Shogun no Katana

Strategický workerplacement z feudálního Japonska, jazykově nezávislý. Pravidla atd jsem nestudoval, není úplně můj šálek čaje..ale vizuál to má hezký.

60 EUR základ, 89 EUR Deluxe /s kovovými mincemi a dalšími věcimi/, ale poštovné velmi příznivé - 10 EUR do ČR.

Zatím mají vybráno 3/4 požadovaného, ale je to 1. den a zbývá ještě 22 dní kampaně.

https://www.kickstarter.com/projects/postscriptum-games/shogun-no-katana?ref=98675c&fbclid=IwAR0TJ30jSIKeC9bDI01uN8R6aBRSj5EKEZIWaJHcRq0VzL--GIyqrt1O3VU


28.10.2020 10:27:32

Backnuto
Backnuto. Zkoušeli jsme verzi na tabletopii a líbilo se nám to. Je to teda relativně hodně AP, takže pozor na to. A není tam tolik interakce, i když nějaká tam je, přece jen je to workerplacement, ale hlavní puzzle v kovárně má každý své.

Nicméně právě ta kovárna mi přijde docela inovativní, respektive nevím jestli jsem to jinde viděl a nám se líbila. Těším se i na solo.

Navíc se přidávají wandering postavy, které s akcemi můžou zahýbat, ale ty v demu nebyly, takže odzkoušeno nemám.

Jdu teda jen do Core, ale ty dvě postavy z deluxe mě trochu zlobí. Mno uvidíme:) Zatím ještě je pár dní do konce:)

10.11.2020 09:54:24

Shogun no Katana
Niekto z okolia Bratislavy sa na to nechysta?

11.11.2020 20:08:54

leizeQ
Ja to beriem.

11.11.2020 22:42:39

Vybíráme z Bazaru

Magic: 4th edition basic lands
Magic: 4th edition basic lands
Akt. cena: 41 Kč
Končí za: 10 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas