Whales Destroying the World

Právě teď na Kickstarteru probíhá kampaň, ve které si můžete pořídit novou českou blafovací hru s prvky sbírání sad - Whales Destroying the World. Zahrajete si ji v 3 až 6 hráčích, jedna partie trvá 10 - 15 minut.

Hra se pyšní humorným tématem, krásnými ilustracemi a odladěnou hratelností, kterou jsme testovali poslední rok.

https://www.kickstarter.com/projects/timeslug/whales-destroying-the-world-bluffing-card-game

Základní hra za 330 Kč, poštovné pro Česko zdarma!
---
Autor hry Velryby ničí svět
16.11.2018 13:42:52

10 dní do konce
Ahoj, kampaň nám za 10 dní končí (14. prosince) a aktuálně máme vybráno 268 %. Ještě je tak čas naskočit a hru si objednat za krásnou cenu 330 Kč (poštovné zdarma).

Díky Stretch Goalům jsme již odemkli 6 nových karet se speciálními schopnostmi a 2 zcela nové role. Další obsah odemkneme co nevidět.
---
Autor hry Velryby ničí svět

4.12.2018 20:54:08

29 hodin
Ahoj, do konce kampaně schází 1 den. Přesáhli jsme 800 backerů, 450 % a odemkli celou řadu Stretch Goalů. Pokud byste se chtěli ještě přidat, teď je správná chvíle :).
---
Autor hry Velryby ničí svět

13.12.2018 15:50:29

btk

Díky za upozornění
O probíhající kampani jsem vůbec nevěděl (nechodím na ZH denně). Hra vypadá výborně, "čistě" po stránce pravidel i herně. A díky i za instruktážní video na YT, až při jeho sedování jsem si uvědomil, že jsem špatně pochopil jedno pravidlo, které mě od koupě odrazovalo. Takže máte o jednoho backera navíc :-)

14.12.2018 10:13:37 | Upraveno autorem (porovnej)

btk
Super! To jsem rád :). Zbývají 2 hodiny, odemkli jsme celé jedno rozšíření s novými kartami a teď v posledních chvílích odemykáme rozšíření, které by mohlo potěšit fanoušky One Night Werewolf :).
---
Autor hry Velryby ničí svět

14.12.2018 18:43:26

Vybíráme z Bazaru

Moje kavárnička
Moje kavárnička
Akt. cena: 510 Kč
Končí za: 9 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas