Zombicide Undead or Alive


Tak už to ide ...
https://youtu.be/C3Ifdplim_o
9.2.2021 19:35:23

Nevím
Nevím zda to backnout nebo ne sakra :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vytvořený obsah: 70 souborů

7.3.2021 18:43:28

Čekám jestli mně přesvědčí, asi dám dolar
Je tam milion přeživších, čekám jestli přidají ještě nějaké variace zombií. Tam mi to přijde dost chudé.

A přijde mi, že se snaží strašně rejžovat na addonech - hodí expansion Running wild za 30, pak k ní add-on s 6 koňma za 15. To samé add-on wooden dice, které jsou jen jinak barevní než z core.

7.3.2021 18:55:27

Souhlas
Přihodil jsem 1$ a taky mi to přijde, že se snaží vydělat, je to jak Rychle a zběsile série :)) lidi to kupují už jenom kvůli tomu že je to Zombicide...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vytvořený obsah: 70 souborů

7.3.2021 20:35:47

https://youtu.be/O6uqr59FG5k

Na youtube je video gameplay z poslední kovbojské zombicide - undead or alive. Je to tedy hráno v nějakém virtuálním rozhraní na PC. Pokud tam pravidla opravu umožňují prohledat místnost každý tah několikrát, tak mi to přijde dost jednoduché. Přiznám se, že jsem pak už jenom přeskakoval a nebyl moc důvod na to koukat, protože mi to přišlo s prstem v nose. Vpodstatě možnost mít 2 střelné zbraně v rukou umožňuje jeden kvér s damage 2 na tlustochy, protože to hraje povinně 6 postav tak není problém aby tyhle zbraně mělo víc postav. Pak je tam možné najít náboje a mít je v báglu a pokud máte příslušný druh zbraně tak rerolovat všechny střelecké kostky. V té předváděčce postavit se doprostřed plánu s gatlingem a mačkat soušť je asi poměrně jasná volba. Pokud vidím správně základní zbraně hitují na 5+ při jedné kostce, zbraně co se dají najít mají 4+. 3+ na zásah 1-2 kostky různý dostřel, mít cokoliv co dává dvě kostky a aby mu ostatní předali náboje na možnost rerolovat je asi jasné. To video mně dost zklamalo. 

Když se podívám na cenu té ks verze+VAT+poštovné=147 dolarů tak moc nemám chuť to backovat. Vidím tak přes 50 zbytečných hrdinů a+- 25 zombíků co jsou fajn, ale za ty prachy mi přijde rozumnější vzít v retailu základní krabici a rozšíření gears and guns.

Pokud bych o tom uvažoval tak mám chuť se k někomu přivtěrkovat a vzít expanzi Long dead walkers. Je to kickstarter exclusive a přijde mi to podobně jako dead eye walkers do fantastky dost důležité pro hru, kde budou patrně kralovat střelné zbraně.

3.10.2021 17:41:30

Ahoj, se synem teď hodně hrajeme Black plague takže nakonec budu přece jenom westernovou zombicidu objednávat. Kdyby někdo něco chtěl, dejte vědět, mohu přihodit. Cena je teda mazec, základ se steam punk rozšířením je za 200 dolarů.

28.10.2021 22:04:04 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj, nebude mít někdo prosím pledge navíc? Projel jsem KS kampaň. 

Diky moc

J.

13.2.2022 20:50:02

Vybíráme z Bazaru

X-Wing, Decimator VT-49, [tal.]
X-Wing, Decimator VT-49, [tal.]
Akt. cena: 9 €
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas