Pit fighter! 3D printable game

https://www.kickstarter.com/projects/1281971555/pit-fighter-blood-on-the-sands?ref=nav_search&result=project&term=Pit%20fighter%20

Nemáte někdo v plánu backnout?
Napadlo mě jestli se nechcete někdo složit. Já budu backovat určitě za těch 30$, ale jelikož se jedná pouze o .stl modely pro 3D tisk a .pdf soubory k tisku, tak by se nás mohlo v podstatě složit více a budeme to mít za jednu cenu všichni :) ;)

A hned potom, jak nastahuju, tak se vrhnu na tisk/3D tisk :)
27.10.2020 15:09:00 | Upraveno autorem (porovnej)

in
zatím jsem in, ale ještě to zvažuju, jestli to nedropnu

27.10.2020 19:58:50

pravidla?
Nějak jsem si nevšiml, že někde byla pravidla k nahlédnutí. Protože od pohledu mi ta aréna pro souboj přijde tak malá, se v ním (podle mě) ty modely nemohou moc takticky pohybovat. Takže figurky budou dost možná jenom na okrasu s nulovým herním dopadem.
Ještě zkusím to video, dole na KS, je-li tam je nějaká rozumná ukázka hry.

29.10.2020 13:54:51

...
Koukal jsem na to ukázkové video. Pominu vcelku amatérské provedení, zřejmě one-man show - to nevadí. Ale nějak v tom nevidím žádnou šťávu. Buď tu hru ještě nevymyslel, nebo je to nějaká "suchařina". Podle poměrně povrchního vysvětlení ve videu mi to připadá že je to celé o hodu k20 + bonus/postih + možnost natlačit soupeře na nebezpečný okraj arény. Pohyb jenom vpřed a vzad - takové 2D, asi jako staré arcady "Street fighter" apod.
:/

30.10.2020 10:54:08

Peca007

Jj, oni i psali, že se jedná jen o rychlovku... takový rychlý Filler.
Bude to asi něco jako aktuální KS Knockdown od Awaken Realms. Tedy přesně jak říkáš - variace na bojovky a la Mortal Kombat, Street Fighter apod.
Hlavní jsou ty modely a tu "hru" spíše udělali jen aby se neřeklo (si myslím).

30.10.2020 21:16:15

Vybíráme z Bazaru

Věčná zima: Paleoindiáni (vo fólii)
Věčná zima: Paleoindiáni (vo fólii)
Akt. cena: 950 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas