Inferno

Inferno Deluxe Edition od Red Mojo Games - Gamefound

vaše názory a postřehy? 

3.3.2024 08:15:46

Ahoj, postřeh mám - je divný, že se tady o tom nediskutuje. Mně to přitom připadá jako moc dobrý euro s velkou variabilitou, parádním tématem a vizuálem. Zaujaly mě mj. dvě měny, to je dost originální. Nevím, jestli vzít bundle u Tlama Games za super cenu (je do úterý v akci) v solidní výbavě nebo se vysypat docela o dost víc a vzít vytuněnější CZ verzi (Sinners Ed.)s exkluzivním obsahem na Gamefoundu. Teď fakt jako babo (nebo kdokoli další) raď.

27.4.2024 07:28:11

@Kadylek mě to taky překvapuje, ale přesto jsem si vzal Medusa pledge:-)) hodně mě to oslovilo tématem i vizuálem, tak doufám, že to za ty prachy bude stát za to:-)

27.4.2024 07:39:46

@Fougeres Dobře ty :) Já to vidím nejspíš na ty Sinners. Playmaty kupuji spíš do her, kde není plán (typicky Sladká tečka nebo teď Kacíř) a bez soundtracku se taky obejdu. Ale ty exkluzivity, které tam jsou, za ty se asi fakt vyplatí připlatit (navíc je to i víc herního obsahu - dva strážci navíc). Samozřejmě s Medusou je to úplně nekompromisní, tedy pokud jsi k ní přihodil i Danteho, ale to je asi jasný ;)

27.4.2024 07:49:46

Drobet se o tom diskutovalo přímo v profilu hry #Inferno 

27.4.2024 08:12:25

@Kadylek Dante je jasnej:-)))

27.4.2024 08:16:08

Vybíráme z Bazaru

Arkham Horror 3. edice CZ
Arkham Horror 3. edice CZ
Akt. cena: 1011 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas