Successors (4.edice) CZ od Foxe

kampaň startuje 26.8 - https://www.kickstarter.com/projects/phalanxgames/1028298667?ref=8a1jpx&token=273b03d1

Fox in the box hru zlokalizuje a i KS krabice ihned dorazí v češtině a navíc s minimálním poštovným.

Za mě povinnost ;)
___
redaktor Deskofobie
19.8.2019 09:45:43

S4
Naprostá paráda ! Pocta p. Bergovi. Takže netreba to riešiť cez KS, ale zrejme cez predobjednávkový systém FitB ?

19.8.2019 10:17:12 | Upraveno autorem (porovnej)

IN

re
Upřesním jak bude organizováno:
- česká verze bude součástí kampaně na ENG verzi.
- jazyková verze se bude vybírat po skončení kampaně v pledge manageru.
- rozesílání bude primo ode FitB, takže poštovné na CZ/SK bude něco kolem 5€.
- žádné další náklady (clo, DPH, atd.).
- na www stránkách FitB bude kopie kampaně přeložená do CZ (http://foxinthebox.cz/successorsdesc.html).
- hra půjde poté i to retailu, ale cena na KS bude výrazně nižší.
----------------------
Majitel liščí krabice

19.8.2019 10:27:02

jerzy79
Samozřejmě, že si to můžes koupit až v obchodě. Ale asi ti bude jasné, že hra s cenovkou blížící se 100$ nemá úplně nejnižší výrobní náklady, které může Fox díky českým (a ofc i slovenským) backerům o něco snížit.
___
redaktor Deskofobie

19.8.2019 10:51:48

OK
Jo, David to krásne vysvetlil, je mi to jasné. Navyše je tam možnosť získať Obliehaciu vežu (aj pre H&H)! Btw. si myslím, že sa vyberie slušná čiastka.
Díky.

19.8.2019 11:06:31 | Upraveno autorem (porovnej)

njn
tak budu mit dve :)
..Deskovky Teplice..

19.8.2019 11:34:21

solo
skoda, ze to nema solo. ale i tak mam nutkani si to v cestine poridit. kdyztak to budu hrat za 2 strany (3, 4, 5?)

19.8.2019 16:13:53

Fox in the box
No chtěl bych foxíky podpořit a pořídit buď Fallen sky nebo Successors (vzhledem k tomu, že mi pravděpodobně obojí zůstané téměř netknuté v poličce, tak se zdráhám pořídit obojí). Co myslíte, že bude:
a) přístupnější pro jedince nepolíbeného válečnou hrou (náročnost hry, složitost pravidel, délka jedné partie, apod.)?
b) hratelnější (zábavnější) ve 2 lidech?

19.8.2019 16:45:16 | Upraveno autorem (porovnej)

BigBobek
Falling ti neřeknu, ale Successors je jedna z nej her co jsem kdy hrál. Ideální ve čtyřech, ve třech se také dá. Pro dva to moc není.

19.8.2019 17:34:46

BigBobek
Tiež som chcel Fox in the Box podporiť - či už to bolo hrou Root, Falling Sky či Successors a zároveň prejsť na náročnejšie hry, no na základe diskusií a odporúčaní som zistil, že tieto hry nefungujú práve najlepšie v 2 hráčoch (zhodou okolností v Rannej káve Peter tiež neodporúča Successors ako dvojkovku). To je nevýhoda, keď nemám stálu hernú skupinu...

19.8.2019 17:44:20

Ve dvou
Root uz od Lisek mam (krome jineho), ale David Hanacek je takovy sympatak, ze od nej chci poridit i nejakou z tehle valecnych her. :-)

Ja vim, ze ani jedno neni ve dvou asi znacka ideal (ostatne stejne jako Root). Ale zajimalo by me, ktera z nich je ve dvou lepe hratelna (i kdyz dokonaly herni zazitek to nebude). Ledaze byste mysleli, ze obe hry stoji ve dvou uplne stejne za houby. :-D

Asi ale vemu successors, prece jenom to bude KS edice (a treti edice ma alespon podle BGG oproti Falling Sky i o dost mensi obtiznost) a Falling Sky nejaky ten patek kdyz tak na skladech vydrzi.

19.8.2019 19:59:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Sakrys
Tak s tim jsem ja ani moje penezenka nepocitali (zvlast kdyz mam predobjednane architekty, paladiny a barrage).
Ale co uz je to jasny buy.

19.8.2019 20:24:30

Vybíráme z Bazaru

Střední čechy
Střední čechy
Akt. cena: 499 Kč
Končí za: 12 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas