Radlands

Na KS se objevila celkem zajímavá post-apo karetka pro dva od autorů, kteří vydali Brass a Santorini. Máte tři lajny zakončené tábory, které za pomoci karet bojovníků a karet eventů chráníte a snažíte se zničit ty soupeřovy. Hratelnost jssem ještě moc nezkoumal, ale ten ujetý vizuál je přesně můj šálek čaje. https://www.kickstarter.com/projects/roxley/radlands
27.1.2021 19:17:23

líbí
Líbí se mi to moc, slyším na deluxe verze a premium materiály (plastové karty od Chip Theory jsou best) a líbí se mi to i herně a designem. Jen ta cena šplhá za super deluxe a poštu docela vysoko, na to, že to je dvojkovka (kterých nikdy není dost) s pár kartama. Možná by stálo za to se spojit (Brno?), dražší to poštovné určitě nebude, než kdyby každý bral zvlášť.

28.1.2021 20:27:47

...
Vizuál je moc pěknej. Zpracování hry trochu overkill, ale přečtu si víc, zaujalo mě to. Možná bych tím nahradil Crimson Company, které mě zase tolik nechytlo.
Superdeluxe, ať si nechají, i tak to vyjde celkem draho :)

edit: Tak jsem to shlédnul a jsem v klidu. Počkám si na retail, mezitím vyjde pár recenzí - pak se v klidu rozhodnu.

29.1.2021 09:46:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Hra o trůny: Karetní hra
Hra o trůny: Karetní hra
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 8 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas