Grand Hotel Austria - Let´s waltz expansion + deluxe

https://www.kickstarter.com/projects/lookout-games/grand-austria-hotel-lets-waltz-expansion-and-deluxe-upgrade
22.10.2020 20:45:22

tohle...
...vypadá fakt dobře.

22.10.2020 22:04:25

Tohle...
...,když se na člověk koukne pořádně, už zas tak dobře nevypadá...
Zmatená kampaň, nucení lidí koupit s rozšířením i základ (což už je docela raketa) kvůli jiný ikonografii karet z rozšíření, drahá pošta, ale hlavně: bylo to anoncovaný jako velká expanze s pěti modulama a teď se to tváří, že moduly jsou vedený jako SG, čili, kdyby se nedosáhlo na určitou částku, tak ty moduly prostě nebudou...no bomba! Takže v podstatě lživá kampaň...tak ať s tím jsou tam, kde slunce nesvítí. Počkám na retail a uvidím.

23.10.2020 07:02:30

Zaklad
Ja bych treba chtel jen zaklad.
Klidne puvodni verzi...

23.10.2020 11:38:36

Beholder
Původní verzi základu mají skladem ve Světě deskových her.

23.10.2020 11:43:40

Kospin

Pokud to chápu dobře, základ si k rozšíření kupovat nemusíš, jsetliže ho již máš. Můžeš si vzít upgrade pack, kde kromě jiného je i 120 nově ilustrovaných karet, kterými nahradíš ty z původní hry.
Já o rozšíření + upgrade packu určitě uvažuji, tu původní hru mám a jako taková je skvělá.

23.10.2020 16:27:29

...ad Xira
Jo, máš pravdu, jde vzít jen rozšíření a upgrade pack původní hry ( cena s poštovným cca 1900 Kč, takže raketa jak meloun)..., nicméně stále je to blbě vedena kampaň, stále mají moduly, který inzerovali jako jasnou věc, předmětem SG, což je sviňárna (nezafinancuje se dost, modul nebude, nazdar bazar, i když platíš plnou raketu za původně inzerovanou hru se všema (pěti) modulama), autoři nekomunikujou, ad-ony jsou směšný a drahý, a mít "final scoring overview card" jako SG pro 250 tisíc €?! Totyvoe... humoristi to sou, paní Nováková, a to zas jó....
A když se podíváš na "What Is in The box" sekci, tak první (!) dvě položky jsou stále zamčený.... A výmluvy, že to je jejich první KS...v 21. století neobstojí...Hru mám rád, klidně si rozšíření někdy koupím, ale nebudu jim dělat teď hejla...

23.10.2020 18:57:29

...ještě dodatek, jak je to celý chucpe
..a už to nechám bejt:

Jejich PR děvče prohlásilo v KS Update číslo 3 mimo jiné toto:

"We have received some questions if the expansion will be available in retail after the campaign. At the moment we cannot guarantee that."

Tak já za tím cítím takové to "pičo"... Skrytá výhružka, že jestli si ji teď za raketu nekoupíš, tak máš pak smůlu...

Takže fakt čau...to si strčte.

23.10.2020 20:55:42

Kospin
Já bych na ně tak přísný nebyl. Kampaně od převážně retailových tvůrců bývají obecně spíše špatné (Queen games, Cranio,...).
Tady ty moduly ve stretch goalech jsou nešťastné, ale vzhledem k tomu, že 95% všech stretch goalů ve všech kampaních je předem naplánovaných, tak mi to nevadí, v tomto mě KS už neokouzluje.
Cena je srovnatelná s podbnými deluxe euro hrami, Gugong Deluxe s expanzí byl ještě o něco dražší.
Dostupnost mimo KS odpovídá reálné situaci a důvodu, proč do něj vůbec šli - ta hra je stará, není to taková klasika jako Terra Mystica, aby pro ni teď zčista jasna vyšlo nové rozšíření - v rámci KS tak budou mít relativně dobrý odhad jak veliký udělat print run, který pak částečně asi půjde do obchodů, ale myslím, že ten náklad bude dost omezený. Proto také nejsou schopni nic zaručit (zároveň si nebudou potápět kampaň:-)).

25.10.2020 05:37:35 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Divukraj - PUZZLE 1000 ks
Divukraj - PUZZLE 1000 ks
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 19 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas