Paladin obaly - Season 6

Byla spuštěna další kampaň na Paladin obaly:

https://www.kickstarter.com/projects/boardanddice/paladin-card-protection-season-6

6.12.2021 23:31:31

https://bgc.moscow/bgg/

Někomu by se mohlo hodit na dohledávání počtů karet

17.1.2022 23:19:23 | Upraveno autorem (porovnej)

HappyCZ: už to odladili, při refreshi už se to nenuluje a občas se změní i při změně objednávky.

18.1.2022 08:35:05

HappyCZ: tak jsem se taky přidal se svojí troškou :)

Něco si přidal i kamarád, Suli, a pokud se ještě přidá i Atterdag, tak zase bych si dovolil zorganizovat odvoz pro oblast Pelhřimova (i včetně Jazla).

20.1.2022 19:07:10

Aktualni informace - Board and Dice posunuli datum uzavreni pledge manageru na 21. 2. 2022, tj. obdobnym zpusobem posunu termin i ja sveho deadline. 21 je pondeli, takze za me bude finalni stav v patek 18. 2. 2022 v 17:00. Vyklikam to behem vikendu, ale uz v patek potrebuju znat konecne stavy, abych mohl jeste na Revolutu smenit dolary za vyhodnejsi kurz (o vikendu to vychazi draz). Pricemz Vas pravdepodobne uz od zacatku daneho tydne (tedy od pondeli 14. 2. 2022), zacnu otravovat s posilanim vzajemnych kontaktu, zaloh, atd. Dekuji za pozornost.

21.1.2022 15:22:57

Ahoj,

přidal jsem se do excelu. Díky

22.1.2022 08:12:28

Jasně, místa je dost :)

22.1.2022 09:00:07

Ahoj, taky hlásím, že jsem se přidal. Do 18. to ještě možná trochu upravím, ale co vím najisto, už jsem tam radši dal :)

--
admin popisů a recenzí her ZH, překladatel FitB

23.1.2022 00:42:07 | Upraveno autorem (porovnej)

Damy a panove, takze uz to prislo. Je nejvyzsi cas zacit finalizovat stavy a posilat mi do soukrome zpravy kontakty na sve ctene osoby. Ocekavam obcanske jmeno, adresu, email a telefon. Na zpravu odpovim stejnymi udaji za svou osobu + cislo uctu u tech z Vas, jenz se tyka placeni zalohy (tj. maji objednavku vyzsi nez 1000 korun ceskych). Vyse zaloh je avizovanych +/- 50% z celkove ceny objednavky. Presne castky jsem doplnil do tabulky (dle aktualnich stavu, tj. pokud by tim jeste nekdo nejak vyrazne hybal, tak dejte vedet a vysi zalohy upravim). Pokud to chce nekdo zaplatit rovnou cele, at na to uz nemusi myslet, tak dobrovolnosti se samozrejme meze nekladou ;)

 

P.s.: v tabulce se do sloupce H zapsal nejaky dobrak, jenz se radeji vubec nepodepsal, tak to bych prosil taky napravit :)

13.2.2022 20:44:31

Prosim Ty z Vas, jenz jsou zapsani v me tabulce a doposud nefinalizovali sve stavy, neposlali kontakty a nezaplatili pripadnou zalohu, necht tak co nejdrive ucini. Puvodne jsem psal ze limitni je zitrejsi 17-ta hodina, nyni bych si dovolil preferovat spise jiz 8:00. Omlouvam se za komplikaci, lec situace se dynamicky vyviji :) Kdyz to nekde do osme vylozene nestihne a bude to mit do toho pate odpoledne, tak mu hlavu neutrhnu, ale trochu mi to zivot zkomplikuje. Dekuji za pochopeni.

17.2.2022 14:09:18

Ahoj,

PM je ještě otevřený pro backery nebo je to už uzavřené ? Měl bych zájem o 10 balení, ale asi jdu už pozdě viďte ?

Děkuji za info

5.5.2022 08:29:08

ano, už je pozdě, karty z téhle várky už jsou výrobě…

ale věřím, že třeba za půl roku bude další kampaň :)

5.5.2022 14:11:37

Ahojte, Ti z Vas, jenz objednavali hromadne se mnou vezte, ze obaly uz dorazili a pravdepodobne pristi tyden zahajim jejich distribuci smerem k Vam. A chtel bych Vas poprosit, sledujte prosim vlakno na Deskozroutovi (http://www.deskozrout.cz/topic/8436-paladin-card-protectors-s3/page__st__160__gopid__172509#entry172509), kde budu vypisovat dalsi aktualizace, at to nemusim resit na dvou mistech zaraz. Diky za pochopeni, Happy

6.8.2022 13:12:14

Na Deskožroutu nemám účet, tak dodatečně hlásím tady - počet sedí, kvalitu tentokrát Číňan neuhlídal. 

Zatím jsem obaloval jen Paladiny… 

  • starší Paladin obaly měly o fous lepší materiál, tyhle jsou jakoby o chlup méně transparentnější, ale po obalení to není rozeznat
  • už při obalování brzy všimnete, že v rámci nějaké tolerance lítá šířka jednotlivých obalů, jakože i v rámci jednoho balíčku (špatně nastavená raznice) - nejvíc vybočuje šířka o cca 0.5-1 mm

Za ty peníze co přišly je to asi pořád dobrý, ale zamrzelo 🥲

6.10.2022 00:34:16 | Upraveno autorem (porovnej)

@MakovyPanacek A chces s Cinanama nejak resit reklamaci? Dle infa co bylo v updatech, by rozmerova tolerance mela byt 0.7 mm, tj. ten milimetr uz je pres. Ovsem otazka je, zda ma smysl honit ty tri setiny …

6.10.2022 16:05:15

nemám zájem to řešit 

utopím je u her s hodně kartami :) 

tam se to v balíčku ztratí

6.10.2022 21:27:42

Vybíráme z Bazaru

Blitzkrieg + Nippon Expansion a solo mód (EN)
Blitzkrieg + Nippon Expansion a solo mód (EN)
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas