Lawyer Up

Ahojte.

Nepozerali ste sa niekto po tomto?:
https://www.kickstarter.com/projects/mikegnade/lawyer-up

Kampaň už síce skončila, ale je otvorený late pledge a poštovné sa oplatí najviac v prípade 4 bundle-ov.

1=$16 per bundle
2=$10 per bundle
3=$7 per bundle
4=$6 per bundle

Najlepšie ak by sa ozval niekto z okolia Bratislavy/Brna :)
13.4.2020 10:55:30

Krátke info

Dodám, že to je asymetrická dvojkovka, kde sa jeden hráč postaví na stranu obhajoby a druhý na stranu žalobcu. Základná hra obsahuje 2 prípady. Pričom vramci KS kampane sú dostupné ďalšie 2. Tvorcovia sľubujú aj vramci samotných prípadov znovuhratelnost. V základnej sade je jeden kratší prípad (so 6 svedkami) a jeden dlhší prípad (s 9). Samotný flow hry je rozdelený do 2 fáz - Discovery a samotný Trial. Discovery je v podstate draftovanie 3 kariet - dôkazov, pričom jedna ide Vám do balíka, ďalšia ide súperovi a tretia “do hrobu”. Odtiaľ je možnosť ich pár efektami vrátiť ale nie je to iste, cize ako obhajoba sa snažíte takéto dôkazy “pochovávať”, alebo este lepšie brat si ich ku sebe, čo Vám ale v Trial veľmi nepomôže. V každom prípade zaujímavá mechanika :)
V samotnom Trial sa snažíte presvedčiť 12 člennú porotu, ktorá má rôzne aspekty, ktorými sa ju snažíte preklopiť na svoju stranu (napríklad súcit, logické argumenty, cit pre spravodlivosť a pod.). Robíte to tak, že pri predstúpim svedka hráte karty, ktoré Vám dávajú influnce na rôzne tieto aspekty. Ale o tom si už viac pozrite priamo vo videonavadoch, kde nájdete prípad vraždy (ten bol zaslany ako predkickstsrterovsky showcase).

13.4.2020 11:11:21

Ja mám backnuté.
Je to podobné ako Watergate, a dobrých dvojkoviek nikdy nie je dosť. :)

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

13.4.2020 11:14:36

cardinalle
Suhlasim, a tiez mi to prislo podobne ako watergate. Neviem sa ku tebe pridat vsak? Mam to do Nitry 40 minut autom, takze by nebol problem s vyzdvihnutim.

13.4.2020 13:49:58

danchi
Myslím, že by to šlo. :)
Napíš mi správu a dohodneme sa.

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

13.4.2020 16:33:24

Vybíráme z Bazaru

Architekti Západního království
Architekti Západního království
Akt. cena: 1125 Kč
Končí za: 19 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas