Too Many Bones : Splice & Dice

Dneska byla spuštěna kampaň, úspěšné hry TMB :)


https://www.kickstarter.com/projects/chiptheorygames/too-many-bones-splice-and-dice-series-reprint

Moje peněženka dostala bleed effect..
4.6.2019 17:47:20

Pledge

A co jsi stihl? Ty omezené množstvím byly pryč v první minutě. Já je nestihl...

4.6.2019 21:28:32

Olin
Olin za 590. Ty pledge s knížkami už byly pryč, ale asi bych je stejně nebral.

4.6.2019 22:16:56

Re:Martinsun

Ja taky stihnul kulovy, all-in mam z minula, takze mam "Base Game Bundle" za 191$ (vc. posty). Doufam, ze uz je to posledni rozsireni. :))

5.6.2019 07:57:40

poradťe
tahle hra mě nějak minula a teď o ní začínám uvažovat, tohle poslední rozšíření mě až tolik neláká, ale je v něm možnost zaplatit si TMB+Undertow. Můžete mi někdo poradit zda se to vyplatí a popřípadě jaké add-ony ještě pak v PM dodat? A nebo dát pouze 5$ a v PM vzít pouze TMB + nějaké add-ony.
Díky

10.6.2019 10:04:53

Too Many Bones
Ja beriem TMB + Undertow, keďže je tam ušetrenie 30 doláčov. A v Undertow su dvaja ďalší Gearloci, takže to beriem ako dostatočnú variabilitu nateraz.

Keby berieš len samé TMB, tak to máš za 130. A ak by chceš dvoch gealocks naviac na variabilitu, tak to je po 25 každý a si na 180. To mi príde lepšie k tomu vziať ten Undertow, kde sú aj ďalší nepriatelia a tak.

10.6.2019 10:22:37

Bundle
2Totalpan: Určitě doporučuji rovnou vzít bundle obou dvou. Ta úspora je docela pěkná a obě hry vážně stojí za to. Pro větší variabilitu si můžeš přihodit další gearlocky. Nicméně v balíku jich máš dohromady 6 a naučit se je všechny pořádně hrát nějakou chvilku zabere...:-)

11.6.2019 06:37:23

díky všem
za podporu a odpovědi, pátral jsem ještě ve fórech na bgg a jsem rozhodnutý na 100% vzít:
TMB + Undertow (už mám backnuto)
Ghille
Nugget
40 day
premium životy

a možná vezmu i základ Splice & Dice, to ještě uvidím

11.6.2019 06:43:54

all in

pokud penezenka dovoli, doporucuju all in..

mam vse a je to vazne skvela hra. co se komponentu tyce nema konkurenci (mysleno vazne, nejlepsi komponenty co lze mit). herne je to taky naprosta bomba, at uz solo nebo multiplayer.
Jen poresit nejak skladovani (vaha vseho dohromady je obrovska), nicmene to resi tento KS projekt :)

11.6.2019 07:45:15

danissimus

copa o to peněženka by dovolila, ale nejen peněženka určuje kam z ní peníze půjdou :)

11.6.2019 08:57:58

Luxus

Je to luxusní kousek jak provedením tak herně. Tohle je hra, která určitě zůstává ve sbírce. Výborně vypadá a perfektně se hraje. :-)

11.6.2019 09:03:23

Den a půl do konce
Poslední den a půl pro možnost koupit Bundle původní hry za o dost lepší cenu... Psal jsem jim a jiné slevy než na KS případě veletrzích nedávají...

13.6.2019 07:10:57

otázka
Zdravím,

Platí to, že ak zostanem na 5 dolárovej podpore, dostanem sa do pledge managera a hlavne budem mať v PM rovnakú cenovú ponuku, ako je teraz priamo počas kampane?

Priznám, sa že v tomto mám troška zmätok. A hlavne som to pár dní nesledoval a dnes mám poslednú šancu sa na to bližšie pozrieť, ale trak prečo sa neopýtať, vidíme že to tu viacerý sledujete.

:) za info vopred ďakujem.

13.6.2019 07:18:04

PM

Ano, v Pledge manageru jsou stejné ceny. A 5 dolarů stačí, viz. FAQ

As long as you pledge for at least the $5 level, you will have access to the pledge manager. In addition to purchasing add-ons as mentioned in the previous FAQ, you will also be able to change/upgrade your pledge level.

13.6.2019 08:42:22

5 dolarů
Pokud dáš jenom 5 dolarů, tak nepomáháš odemčení stretch goals. Což je škoda protože jestli do toho stejně hodláš jít, tak ať je tam co nejvíc věcí navíc( právě přes SG) bez jakýchkoliv dalších výdajů navíc. Započítá se tam hodnota částky, kterou přihodíš. A v milionu chystají nějaké pěkné překvapení:-)

13.6.2019 20:07:40

PM ceny
Ahoj, zajímalo by mě kde je info, že cena v PM manageru bude stejná jako v pledgi.

Příklad: Kámoš jede allin a já bych se s ním svezl a naklikal si věc v PMku. Chci hlavně základ a undertow + něco navíc. Pledge level na základ a undertow je za 190 dolarů. Ale v jednom z prvních updatů jsem našel odkaz na ceny addonů v PMku a tam vychází kombo základ a undertow na 220 dolarů.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ik4KgvZwI5ZJcEl4meQ1H1Srr0uisu3SaLu5lkYRiHI/edit#gid=0

Tak teď nevím jestli má cenu se k někomu přidávat, nebo ne:\

UPDATE: Jsem slepý v tom excelu je uvedený i ten bundle za 190dolarů. Už mlčím:D

14.6.2019 09:09:38 | Upraveno autorem (porovnej)

PM
Lepší by bylo asi jet samostatně, pochybuji že bude kámoš mít možnost zvolit 2 různě pledge v PM - standard je jeden pledge level + addony.

14.6.2019 12:57:15

Vybíráme z Bazaru

Fleet the Dice Game vč. rozšíření Dicey Waters
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas