MONTY PYTHON and the HOLY GRAIL board game

Komu sa páči humor týchto britských komikov, možno ho zaujme práve spustená kampaň:

https://www.backerkit.com/c/projects/dynamite-entertainment/monty-python-and-the-holy-grail-board-game

9.1.2024 19:08:59

Studoval to někdo trosku víc? Z toho co jsem tam zběžně viděl to nevypadá jako nic moc deskovka. Plus ti designéři mají za sebou jednu ne špatnou hru, tak jsem docela skepticky, montyho sice miluju ale toto mi přijde jako jen dojení značky a nic víc.

9.1.2024 21:25:14

Áno, herne  je to dosť jednoduché, ide skôr o zábavnú nostalgickú zberateľskú záležitosť. Poštovné výde rovnako ako celá deskovka. Vyplatil by sa akurát ten 5-pack, keby to vezme nejaký obchod.

10.1.2024 04:45:10 | Upraveno autorem (porovnej)

To je docela škoda, to už vyjde lépe si sehnat RPG book, který byl myslím přímo cílený na svatý grál, to už mi přijde jako lepší investice do Montyho než tato nemastná neslaná deskovka. Stejně by si myslím plnila ten samý úkol jako u té RPG knihy, bude na ni sedat prach, ale tu knihu si aspoň můžeš pročíst :D 

10.1.2024 13:06:36

Bohužel moc nezaujalo a to jsem opravdu velký celoživotní fanoušek. Kdyby se to objevilo někde u nás za dobrou cenu, hodím to na svůj narozeninový wishlist. 
.
Monty Python PC hry taky byly spíše hříčky pro fanoušky a ždímačka peněženky… :( 

10.1.2024 13:22:44

Mna tam akurat pobavil ten black knight ako mu oddeluje casti tela, inak ako pisu ostatni dojna krava na zaklade nostalgie a dopadne to tak isto ako worms.

10.1.2024 20:37:20

Vybíráme z Bazaru

------ FROSTHAVEN ------
------ FROSTHAVEN ------
Akt. cena: 2990 Kč
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas