Tamashii: Chronicle Of Ascend

Zdravím deskoherní přátelé, 

na GF dnes začala kampaň na Tamashi. 

https://gamefound.com/projects/awaken-realms-lite/tamashii-chronicle-of-ascend

Kdo do toho jdete? Já jsem zatím přesvědčený o core boxu za 66€. Miniatury budou pěkné, ale lehce pochybuji o jejich využitelnosti. Jaké jsou vaše nazory na hru samotnou a miniatury? A co si zkusit v commentech vykřesat šanci na českou verzi? #czech 

Jenda

15.3.2022 22:38:43

Po dlouhé době něco, co mě celkem láká - zatím o tom jen uvažuju, ještě jsem nestihl projít nějaké detaily o hře a videa z update.

@speett - prosím, v Corwdfundingové středě už bylo (v kterém díle) nebo teprve plánuješ? Předpokládám, že komentář tohoto si nenecháš ujít. Díky za odpověď

Je tu někdo, kdo už teď ví, že by se zhostil nějaké hromadné pledge?

---------------------------------------------------
správce katalogu her, vydavatelů a autorů

16.3.2022 00:00:50

@Ellenar zlehka jsem zmiňoval minulý týden a určitě plánuji se k tomu vrátit i dnes. Jen hrozí, že povezu manželku do porodnice a CF středa vyjde až v průběhu týdne :)

Každopádně mám nahozený základní pledge bez miniatur.

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

16.3.2022 07:19:55

Já o hře uvažuji, líbí se mi ten feel, kterým na mě hra působí. Ale musím se ještě pořádně podívat na gameplay videa. 

Každopádně cena za Basic edici je dobrá, miniatury jsou sice překrásné, ale otázkou je, zda je vyuzijete… 

16.3.2022 07:36:59

@Lusulu to ani není otázka, jednoduše stačí standee. Je to jen o tom, jestli si je člověk chce nabarvit (protože pokud ne, tak opravdu nemají cenu).

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

16.3.2022 07:41:57

co na to říkáte? Jako vcelku se mi to líbí ale asi to pro mě není must have

27.3.2022 14:48:12

@Skelos Já zatím dal euro, abych měl přístup do pledge manageru a Owlmana k tomu, ale pořád se nemůžu rozhodnout, jestli půjdu do tohohle, nebo si radši pořídím starší #Shadowrun: Crossfire, abych naplnil svou potřebu cyberpunku.

27.3.2022 15:41:12

Nahodily se rozsireni a all in pledge. Bezi posledni “dva dny” . Za me hra nabira znacnych rozmeru a AR Lite vyrobili hru ktera uz za “lite” oznacovana nebude :) stretch goals jsou ???? Jdu zatim do gameplay all in (se standees), ale ted uz me to lame na miniatury ???? Co vy ostatni? 

Jenda

3.4.2022 01:51:02

Backovat budu,protoze proste Awaken Realms a bag building. Ale co vsechno se rozhodnu az v PM. Nejsem si jisty,jestli je potreba all-in .. ze se zahrajou vsechny rozsireni.

A furt cekam na plastove zetony!

3.4.2022 11:27:27

Ja som backol Cyber pledge hned na zaciatku kampane, lebo proste tema, art, figurky ma uplne ocarili. Potom som som to zrusil, lebo som si povedal ze zase nespravim rovnaku chybu ako uz predtym ze backnem hru iba na zaklade pocitu a ze nasadnem na hype train. Tak preslo asi 10 dni, nieco som si napozeral, sledoval som kampan, hlava vychladla a dnes som s cistym svedomim pledgol All in. ;) Tuto hru chcem mat.

3.4.2022 12:44:53

@mechanical_soul Jestli jsi zrušil svůj pledge úplně, tak jsi přišel o EB - owlmana. Já ho jen změnil, takže mi zůstal a zůstalo mi i původní datum / číslo pledge. Pokud něco dále přihodím, tak by měl být owlman i k dalším “mým” boxům co objednám. Pokud bys chtěl, můžeme se domluvit, ať máš skutečný all in, protože owlman v all in není zahrnutý a měl by sis ho dohodit jako add on. 

Já pořád uvažuju nad těmi figurkami a jejich využitelností - u hráčských těl je mi to zřejmé, ale u enemáků a companionů mi to je zatím úplně neznámé. Nemáš tucha?

Jenda

3.4.2022 19:05:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Bere ještě někdo (ideálně z Brna)? Dnes poslední den.

Já zatím moc nestihl sledovat herní mechanismy, ale téma, vizuál a programovací mechanika mě láká hodně. Uvažuju ale čistě jen o základu + SGs bez figurek, jen mě odrazuje shipping, který je víc, než třetina ceny, kdybych bral jenom samotnou jednu kopii :-(

---------------------------------------------------
správce katalogu her, vydavatelů a autorů

5.4.2022 02:37:56

@Ellenar - já mám pledge zatím za euro (včetně owlmana) a jsem z Brna, velmi pravděpodobně to během pledge manageru navýším, takže se o poštovné rád podělím.

5.4.2022 15:54:09

jsem taky z Brna šel bych all in mám pledge za euro taky s early bird :)

5.4.2022 17:07:38

Ještě jsem docela zvědav, jestli velké oznámení od albi na pandemiconu nebude třeba ohledně české verze tamashii ;)

5.4.2022 17:12:16

Ja se zkoušel ptat u Tlama Games a ti Tamashi (ani Lobotomy II) zatim lokalizovat neplanuji. Albi by jako predni partner AR mohli, ale to by me nasr…kaslali, ze se nepridali uz do kampane. Snad by to ale. Slo zmenit v pledge manageru. 

Kazdopadne celkem dobre zvladnuta a ocekavanimi naplnena kampan. Plna zajimavych daily SG, zbytecnych monetary SG, prijemneho posledniho rozsireni, krasnych figurek (kterym jsem zatim pro jejich nepotrebnost odolal) a velmi zajimave hry, na kterou jsem uprimne zvedavy. Jsem tam za gameplay all in. Ted jen aby shipping neurval pulku ceny :D 

Jenda

5.4.2022 17:57:55

Tak jsem za jedno euro od prvniho dne, takze bych se pripadne na postovne pridal

5.4.2022 20:10:01

PM otevřen ✌️

Honza z F-M city

16.12.2022 08:29:11

Vybíráme z Bazaru

Zombicide 2nd (EN)
Zombicide 2nd (EN)
Akt. cena: 1400 Kč
Končí za: 11 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas