Steam Power

Chystá se někdo na tuhle hru?

Steam Power by Wallace Designs - Gamefound

31.1.2024 10:09:25

Vyzera to super, vecer to skusim v TTS-ku, akurat sa bojim ceny ked vidim to fancy prevedenie :D

 

tak cena 110 + vat + ship… 160€? Mohli spravit 2 verzie..

 

edit: Launch na GF bude 13.2.2024

Pricing wise, it will be a little more than Bloodstones for the game (approx $110 USD) - this is due to everything in it being deluxe and the cost of production is high, as well as general prices going up. We WILL be offering stretch pay to make this a lot more manageable - as a backer, I've certainly been appreciating the feature.

 

 

31.1.2024 11:24:52 | Upraveno autorem (porovnej)

Par info:

-Hra bude mat aj non-deluxe variant s kartonovymi a drevenymi komponentami, cim sa znizi cena. Deluxe komponenty budu dostupne aj ako addon.
-Pribudnu nejake “quality” stretch goals a extra mapy
-Hra bude mat aj solo mod (zatial je rozpracovany a teda ziadny zazrak to nie je)
-Pravidla sa menia, verzia na GF nie je teraz aktualna ale je 4 verzie pozadu
-Mozete si ju vyskusat v Table Top Simulatore

Hra je celkom sranda, ak to bude za rozumnu cenu. Herne je tam potrebny trochu balanc.
 

4.2.2024 16:42:20 | Upraveno autorem (porovnej)

Je dostupna i ne-deluxe verze

14.2.2024 10:45:21

Jdete do toho někdo?

26.2.2024 08:14:17

Zatím se mi hra líbí, hru tohoto typu ještě nemám, takže mám backnuto.

26.2.2024 08:29:54

Hral som to 3x v TTS vo dvoch hracoch, hra je to dobra a celkom zabavna, ale nie je velmi vybalancovana vo vsetkych smeroch..

Moje dojmy:

+ prevedenie
+ aj ked to tak vyzera, nie je to uplne lahka hra po taktickej stranke
+ jednoduche pravidla

- skorovanie len nakonci hry (pocas hry nevies ako na tom hraci su resp. sa musis pytat kolko bodov a kontraktov hrac spravil - nie je tam tracker)
- mapy su podla skutocnych lokacii takze niektore casti mapy su dost zle vybalancovane a poskytuju extra vyhodu hracovi ktory to vie vyuzit, pricom stavia zadarmo.
- Pre mna nelogicka mechanika so stavanim fabrik, postavis fabriku, a hned ma 5 zdrojov. Ak idu po tebe dalsi 2-3 hraci a mas surovinu ktora je malo dostupna, celu ti ju vyrabuju a dostanes za to 0,4bodu/zdroj (1 peniaz, 5penazi=1b nakonci hry). Ak ju vyrabuju, ty si ju musis kupit za 5 penazi ak ju mas na dalsom kontrakte, cize si v strate. Toto samozrejme neplati ked niekde utecies a mas tam x svojich linkov kym sa pripajas k inemu hracovi a zaplati ti 3-4 usd za zdroj. Prislo by mi logickejsie ze fabrika bude 1 kolo bez materialu, aby mal majitel hlavnu vyhodu prip. ze majitel si moze rozhodnut ci ju hned naplni alebo nie.
- Kontrakty, niektore poskytuju extra akciu, ine body, zo zaciatku hry, je extra akcia velmi silna, ak ma niekto stastie na uvodne kontrakty, hrozi snowball.
-cena so vsetkymi poplatkami…

28.2.2024 12:26:23

Vybíráme z Bazaru

Lord of the Rings - On the doorstep (Hobbit)
Lord of the Rings - On the doorstep (Hobbit)
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas