arkham v hospodě
Arkham do hospody? No nevím, to tam budou muset mít velké stoly, trpělivou obsluhu a tiché prostředí, abyste si hru dostatečně užili. Raději si sezvat kámoše domů na večer, udělat si atmošku a ponořit se do hry, jak se patří. Ale proti gustu...
Jinak já jsem od Ostravy, tak jako spoluhráč bohužel nemůžu sloužit.

2.4.2012 08:12:53

Kadaver
no znam hospody kde jsou velke stoly uzavrene v malych mistnostech a kde tamosfera nechybi i s obsluhou problemy nebývaly. je tada fakt že o takovém míste svého stávajícího bydiště nevím, ale myslím že to je ten menší problém.

No víš a kdybych měl kámoše co by se mnou takhle doma zahráli neřešil bych tenhle topic. Ale ja je nemám a taky proto si nebudu cizí lidi zvát domů, nemluvě o tom že by se to manželce asi moc nelíbilo atd...

no díky za příspěvěk do tématu, ale další bych prosil víc k věci nebo aspoň trochu promyšlenější.

2.4.2012 14:09:11

Vybíráme z Bazaru

Trosečníci
Trosečníci
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas