Let's go to Japan!

Ahoj,

 

zvažujete někdo toto?
https://www.kickstarter.com/projects/alderac/lets-go-to-japan-from-aeg/description

 

Já bych to docela bral, už jsem jim i položil dotaz, jestli se z těch krásných misek dá pít i čaj :D

 

22.3.2023 13:06:21

Take nad tím uvažuji. Spíš mě zajímá, zda by se případně trošku zlepšilo poštovné pokud by se vzalo víc kopií. Ne, že bych potřeboval uskudlit pár dolarů, ale spíš mi to za Matsury edition+poštovné ($89) přijde už trochu moc na spíše menší hru.

22.3.2023 14:57:14

A jeste +VAT, uf.

22.3.2023 16:16:24

VAT by tam podle toho co píšou být neměl, ne?

22.3.2023 17:14:31

Matsuri edice vypadá hezky, jen je škoda že VAT to celkem zabíjí.

22.3.2023 18:44:48

@Coewolf FAQ:

[Taxes] Is VAT included?

 

No. VAT will be assessed at checkout in the pledge manager.

We will ship to EU addresses from an EU depot. If for some reason your locality requires you to pay a tax or fee beyond that paid when the products were imported into the EU to receive such shipments those costs must be paid by you. We cannot guarantee that there will be no such cost but we plan to use a shipment system similar to that used by most successful EU friendly Kickstarters so if you have in the past received such packages without extra costs you should receive ours without those costs too.

 

Cili ano, VAT tam neni, bude se doplacet v pledge manageru :)

22.3.2023 19:11:15 | Upraveno autorem (porovnej)

Už to vidím, nedovezl jsem dost daleko u shipmentu. Ten úvodní odstavec mi tak vágně zněl, že se o import tax a customs postarají, ale neuvědomil jsem si, že to nezahrnuje VAT.

22.3.2023 22:23:08

Jojo, vypadá to moc hezky. Stálo by to za lokalizaci :)

23.3.2023 07:53:15

Po důkladném přemýšlení do toho nakonec jdu. Téma i vizuál se mi dost libí. I přes vyšší cenu za tak malou hru jdu nejspíš do All-in.

29.3.2023 20:11:25

Tak pro zajímavost, z mističek se prý dá pít čaj, jsou naprosto nezávadné a použitelné jako klasické hrnky. Cena hry je ale dost vysoká, a tak ji nejspíš nepodpořím. To poštovné je opravdu vysoké. 

Kdyby se však našel někdo odhodlaný, možná bych se přidal aspoň s tou základní edicí.

31.3.2023 08:26:47

Vybíráme z Bazaru

Letter Jam
Letter Jam
Akt. cena: 355 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas