Stroganov

Nová hra Andrease Stedinga (Gugong, Hansa Teutonica) jménem Stroganov: https://www.kickstarter.com/projects/gamebrewer/stroganov/description

Bude s českým návodem (hra zjevně bez jazyka), do češtiny překládá Tlama Games! Poštovné nám dali celkem mastné, 24 euro (Slováci 15 ;o). Další poplatky nebudou. Možnost doručení zdarma na letošní Essen, bude-li se konat.

Na KS vychází Deluxe edice exkluzivně. Dá se čekat, že se poté v retailu objeví i klasická verze chudší o insert od Meeplemaker, kovové mince, některé dřevěné komponenty...

Multipledge to zatím nenabízí. Uvidíme, jestli se objeví v průběhu kampaně, ale asi spíš ne. Leda uvažovat poštovné 15 euro za každý další kousek jako cestu k ušetření.
15.2.2021 22:47:15

Bude to v tlame pote ke koupi v deluxe verzi? Na KS je to moc drahy..

16.2.2021 08:43:34

PM

KS Tlama
Ptal jsem se v Tlamě a prý ano, bude to prý i levnější než na KS, předpokládám že o to poštovné. Už to mají v předobjednávkách viz
https://www.tlamagames.com/deskove-hry/stroganov-cz-eng/
s tím, že podle toho že mají v popisu že to bude obsahovat 40 dřevěných figurek jezdců, což je na té KS kampani napsané jak KS exclusive, tak to co je v předobjednávce na Tlama je podle mě už ta KS verze.

16.2.2021 11:22:18

Ad cena
Na KS píšou, že maloobchodníci nemůžou KS deluxe prodávat pod KS cenou, která je 59€. Takže preorder na Tlamě bude asi spíš na standardní edici. Nebo ne? Nečte to tady někdo z Tlamy? Určitě bych si to radši předobjednal přes ně.:-)
Edit: Tak na Tlamě potvrdili, že současný předprodej je na standardní edici. Na deluxe bude až po ukončení kampaně.

16.2.2021 14:48:25 | Upraveno autorem (porovnej)

PM

Tlama a KS
stastlivec - Ptal jsem se na to přes chat přímo na Tlama (mimochodem komunikace s nimi je fakt skvělá a odpovídají obratem) a bylo mi řečeno toto. To co je teď v předobjednávkách je KS standard verze. Ale do budoucna ještě budou mít deluxe verzi, ta bude dražší než ta standardní, ale levnější než na KS (počítám že aspoň o to poštovné, které je do ČR na ks stránkách docela drahé). Ta Deluxe verze bude na stránkách Tlama games v předobjednávkách až po konci kampaně.

16.2.2021 15:34:52

Předobjednávka deluxe verze
Tlama už má předobjednávku deluxe verze za skvělou cenu k dispozici:
https://www.tlamagames.com/deskove-hry/stroganov-deluxe-cz-eng/

27.2.2021 15:28:25

Tlama vcetne SG?
Ahoj Franto, nevis nahodou, jestli Deluxe u Tlamy bude 1:1 stejna s KS, tedy vcetne stretch goals?
Neptali jste se nekdo kluku z Tlamy, abych neduplikoval dotaz? Diky!

28.2.2021 07:45:13

Plná Tlama
Ano, bude to přesně to samé deluxe se vším všudy, jako dostanou lidi přímo z Kickstarteru!

Za mě vzorový počin Tlamy. Ještě před koncem KS víme, že to bude česky a komplet, takže nemusíme váhat. Já už mám předobjednáno ;o)

1.3.2021 14:39:45

Plná Tlama :)
Tak to opravdu není co řešit, taky už ji mám booknutou :) Dík! A jeden smeknutý klobouček do TG ;)

2.3.2021 19:28:35 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Street Fighter: The Miniatures Game
Street Fighter: The Miniatures Game
Akt. cena: 3000 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas