Marvel X-Men Dice Throne

https://www.kickstarter.com/projects/dicethrone/dice-throne-x-men-marvel-co-op-missions?ref=section-homepage-projectcollection-1-staff-picks-newest


Jdete do toho? :D

Mám Marvel sadu 4 hrdinů plus 2x 2 hrdinové doma z retailu, uvažuji jestli vzít tady na KS i origo KS Marvel a retail verze prodat, jenže to vychází na 2800,- za Marvel Dice throne chestku (včetně shippingu a VAT) a za takovou cenu bych retail verze neprodal :(

 

17.10.2023 18:30:43

Tak je jasné, že battlechest za takovou cenu neprodáš. Chceš na tom vydělat, nebo prodáš retail trochu pod cenou a doplatíš na battlechest, který má i něco navíc. Nebo nechápu ten “brekot” ohledně prodeje retaily pod cenou

23.10.2023 12:52:13

@Proky 

Nee to jsme se nepochopili asi :D ja chtěl jít i do battlechestu origo marvelu s tím že bych prodal své retail verze abych tím zaplatil svou battlechest, ne abych něco vydělal :)

23.10.2023 13:31:30

Já do toho chtěl jít, ale ten obsah navíc tam je naprosto minimální a vzhledem k dani a poštovnému zaplatím mnohem víc za KS, než potom retailu za téměř totožný obsah

23.10.2023 14:51:57

@Infidus 

A myslíš že pak u nás půjde sehnat xmen sada a Missions? Taky mám stejný názor, že obsah navíc moc není, ale jdu do toho jen proto že chci mít xmeny, deadpoola a missions a mám strach, že by to pak u nás nešlo sehnat😁

30.10.2023 15:14:51

@DoubleM Sehnat to půjde, jen ta limitovaná edice nebude, ale obyčejný Battle chesty by měl být normálně k dispozici. Kromě prom by tedy mělo být vše v obchodech. 

30.10.2023 16:13:28

Vybíráme z Bazaru

Cyberpunk 2077 + Rodiny a psanci CZ (nové)
Cyberpunk 2077 + Rodiny a psanci CZ (nové)
Akt. cena: 2990 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas