Perseverance: Castaway Chronicles

Další hra od tvůrců her jako Trickerion, Cerebria.


Odkaz na kampaň
https://www.kickstarter.com/projects/mindclash/perseverance-castaway-chronicles
8.7.2020 00:37:11

Ks

Já do toho jdu, vypadá to pěkně a dinosauři vypadaj moc pěkně :)

11.7.2020 20:19:41

YES
Já do toho taky jdu, ale překvapuje mě, že o takto velkém projektu tu nikdo nemluví

11.7.2020 21:36:47

nezájem
Nemluví se o tom, protože je to euro s poštovným za 115$ (případně dalších 40$ za dinosaury). Technicky člověk dostane dvě hry, ale pravděpodobně dost podobné, u eur se "příběh" moc nepočítá.

11.7.2020 23:52:35

Určitě
Euro co vybralo už půl milionu. Takže se o něm mluví. Jen ne u nás. Trickerion a Anachrony žeru. Takže já v tom dolar zatím mám a velmi zvažuju už kvůli dětem i ty dinosaury. Dle gameplaye to vypadá přesně pro mě.

13.7.2020 07:36:28

Cena

No ta cena není tak úplně friendly, ale je k tomu neoprenova misticka zdarma ne? :) dělají na tom dlouho, předchozího hry se mi moc líbí...

13.7.2020 07:45:12

Lalala
100e za euro no a co?
Jinak já osobně tohle passuju, mam trickerion deluxe, anachrony a cerebrii a to mi asi stačí :) možná vezmu až ty kapitoly 3 a 4, které mají být v komplexitě o něco výš.

Edit: špatně jsem pochopil předchozí příspěvek
___
redaktor Deskofobie

13.7.2020 08:38:01 | Upraveno autorem (porovnej)

Demo
Zkoušel jsem to loni v Essenu a moc mě to nezaujalo. Obyč dice draft/placement, kde je navíc potřeba ty umístěné kostky bránit před dinosaurama, takže kostky umísťujete dolu na board na "produkční" spoty a zároveň se snažíte mít obranu, tam kde máte nainvestováno. Za obranu jsou odměny.

Jediné co mě zaujala, byla možnost do poolu vecpat kostky svojí barvy, které pak soupeři mohou být nucení použít a vy z toho máte bonus, ale v naší výukové partii se to nestalo vůbec nebo jednou, nebyl na to vůbec tlak, každý si uhrál co potřeboval bez použítí soupeřovo kostek. Už si nepamatuju detaily, ale říkal jsem si, že tohle je slabota.

Na druhou stranu, když jsem testoval o pár let dřív Cerebrii, taky to nebyla úplná sláva, pár věcí tam vyloženě nefungovalo, např. cíle byly tajné a další se otočil, až když předchozí byl splněný, takže jsme tam hladce splnili tři cíle za sebou, páč jsme měli vše co jsme potřebovali, soupeř s tím nemohl nic dělat. A bylo toho víc, už si nepamatuju detaily. Ale nakonec tu hru vytunili a je dobrá.

13.7.2020 09:51:16

Tady je volba jasna - pockat a objednat to pri druhym kickstarteru (3/4). A to uz se bude vedet, jaka je skutecnost. Neni kam spechat ;)

13.7.2020 12:22:54

epizody
Mně přijde zvláštní ten systém epizod - přijde mi, že do eura se to moc nehodí, respektive není důvod to roztahovat do více krabic. Všechno, co si člověk přenese z dřivějších epizod, by se dalo nadraftovat/rozdat před hru, kterou doopravdy chci hrát.

14.7.2020 10:12:25

Epizody
Oni jsou to totiž dvě odlišné hry s jinými mechasmy. Sdílí jen základ.

14.7.2020 19:26:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Mizy
To, co tvrdíš, nedává smysl. Pokud sdílí základ, tak sdílí mechanismy. Zároveň jsem projel pravidla - mezi epizodami 1 a 2 se mění některé minihry, epizoda 2 má více možností, složitostí to bude asi jako základní Anachrony vs. Anachrony s jednou z těch nových expanzí, která má být tento rok vydána. Nicméně mechanické rozdíly mezi epizodami se zdají být na úrovni Azulů. A teď je otázka, jestli člověk potřebuje všechny 3 Azuly nebo ne...

16.7.2020 15:28:14

...
Já jsem to zrušil....musím uznat, že euro kombících her je teď docela pěkná nabídka a já je na stůl všechny nedostanu. Pořídil jsme Teotihuacan, který mě je tématicky bližší.

17.7.2020 11:21:48

Epizoda 3 a 4 uz jede. 

 

https://gamefound.com/en/projects/mindclash-games/perseverance-castaway-chronicles-episodes-3-4?ref=homepage-featured_4

 

 

Stoji ta hra za to ? Dinosaurici vypadaj hezky, ale doted jsem ani nevedel ze existuje nejaka epizoda 1 a 2 :)

12.11.2023 18:30:57

Vybíráme z Bazaru

300: Země a voda
300: Země a voda
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas