Thunderstone Quest: Enemies Among Us

Jde do toho někdo?

Pokud by nás bylo víc jsem ochotny jit do hromadného pledge. Ma tam byt lepsi postovne, ale nejsou zatím schopni říct o kolik...


29.9.2020 19:30:43

možná
Tohle mi uniklo, ale já mám jen základní retail verzi s 2 questama tak přemýšlím, jestli do toho jít.

29.9.2020 21:11:25

Pledge
Já zatím plánuji přihodit jen 5USD, abych se dostal do pledge manageru. S TSQ sem začal až s retail base box a naskočil jen do KS3 New Horizons. Chybí mi tedy Q7, který by měl jít dokoupit v pledge manageru (Q2 jsem dokoupil v KS New Hor. včetně Q8,Q9; Q4,Q5,Q6 a Barricade jsem koupil retail).
Nejsem si jistý jestli budu chtít v řadě pokračovat tj. Q10,Q11.
AEG uvádí, že upouští od toho prodávat questy v retailu, takže Q10,Q11 zatím budou dostupné pouze skrze tento KS. Uvidíme co přinesou další novinky.
Navíc Q10,Q11 se nedá koupit bez bigboxu a oddělovačů.

30.9.2020 08:42:17 | Upraveno autorem (porovnej)

Sleduji
Zatím nee. Chtěl jsem Q2 Q7, ale je to drahé jak prase. Ale budu to sledovat, jestli se neobjeví něco zajímavého v průběhu kampaně. Mají ukazovat nějaké karty, tak uvidíme, jestli se nechám chytit na udičku.

30.9.2020 09:26:43

jirkau
Určitě bych zvážil expanzi s level 4 Heroes. Akorát teď nevím z hlavy, která to je. :-) A pokud hraješ solo nebo chceš koop, tak Barikády. I když i i kdybys nehrál solo/koop. Prestige Classes jsou super a dostaneš s tím Q6

30.9.2020 09:28:09 | Upraveno autorem (porovnej)

:)
V PM půjde jako addon přidat:
za 100 obsah druhé KS kampaně (podle mně to za ty prachy nestojí, sám ale nemám)
za 50 obsah 3. KS kampaně, jasná volba - 2 kampaně a 4 lvl heroes expanze

u téhle kampaně vážně uvažují že nabídnou levnější pledge, bez krabice/oddělovačů, to by bylo zajímavé, viz Faq úplně dole, v chatu nepřímo tvrdili, že pokud by to bylo bez krabice a oddělovačů, stálo by to jako new horizonts 50, ale něco mi říká, že vyhodí tu krabici, nechají oddělovače a řeknou si o něco víc

takže se přidávám Brno k martinsanovi, pracuji tam všední dny, min s addonem - obsahem 3. ks kampaně+tenhle pledge, těžko ze mně něco teď vypadne, dávat 75 + poštovné za 2 kampaně a krabici, kterou pokud máte úplně vše zaplníte ze čtvrtiny, nechce.

Jirkau, Enzo: na tu 4lvl heroes expanzi bych zapomněl, ta stála samostatně 25, a tady to bude stát 50 vč Q8 a Q9. Nabízet obsah toho 3. KS za 50, když v předchozí kampani to nabízeli za 65, celkem napalici, a pokud máte retail/champion pledge z první kampaně není nad čím váhat.

S poštovným když to vezmu jak to naskakuje/bylo minule, střelím ve 3 lidech základní pledge bych počítal s půlkou na jednoho oproti nacenění co tam mají. Koukám, že jsme tu brňáci úplně všichni.

Jinak za mně, barricade mod, to vážně někdo chce hrát solo nebo coop víc než 1-2x?

Q2 a Q7 bych počítal 50 jeden. Celkově bych je oželel. Ten nový box mluví za vše, budou to hrnout dál.

1.10.2020 01:59:20 | Upraveno autorem (porovnej)

ks

Ja uz prihodil 5 usd, abych se dostal do pledge manageru. Jak ho otevrou, rozhodnu se dle toho co a za kolik tam bude. Jo a ano , taky Brno.

1.10.2020 07:25:29

KS
Já bych chtěl Barricade, možná ještě něco navíc, ale to jsem ještě nenastudoval, co tam je (a co mám).
Je tu někdo z Pardubic nebo případně z Prahy, že bych se přidal nebo on ke mně?

1.10.2020 08:31:03

:)
double post smažte prosím

1.10.2020 14:46:48 | Upraveno autorem (porovnej)

:)
To bladebrown: To je samozřemně na Tobě, ale nic tam podle mně nevykoukáš :D. Zvaž přidat se taky k martinsunovi, hádám,že poštovné vyjde ve více lidech na 8-11 dolarů na jednoho, pokud to budeš brát sám cokoliv počítal bych min 20.

A pokud čtu správně tak prostě musíš backnout nějaký pledge za 75 - 120, zaplatit 5 dolarů a koupit jen addony ti to nedovolí, je to psáno přímo v popisu toho 5dolarového pledge.

1.10.2020 14:46:58 | Upraveno autorem (porovnej)

:)
Pokud má někdo z retailu koupený quest 6 a zvažuje za 100 brát baricade addon (Q6 + Q7 + baricade) a Q6 mu bude přebývat,

obdobně pokud někdo nechce Q6 a Q7, a chce jen levněji baricade mod, který dle odpovědi v chatu nepůjde koupit zvlášť,

ozvěte se mi prosím do PM,

děkuji

1.10.2020 14:47:08 | Upraveno autorem (porovnej)

:)
Pro ty komu se nechce prolézat 80položkový faq a chat.

You will be able to order Quest 2 for $50 (this Quest is included in the Champion Reward but some players who bought the retail base game don’t have it). This Add-on does not include a box or a rulebook/questbook.

You will be able to order Quest 3 & 4 for $40. This Add-on is intended to allow players who bought the Adventurer Reward in the 1st Kickstarter to get the Quests they did not get at that time. Both of these Quests are included in the Champion Reward. This Add-on does not include a box or a rulebook/questbook.

You will be able to order Quest 7 for $40. This Add-on is intended for people who purchased Quest 6 and in retail who do not want to order the To the Barricades Add-on. This Add-on does not include a box or a rulebook/questbook.

Baricade (coop a solo) mode + quest 6 + quest 7 bude jako addon dohromady stát 100 dolarů.(obsah 2. ks kampaně)

pack s hrdiny 4. úrovně pro questy 1-7 (questy 8-11 už mají hrdiny 4. úrovně v sobě) + quest 8 + quest 9 bude stát dohromady 50 dolarů (obsah 3. ks kampaně)

Dle chatu samotný barricade mod bez questů Q6 a Q7 koupit nepůjde.

Poštovné mají solidně rozepsané, z minulých ks kampaní lze zjistit hmotnosti a lze to podle mně slušně odhadnout.

1.10.2020 14:47:12 | Upraveno autorem (porovnej)

czechImenhotep - solo/coop
:-) Já to jinak než solo/coop nehraju. :-)

Jinak díky za shrnutí. Já se teda na nic nechystal, z cenových důvodů, ale pokud by nás bylo dost, a dalo by se odhadnout poštovné na osobu, zvážil bych Q2 nebo Q7. Zatím nevím. Co byste, lidi, radili?



1.10.2020 15:18:12

czechImenhotep,martinsun
Važně nepůjde objednat "pouze" třeba jen Q2 a Q7 + poštovný ? Opravdu musím vzít nějaký pledge ?
@martinsun: Prosím tě, ty do toho jdeš ?

1.10.2020 15:30:19 | Upraveno autorem (porovnej)

:)
Bladebrown - je to v popisu 5 dolarového pledge, nejde to, tohle není nic neobvyklého.

enzo - citem, pokud to hraješ solo, tak Q7 vyšel s tím baricade modem, tak bych předpokládal, že to na něm testovali, jinak pochybuji že ještě budou zdražovat Q2, ale dovedu si představit, že v další kampani bude Q7 dražší o 10 dolarů, jinak kdybych měl na výběr mezi Q2/Q7 za 40/50 nebo Q10+Q11 bez té krabice a rozdělovačů za 50-60 tak cena/výkon vezmu to druhé. Nikde jsem se nedočetl, že by ty KS expanze byly nějaký nářez, který musí každý mít. A jinak můj odhad pokud se složíme tak už bude na poštovném celkem jedno jestli vezmeš jednu expanzi nebo 4. Můj odhad byl, že se to jednou oplatí vzít v jedné kampani obsah několika předchozích, no šeredně jsem se sekl, nenapadlo mně že budou chtít za baricade mod 2x tolik, nebo 40-50 za 1 expanzi.

No a nejdřív se v chatu dušovali, že allin nebude, že poštovné by stálo moc, pak z nich vypadlo, že jej vlastně nemají vůbec naceněno, a teď už mají na prvním místě FAQ, že to před koncem kampaně bude, můj odhad s poštovným si připravte min 350 :D

1.10.2020 19:11:10 | Upraveno autorem (porovnej)

:)
Z chatu, solidní maglajz co je doopravdy KS exclusive (=v další kampani za to budou chtít raketu) a co sice KS exclusive není, ale do retailu to nepůjde.

Quest 2 and the cards that aren't in Quests in the Champion Reward are effectively Kickstarter Exclusive in English. That includes the Bandits of Blackrock and a couple of Champions and some items added in the middle of that campaign ad hoc.

Some of the Prestige Class boards in To the Barricades are not in the retail release of Barricades mode and are effectively Kickstarter Exclusives. Also, we cancelled the retail release of Quest 7, so that is also effectively Kickstarter Exclusive.

We don't plan to bring Quest 7, 8, 9, 10 or 11 to retail in English. Nor do we plan to make Ezuzurius' Lair available in a retail product. Nor do we plan to make the 4th Level Heroes pack that is in New Horizons available in a retail release.

And of course the superdeluxe boxes for Champion, To the Barricades and Enemies Among Us are Kickstarter Exclusive.

Kickstarter Exclusive in this sense means "not sold in a retail configuration in English". We do sell these things via our online store and at conventions, and stores that are in our Alpha Store program (formerly the Kick It Here program) are able to buy them in limited quantities for resale.

2.10.2020 12:20:10 | Upraveno autorem (porovnej)

Jen karty

Uz jsou tam jen karty za 50 $, presne to na co jsem čekal:-)

5.10.2020 08:29:03

Možnosti.
Určitě to už někdo zkoumal, tak než to budu zkoumat jsem se chtěl zeptat, když mám Thunderstone Quest: "Champion" Edition z KS, jaké jsou pro mě aktuální možnosti v tomto KS, které dávají nějak smysl?

5.10.2020 09:03:11

:)
Tak nakonec, nic brát nebudu. Neuživil bych to.

Winring
KS2,KS3, coop - doporučuji mrknou na unboxingy na youtube, připrav si moře času, pořádné recenze se srovnáními těch herních balíků jsem nikde nenašel.

Pokud nechceš coop koukl bych na obsah předchozí kampaně KS3, oproti té stávající víš co tam bude, je tam navíc 4th level hero pack a promo pack pro baricade mod. V té stávající je toho o něco míň za stejné peníze. V předchozích kampaních toho spoilovali podstatně víc. Ale celkově ty KS jsou dělané tak, že nejvíc z toho má majitel předchozích KS.

Kdybych měl vybrat mezi KS2 za 100 nebo KS3 a KS4 za 100, tak beru to druhé. Jo a dal bych si bacha ať to máš do čeho dát.

Coop mod jsem zavrhl už při gameplay minulé kampaně, úplně mi tam nesedělo házení kostkou bosse. Thunderstone je pro mně v základu svižná hra pro 2-3 hráče, ten kooperativní režim na mně působí jako něco s delší herní dobou pro víc lidí, což jednak neupotřebím a druhak mám pocit, že za stávající cenu se to neoplatí.

6.10.2020 15:33:36 | Upraveno autorem (porovnej)

KS
Zatím jsem domluven s martinsun, že bych vzal Q7 a možná Q10,Q11 přes něj.

6.10.2020 16:16:46

Hromadný pledge

Jasna vec, stačí říct a pokud to půjde, tak to tam v PM naskladam. ;-)

6.10.2020 22:09:55

Pledge manager

Vzhledem k otevřenému PM, tak přijímám objednávky. Kdo se chce přidat má možnost.

Zájemci pište.


M.

19.10.2020 14:02:04

PM

co v tom PM je k dispozici? je to to co je tu? https://app.crowdox.com/projects/alderac/thunderstone-quest-from-aeg-in-french-german-and-english

Zítra budeme hrát poprvé core, tak jsem zvědavý na ohlasy, dle toho bych nad tím možná použoval.. Zatím totiž čekám s pořízením dalších rozšiřek (bohužel jen toho co je v retail..). Kdyby se to hodně líbilo tak bych se ozval..

19.10.2020 20:18:16

Pledge - Plzeň
Budu brát jednu kopii pro sebe do Plzně. Kdyby se chtěl přidat někdo, kdo to sem má třeba blíž než do Brna, tak se ozvěte :-). Jinak určitě nechci nějak konkurovat martinsun. Jen prostě nabízím, že můžu vzít něco navíc.
V PM se dá vzít následující - https://ibb.co/jZKzCXP (plus rozpočtená doprava). Případné rozeslání Zásilkovnou.
Honza Mamut
*Problém v Katalogu her? Napište mi.*

27.10.2020 20:24:48

Vybíráme z Bazaru

Rat Hot
Rat Hot
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas