It's a Wonderful World Ascension


jdete do toho?
Zvažuje někdo Group pledge?
28.1.2020 21:34:55

Group
O skupinové objednávce jsem na KS nic nenašel, nicméně pro ty, které nezajímá hraní kampaně, doporučuji tento seznam karet - https://boardgamegeek.com/filepage/192494/its-wonderful-world-card-overview-english.
Mně z něj vyšlo, že stačí retail verze hry; a i rozšíření do retailu půjde.

29.1.2020 11:40:52

mrkni na FAQ
jsou tam slušné slevy, kdyby to někdo řešil tak se přidám.
Já asi nemůžu vést group pledge ( už mám rozinvestovaných více KS i pro groups) a moje by to už nedala :D

29.1.2020 13:10:26

group
Nj, to jsem jsem si nevšiml, ale je až od 12ti kopií a tato nabídka platí je pro západní Evropu, USA a Kanadu, tak by se to ještě muselo extra domlouvat

29.1.2020 18:21:16

group
pokud by to dopadlo, tak se nezávazně hlásím na jednu krabici a rozšířko

29.1.2020 23:27:42

rozsirenie
Ja som zo zakladu nadseny, je to genialne, ale ako pozeram rozsirenie, tak ho asi vynecham. Zda sa mi, ze ten skvele fungujuci dizajn zakladu to trochu rozbija.

A hlavne ma odradza postovne - skoro tolko, ako hra samotna.

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

30.1.2020 10:13:24

group
Pokud by se podařil group pledge na all-in, tak bych do toho také šel.

30.1.2020 12:30:47

group

Při group bych šel do all-in.

30.1.2020 16:57:44

All-in
Pokud by tu hromadnou slevu na All-in pledge (alespoň v té "nejslabší" verzi, tj. min. 12 kousků, kde to dělá free shipping + slevu 6€ na kopii) poskytli i nám v ČR/SR, které zařadili do zóny 3, taky bych do toho taky šel... to poštovné je jinak vysoké na můj vkus až moc a hlavně si myslím své o způsobu, jakým země pro účely poštovného rozdělili...

31.1.2020 00:30:06

shipping

přesně, to je pro mě největší výtka. Arogantní Francouzi nás šoupli někam jen, aby na tom vyrýžovali...

Nicméně dva dny zpět jsem tam psal a nikdo se neozval, takže mají na párku...

31.1.2020 07:45:23

12x All-in Pledge
Rád bych vzal 12x All-in, tzn cena za 1 krabici 83 euro. Mám vyřešené zaslání na Německou adresu a následné přeposlání celého balíku za cca 200,- Kč, tzn po rozdělení na 12 krabic to bude zanedbatelná částka. Ještě musím zjistit, jestli je potřeba celou částku backnout před koncem kampaně nebo by to šlo až v Pledge Mangeru.

Případní zájemci prosím PM

31.1.2020 08:47:01 | Upraveno autorem (porovnej)

Design
Design: já jim psal včera, ale "překvapivě" zatím taky bez reakce. Každopádně to dle dál neřeším - jdu do Assadovy nabídky s doručením do Germánie a následného převozu do ČR.

31.1.2020 09:55:57

Design
Je to tak, náš trh je tak veliký, že se jim vyplatí nás uměle odříznout a pořádně podojit i za cenu nižší poptávky:-D
Prostě maj fulfilment pro východní Evropu v Německu. Zajímavé je, že Řecko spadlo do zóny 1.

31.1.2020 12:15:54

Zbývá poslední místo
Tak aktuálně v 12xAllinu zbývá poslední volné místo

31.1.2020 13:05:28

Odpověď
Ahoj, sice už to assad zastresil, ale zde je odpověď od autorů, zda dají í naší zónu free a píšou spíš o fee než free :-)

hi,
we only have the group pledge offer that you can find in the faq, but for your Zone there will be some shipping fees, we asked our dispatchers and could tell you more about that next week, if you confirm that you're interested in a quotation? (please answer here so that i can keep your message visible in the huge flow of messages we receive)

This is what we offer for group pledges in zone 1 & 2:
Ascension pledge
12 Ascension or more: free shipping

All-in pledge
12 All-in or more: free shipping + a discount of 6€ per copy
24 All-in or more: free shipping + a discount of 8€ per copy
36 All-in or more: free shipping + a discount of 9€ per copy

Please note that all copies must be from the same language.

Click on manage your pledge to add the corresponding amount to your pledge and then please send us a private message on Kickstarter to ask for the group pledge offer.

cheers
greg

3.2.2020 12:36:21

martinsun
Ahoj,

v reakci na můj dotaz jsem dostal úplně stejnou odpověď, jakou jsi sem postnul ty... inu, co dodat - pevně doufám, že to přes Assada klapne :).

Což mě vede k dotazu na Assada: už bylo pls obsazeno i poslední dvanácté místo, nebo ještě ne?
Díky za info!

3.2.2020 13:45:17

12xall-in
jj, je plno, takze to klapne ;-)

je treba to komplet backnout pred koncem kampane. Psal jsem jim a je to preferovana varianta. V Pm by s tim, dle jejich slov, mohli byt problemy

3.2.2020 14:20:26 | Upraveno autorem (porovnej)

...
tak až budeš potřebovat peníze napiš, obratem pošlu

4.2.2020 20:22:08

...

kdyby někdo odpadnul, měl bych zájem.

10.2.2020 21:24:45

Vybíráme z Bazaru

Detektiv Po stopách zločinu
Detektiv Po stopách zločinu
Akt. cena: 650 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas